Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saç Ekimi

Grego

Öne çıkan mesajlar

Benim de tepede seyrelme var ufaktan. Özellikle tepeden ışık geliyorsa falan belli oluyor. Hiçbir şey yapmadım şu ana kadar, 5 - 6 senedir aynı şekilde, artmıyor da azalmıyor da. Dökülme falan sıfır, salak gibi 2007 gibi lise'de saçım ıslakken saç düzleştiricisi ile cazır cuzur giriştiğim için olmuştu bu seyrelme. Yoksa aile'de falan yok böyle bir şey, genetik olduğunu sanmıyorum.

Ben de Este hair mıydı neydi, öyle bir yeri takibe almıştım. Fiyatlar önemli ama, küçük bir alan için ektirmeye gerek olmayabilir diye düşünüyorum. Ama yok spreymiş, şampuanmış, onların hiçbiri ektirmeye yakın bir sonuç vermiyor bence.

Fiyatlar nasıldır acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

yüzünü çektirmezsin, kafayı çekseler ne olacak. 30-40 a yapan Koray diye bi adamın adı geçti mesela yukarıda, ona baktım, 2-3 tane koymuş. bu işte başarı oranı çok havada kalıyor bence, insanlar mutsuz olsa da, yaptık bi kere ya diye mutsuz mutsuz dolaşıyorlar gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego, ben bu isin ekmegini yiyorum yillardir o is oyle olmuyor. Bir kere parasini odeyen adam sorun cikmazsa senle bir daha pek gorusmuyor.

Tam sonucun alinmasi 12-18 ay suruyor. Kim kimle 6 ayda bir gorusecek veya 1.5 yil sonra usenmeyip foto verecek.Suratini cektirmesin diyosun, bu sefer resmi gosterdigin musteri ben nerden bileyim onun o oldugunu diyor. Benim al telefonla gorus diye verdigim eski musteri numaralarina bile bunlar sizin adaminiz olabilir diyen oldu.

Ayrica before after paylaşma konusunda farkli ulkelerde yasal olarak problem de var. Hatta cogu musteriye ulasilan Facebook'ta before after foto kullanmak yasak reklam cikarken.

Son olarak before after genel bir fikir verse de sacin cikmasiyla alakali cesitli etkenler de var. Testosteron veya insulin yuksekse babayi alma sansin buyuk. Bir de tepe/crown bolgesinde kan dolasimi daha yavas oldugunda hem ekilen kokun cikma orani düşük hem de çıkma süresi uzun.
Sosyal ağlarda paylaş

Darqainu said:

Grego, ben bu isin ekmegini yiyorum yillardir o is oyle olmuyor. Bir kere parasini odeyen adam sorun cikmazsa senle bir daha pek gorusmuyor.

Tam sonucun alinmasi 12-18 ay suruyor. Kim kimle 6 ayda bir gorusecek veya 1.5 yil sonra usenmeyip foto verecek.Suratini cektirmesin diyosun, bu sefer resmi gosterdigin musteri ben nerden bileyim onun o oldugunu diyor. Benim al telefonla gorus diye verdigim eski musteri numaralarina bile bunlar sizin adaminiz olabilir diyen oldu.

Ayrica before after paylaşma konusunda farkli ulkelerde yasal olarak problem de var. Hatta cogu musteriye ulasilan Facebook'ta before after foto kullanmak yasak reklam cikarken.

Son olarak before after genel bir fikir verse de sacin cikmasiyla alakali cesitli etkenler de var. Testosteron veya insulin yuksekse babayi alma sansin buyuk. Bir de tepe/crown bolgesinde kan dolasimi daha yavas oldugunda hem ekilen kokun cikma orani düşük hem de çıkma süresi uzun.

uzmani geldi..
ekici geldi!
tavuk geldi

anlat baskan. neredesiniz? nasil oluyor bu isler?
Sosyal ağlarda paylaş

yazmışımdır belki daha once 4 5 sene oncesine kadar sırma gibi saçlarım vardı yolda kızlar hasta olup yolumu fln kesiyodu. ne ana ne de baba tarafı kel. zamanında büyük konuştum yok ben hayatta kel kalmam vs diye. bu sebepten saçlarımın seyreldiğini düşünüyorum :P önce tepem seyreldi şimdi anlım açılıyor. 2 kere saç mezoterapisi yaptırdım. ikisinden de bir sonuç alamadım. saç mezoterapisi yaptırırken de çevremde sonuç alan arkadaşlarımı görüp gaza geldim. şuan oluruna bırakmış şekildeyim.

saç protezini araştırdınız mı ? mustafa ceceli murat boz fln kullanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...