Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saç Ekimi

Grego

Öne çıkan mesajlar

Grego said:

Lopeth said:

ekilen saç dökülmüyor mu?

ektiren adam bana hayır, garanti veriyor dedi ama bilmiyorum, pek mantıklı gelmedi. 7k ya yaptırmıştı o bide. teşhisi ve ekimi aynı doktor yapıyormuş. kadına gitme sebebim sadece, 2 apayrı seviye ve kültürden kişinin tavsiye etmesi. bir de benim saçlar çok kötü durumda değil, enseler vs dolu, üstte hafif açık, olur diye düşünüyorum. bakalım. anlaşırsak before after koyarım buraya

yürütme sen mantık bebeğim. dökülmüyor ekilenler. mantığı da şu sen hiç ensesindeki saçlar dökülen kel gördün mü? göremezsin çünkü ensedeki saçlar hiçbir zaman dökülmez. en kel adamın bile arkasında saçlar kalır.

işte o saçları ekiyorlar ön tarafa. o yüzden hiç dökülmüyor. olayın mantığı o zaten.

tabi dökülmesi çok ilerleyenlerde arkadaki saçların da bi kısmı özellikle kafanın ortasındaki kısım güçsüzleşiyor. bu saç ektirip çim adam gibi olanlar onlar işte. ama onun için baya kel olmak lazım.

bir de herkesin farklıdır ama genelde saç dökülmesi bir anda başlayıp bir kaç sene içerisinde bütün kafayı yokedebilir. eğer bu tarz bi sıkıntınız başladıysa falan, saç ekiminden para kazanmayan bu konuda uzman bir doktora görünün önce.

saç ekimi yapan her yer bakın her yer diyorum, bu kesinlike %100 doğruluğu olan bir şeydir, sizi öpmeye çalışacak ve öpecek de. bu saç ekim işleri tamamen müşteriyi ikna edip ya da kandırıp para kazanmak üzerine kurulu. kesinlikle oraya bir doktorla görüşecekmiş kafasıyla gitmeyin. tamamen sizden para kazanma odaklı biriyle görüşeceksiniz.

genellikle bilmemne bayan iyi ekiyormuş dedikleri bayan sadece müşterilerle konuşan onları ikna eden işte böyle ufak bir kamerayla kafanızın derisini gösterip saçlarınız dökülüyor ektirmeniz gerek falan diyen kişi oluyor zaten. estetik cerrahı ekiyor diyorlarsa da estetik cerrahı sabah gelip selam verip, yanındaki artık teknisyenlerine midir hemşirelerine midir onlara kafanızı emanet edip gidebiliyor.

bu yüzden en çok dikkat etmeniz gereken şey ekimi yapanların tıp mezunu olması, hastane ortamında falan yapıyor olması olsun.

PRP uygulaması falan var, onlarla fln kandırmaya çalışırlar işte 5 tane bedava ekime falan diye. kanınızı çekip kafanıza enjekte ediyorlar. daha bir kişi görmedim PRP'den sonuç alan. ben askerdeydim bedava PRP'lerimi yaptırmadım bile saçlarım hayvan gibi çıktı.

neyse genel bi özet geçtim. fırsat buldukça yazarım daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende ektiricem valla mart gibi falan dusunuyorum hatta. Bi sac forumu vardi, orda baya eken doktorlarin sonuclari falan sureci paylasanlar falan vardi adini unuttum simdi. Hair istanbul var istanbulda buarada, ankarada da julide miydi neydi bi abla varmis baya basarili sdf Ankaradaki abla 7k istemisti, hair istanbulda 5k demisti bana sordugumda
Sosyal ağlarda paylaş

parasi sanirim ekilecek sac miktarina falan gore degisecektir. her tarafa ektirmeye de gerek yok da.

bir de fue mi fut mu?

ilk olarak fut yapin, arkadan bir strip kesilsin. oradakiler eklensin one. sonrasinda dokulen olursa aralarina fue ile devam edersiniz diyorlardi?

yaptiranlar ne yaptirdi burada?
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

amk ektirdikten sonra bi bant gibi birşey takıyolarya geçen güvenlikçi ektirmiş.güvenlikçiye güldüm tabi.senin tuzun kuru abi dedi.kafa morumsu kırmızımsı kafada birde o bant yapprrak gibi afedersin..kel gezin daha iyi

olursa sen kel gezersin baskan :)
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

cidden birisinin garanti verecegi doktor bulsam gidecegim dogrudan.

Koray Erdogan. TR'de gercekten bir numara bu adam, hatta dunya capinda baya baya iyi. Netekim digerleri ekime 5-10 alirken bu adam 30-40 falan aliyo sdf

Frostbite said:

alnımda bile saç çıkıyor.parmaklarımın üstü için 5 seans lazer epilasyona gittim.kontrol dedikleri ara seanslar hariç.sonuç 4 ay sonra eskisi gibi warewolf eller.

sdfsd nicki hairbite olarak degistirelim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...