Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şirket aracı seçimi

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Audi A3 ile karsilastirdigimda sürüş zevki açısından bir facia sozkonusu cla'da evet.

A3 un içi boştu şahane gidiyordu, CLA'nin içeriği baya dolu, motor, süspansiyon tirt.

Sonuç olarak, şirket aracı olarak fiestadan buralara geldim, mutluyum 😁

İki arabaya da bok atana vereceksin clioyu😁
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

Audi A3 ile karsilastirdigimda sürüş zevki açısından bir facia sozkonusu cla'da evet.

A3 un içi boştu şahane gidiyordu, CLA'nin içeriği baya dolu, motor, süspansiyon tirt.

Sonuç olarak, şirket aracı olarak fiestadan buralara geldim, mutluyum 😁

İki arabaya da bok atana vereceksin clioyu😁

abapçı lazım mı?
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Verdiğin para az para değil, neden dizel ya? Daha sessiz, basınca giden araba kullanmak varken.
Dize direk köylü işi ya.

gel bi cift turbolu 3.35d kullandirayim sana. dizele bakis acin degissin.

gerci sattim ama olsun isterim bi gunlugune sattigim elemandan sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

yılda 20k yapıyorsan,

satarken kendin gibi başka bir dizel köylüsüne satacaksan, bmw alıp konforsuz yaşamanı kabul edebilirim üstad.

bundan sonra hep üstad dicem sana investing forumu gibi, çizi çizi hoşuna gider ama bence inceden :)

Jargonu da ögrenmiş (:
Ama sevmem üstad lafini
Sosyal ağlarda paylaş

gittim a180 kiraladım yine 2017 model de bu ne rezalet bir otomobildir ya rabbi. şekli bu kadar güzel olan ama kullanışı bu kadar zevksiz, izolasyonu bu kadar rezalet bir araba daha görmedim.

örnek vereyim: arabanın depo doluyken fren falan yapınca yakıtın sesi geliyor içeriyor lambur lumbur. hayatımda hiç bir arabada böyle bir saçmalık görmedim. her tarafı zaten takır tukur. bi yerde lego arabalar gibi dağılıp gidecek diye korkuyorum. araba da eski değil he 20 küsür binde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...