Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield V (WWII)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

abi stock image veya texture kullanmiyorlar cunku kendi ekipleri var
(eski oyunlardan kullaniyor eski oyunu yapan ayni kretif ekip)

pubg vs. stockcu misal - turkce, cince fln duvar yazilari :)

pek farki yok
kreatif'e cok $ yatirmiyor sirketler kazandiklari paraya gore

R&D genelde tech. uzerine, patlamadir vs.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

misal support gidip o kum turbalarıyla beraber AA gun yahut top fln da inşaa edebiliyor o yüzden güzel olabilir

misal haritada kritik bi noktaya 3-4 support erkenden dalıp oraya bunker dikebiliyorsa makineli tüfekli fln , güzel olmaz mı ?

Oyle bunker falan sanmiyorum. Ufak tefek fortificationlar olur. Zaten haritada fortify etmeye degecek 2-3 nokta olur, en fazla oralara abanilir.

Planetside 2ye mesela 2 sene once falan base construction getirdi adamlar. P2w ogelerini gormezden gelirsek open world haritaya baya devasa duvarlar, oto turretler, resource extractorler, vehicle padler falan dikebiliyor playerlar. Ve bunlarin victory point kazandirma etkisi var, boş beleş de degil. Boyle bi sey olsa eyvallah. Ama "nasil kum torbasi diktim ama" seviyesi 2018de yemez abi. Battlefield 3te falan olmaliydi bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

valla alpha'daki mapte hiç de öyle bir yere odaklanacak mekanlar yok, fetih modunda eğlencesine millet bir şeyler yapıyor, ben şahsen hiç uğraşmadım

ama operasyon modunda uçakları tarayan anti-aircraft'lar için çevresine kum torbaları yığıyor herkes ve 1 kereye mahsus gibi bir şey

ben de bu su bardağı modda sarılan aa'ların arkasına dolanıp tepeden dinamit atıp aa'ları ve kullananı patlatıyorum.

bu özelliğin "koyduk" demek için eklediklerini düşünüyorum pazarlama stratejisi gibi

ha bu sözlerimi oyun tamamıyla çıkınca, tüm haritaları görünce değiştirebilirim ancak dediğim gibi alpha'daki norveç haritasında oyuncuların şurayı tahkim etmemiz lazım diye focus olduklarını hiç görmedim beyler
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

BF3 de değil miydi metro

ikisinde de var

..

ya keşke conquest değil de rush üstüne yoğunlaşsalar. rush gerçekten böyle team vs team tabanlı fps'ler arasında baya unique bir mod ve çok güzel oturuyor bf temasına. en güzel anlarım rush'ta oldu hep.

bir map vardı bf4'te mesela, biz attacker'ken bomba spotları 2 dağın birleştiği bir etekte, karşı dağdan sniperlara geçtirmiyorlar. biz 4 kişiyiz arkadaşlarla squad olarak, biri becon koydu dağa, herkes smoke aldı ve vadiyi sis atıp ölüp sis atıp ölüp tamamen sisle kaplayarak ilerleyebilmiştik. böyle 3-4 kişi etki edebiliyorsun komple oyuna çok zevkli olay.

conquest yıllardır var ama çok sıkıcı geliyor bana neden seviliyor bu kadar da rush'ın hakkı yeniyor bilmiyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

operasyon denedin mi ?

habire ölüp duruyorsun malum küçük alanda 32v32 , ama çok heycanlı oluyor

bf1 modu o dimi? bf1 pek sevmedim ben, rush olmadığı için işte :D bir de çok saçma arada derede bir yerde. 1942 gibi bir şey beklediğim için herhalde ısınamadım.

ne kadar 1942 sayesinde 2. dünya savaşı fanı olsam da, drone uçurup herkesi tagleyerek squada sağdan git, sol taraftaki kayanın arkasında bomba salla, sağdan flank yiyioruz diye nonstop bağırmayı özlerim herhalde. feels.
Sosyal ağlarda paylaş

bf1942'den beri oynuyorum

42 çıktıgında bilgisayarım yoktu, kafe'de botlara karşı oynuyordum,saatlerce

çok üzülüyodum botlar uçak tank gemi fln kullanamıyor diye

neyse yıllar yıllar geçti çıkan bf'lerin çoğunu oynadım

bugüne kadar en çok zevk aldıgım bf sanırım operasyon modu yüzünden bf1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...