Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avengers: Infinity War (2018) (Çizgiroman sıpalarını belirtin)

progamer

Öne çıkan mesajlar

dun izledim bekledigim kadar kotuymus, bu kotu karakteri jokerle karsilastirmak jokerden hicbisey anlamamak demek.

psikopatligi, mazosistligi, akil oyunlari ayri

ben sana 3 vurdum ben sana 4 vurdum oraya gittim 5 vurdum sinirlendim 10 vurdum

3 tane falan cok guzel espri vardi filmin tek olumlu yani oydu bana gore.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

dun izledim bekledigim kadar kotuymus, bu kotu karakteri jokerle karsilastirmak jokerden hicbisey anlamamak demek.

psikopatligi, mazosistligi, akil oyunlari ayri

ben sana 3 vurdum ben sana 4 vurdum oraya gittim 5 vurdum sinirlendim 10 vurdum

3 tane falan cok guzel espri vardi filmin tek olumlu yani oydu bana gore.

joker n’alaka abi şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

sardalya said:

joker n’alaka abi şimdi

cunku bikac sayfa once superkahraman filmlerinin sadece joker gibi derin bir karakterle belli bir seviyeye gelecegini belirttim Bone da cok super bir kotu karakter var dedi, ben de filme sans verdim.

tabii ki daha fazla yorum yapmanin anlami yok, sadece sonucunu yazmak istedim

ilk mesajdaki cocukca lafim da yanlis olmus zira Disney/Pixar filmlerini baya seviyorum, yozlasmis amerikan toplumu ve pop culture'una ragmen cok guzel mesajlar iceriyorlar en basidi gercek sevginin kiz - prens arasinda degil de aslinda kizkardesler arasinda olmasi gibi ve film sonuna kadar bunu beklemiyorsun. Avengers'tan daha fazla twist pointi var :)
Sosyal ağlarda paylaş

joker'ın bi derinliği falan yok. sadist pezevengin teki işte. biraz eğlenceli tabi ki çünkü hem adı üstünde joker hem de batman gibi suratsız bi herifin villain'ı.

kaldı ki joker vs batman hikayesi de bok gibi bi hikaye bence. joker insanları öldürüyor, batman napıyor? herifi hapse tıkmakla yetiniyor. sonra o da kaçıyor hadi sar başa. meh.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

joker derin bir karakter degil sadece dark knightta iyi islenmis bir karakter o da yonrtmenin, senaristin, oyuncunjn basarisi. yoksa genel olarak marvel karakterlerinden daha derin diyemeyiz.

(facepalm)

joker dark knight haricinde de pek çok çizgiromanda paralel bir karaktere sahip. Çok değişken joker'in işlenişi. Çok daha psikopat ve vahşet yanlısı olarak çizilen jokerler de var, eski, neredeyse sadece şakacı olan da.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

µh said:

joker derin bir karakter degil sadece dark knightta iyi islenmis bir karakter o da yonrtmenin, senaristin, oyuncunjn basarisi. yoksa genel olarak marvel karakterlerinden daha derin diyemeyiz.

(facepalm)

joker dark knight haricinde de pek çok çizgiromanda paralel bir karaktere sahip. Çok değişken joker'in işlenişi. Çok daha psikopat ve vahşet yanlısı olarak çizilen jokerler de var, eski, neredeyse sadece şakacı olan da.

bu karakterin derin oldugu anlamina gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...