Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avengers: Infinity War (2018) (Çizgiroman sıpalarını belirtin)

progamer

Öne çıkan mesajlar

izledim geldim rahat rahat tüm spoilerları açtım okudum ohh
beğendim gayet başşaklı film olmuş ama mizah denemeleri pek iyi değildi genelde
yalnız sonda

herkes öldü lan diye kaldım
ömürcek adam çok acıklı gitti :(
iki adam dövelim arada şaka yapalım olmamış bu sefer, gümbür gümbür yenildiler valla

Sosyal ağlarda paylaş

İnsandan çok kahraman var filmde, öyle altı boş değil hiç birinin üstelik, hepsinin bir hikayesi filmi var.

Bi o geliyor bi bu geliyor zevke geliyon resmen acayip olmuş.

Thanos da gördüğüm en iyi kötü karakter olmuş, adam ne yapıyor ama adamdan iğrelti olmuyorsun kızmıyorsun hiç.

Olmuşta olmuş yani vizyondan kalkmadan bir kez daha gidecem çok nadir gelir böyle şölen izleyek bir daha.

Ufak tefek mantık hatalarına takmayın boşuna.
Sosyal ağlarda paylaş

biz de bugün izleyip beğendik, hafif dağınık geldi bana yer yer ama helal olsun gene bu kadar kahramanı aynı filme oturtmak kolay değil. 10 yıllık birikimin sonucu, sinemada bir benzeri de yok bildiğim bu ölçekte.

nasıl bir body count yalnız, 10 yılda ölenden çok daha fazlası bir filmde gitti. bayağı melankolik bir final oldu. filmin en gaz noktası da thor’un stormbreaker ile girişiydi kesinlikle. en komik kısım da peterın “it never was” deyip bozmasıydı starlordu ehu. en üzücü de sanırım nick furynin gidişiydi. en büyük sürpriz de red skull oldu benim için.

öte yandan strangein 14 milyondan bir kerede kazandık demesinin üstüne this is the only way demesi bad endin just according to keikaku olduğunu tasdikliyor herhalde. o yüzden time stone ile bir rewind bekliyorum şahsen ikinci filmde.

sıradaki film de captain marvel sanırım, umarım iyi olur. aktristen pek emin değilim gerçi ama bakalım.

Sosyal ağlarda paylaş

said:

Arama Sonuçlari

Re: Avengers: Infinity War (2018) (Çizgiroman sıpalarını belirtin) - Bugün
eğlenceli patlamalı efektli tek seyirlik film. güzel ama niye bu kadar hypelandı anlamadım.
by deftonez - Vizyon

said:

Re: Eurovision 2018 Memefest - Bugün
bu yarışmaya katılmamak herhalde cumhuriyet tarihinin verilmiş en iyi kararıydı. seçtikleri şarkı ne mal olduğunu gösterdi zaten.
by deftonez - Konu Dışı

said:

ARANIZDAN BİR EZÜĞ AYRILIYOR :) - 12 yil Önce
byebye
by deftonez - Knight Online

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/001/050/209/b01.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...