Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saç Ekimi

Grego

Öne çıkan mesajlar

Süreç dediğin gibi çıkmama durumu değil de seyrelme durumuna dönüşüyor işte. Biri ilk evliliğini diğeri 2. evliliğini yapmadan önce aynı yerde aynı zamanlarda yaptırdılar sonra saldılarslcl siz de bari evlenmeye yakınsanız yaptırın sonra hayrını görmiceksiniz:P şaka maka doktorundan tekniğinden illaki değişiyodur ama bakınca çok anlaşılıyor bu adam ektirmiş diyosun yanislfd
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Göz lazeri pis iş ya, benim liseden arkadaşım gerçi 10 seneden fazla oldu yaptıralı artık teknoloji ilerlemiştir de, yaptırdıydı. Numaraları yüksekken sıfırlandı neredeyse sıfırlanmasına, ama biraz, biraz derken dikkate değer ölçüde ışık hassasiyeti (özellikle ilk lamba açıldığında falan) bir de geceleri ışık kaynakları etrafında haleler görmeye başladı o zamandan beri kalıcı olarak. O zamandan beri ya kalıcı bir şey pörtlerse diye çekiniyorum istememe rağmen.
Sosyal ağlarda paylaş

esh ben 2015'de tamamlatma yaptım. ama alın çizgisinde sıçtılar onu düzelttiricem. arkadaşa da ondan önerdim.

deneyimden sonucum şu hiçbir zaman ekilen saç doğal saç gibi olmuyor. standart insan dikkat etmeden anlamasa bile berberler ve saç ekimi araştıranlar anlıyor dfg

alın çizgisi önemli. ekilen greft sayısı önemli. az olursa tüy gibi durur çok olursa iste çizgisi belli olur. ben dh forumlarına fln bakabildim o zmnlar pek bilgi alamadım siz bunlara dikkat edin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sukrucum söri sdgh

reyou said:

baksaydin iyice bir sikayetvar.com fln filan, hatta buraya yazsan daha iyi bile olabilir. surdaki stalker potansiyelini bosa harcamayin asdf

Baktim abi 1 yildir bakiyorum zaten sacekimisonuclari.com ustunden. Jale senyurt'a ektiricem ankarada, basarili sonuclari var yaptiranlarin, donör yetmezse sakal gögus falan aliyo. Bide "sukadar greft lazim sana tanesi basina bukadardan yapariz yea" kafasi degil, guzel detaylica ilgili bi sekilde acikladi herseyi. Gerektigi kadar alicaz, enaz 3500 aliriz, su sekilde yapariz falan diye anlatti samimi bi sekilde.

Black-ice said:

5 ay boyunca her an aynaya bakma dönemin hayırlı olsun. umarım istediğin sonucu alırsın.

sana bi öneri.
alın çizgine dikkat et güzel tasarlasınlar. eski saçının olduğu fotoğrafları falan yanında götür ekime, alın çizgini oradan referans alsınlar.

Tesekkurler tavsiye icin, alip göturucem yanimda o vakit. Bide okadar bakmam aynaya ya, cok takintim yok benim aslinda sacla ilgili. Gelmisken yaptiriyim olsun kafasindayim sdg

Esh said:

35 mi olmamiz lazim?

32yim ben
Sosyal ağlarda paylaş

abi aynaya bakacaksın kaçarı yok. sen şimdi o çileyi çek o saçlar çıktıkça her gün sayacaksın.

bi de takıntım yok yalan bence, ismi takıntı olmasa da ektirme olayına giriyorsa bir insan umursuyordur en azından plz

ben askere gidiyorum hazır diye yaptırmıştım tam tezkerede çıkmıştı işte saçlar. her gün saç sayıyodum dfg
Sosyal ağlarda paylaş

abi imkan varsa niye kel kalalım. benim mantık bu.

ilk fırsatta ektirdim. şimdi bekliyorum açıldıkça yine ektiricem. yaş 30. şuan bi sıkıntı yok. en yakın arklarımdan biri üç kere ektirdi. şuan eskisi gibi saçları olmasa da sonuç olarak saçlı bi adam. kel kalmadı. başarıdır bu. çok çekti ama.

kimisi oluyor gerçekten hiç umrunda değil keşke öyle olsaymışım ama değilim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...