Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 14. Hafta | Beşiktaş- Galatasaray | 02.12.2017 Cumartesi - 19:30

madcow

Öne çıkan mesajlar

Stringray said:

ilki bariz tehlikeli hareket, ikincisinde dirseği çakmış resmen. herhangi bir kartsız geçirilmesi skandal o pozisyonların.

ilkine sarı belki çıkabilir. ikincisi şanssızlık adamın kolu vücuduna yapışık daha napsın.

cenk iyi oyuncu ama penaltı aldırabilir gibiydi devam etti pozisyona. maicon çok hamleli oynuyor ceza sahası içinde. 2 stoperimiz de kötü ya.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk yarıya göre değerlendirirsek iki takım da beklediğimden iyi oynadı, tamam müthiş futbol yok ama keyifli futbol var, uzun süredir ilk defa izlediğim derbiye pişman olmadım.

GS bu sene izlediğim en iyi taktiksel futbolunu oynuyor. Küçük takımlara zaten taktik falan kasmıyordu, ortalama üstü takımlarda da tekliyordu malum. Tudor taktik beceremiyor diyordum, ilk defa güzel yaptığını gördüm, beğendim. Denayer solda çok iyi şimdilik, doğru tercih olmuş. Feghouli ara ara kaybolsa da ara ara çok güzel işler yapıyor. Belhanda yine pek ortada yok. Mariano Babel'i tutmaktan ileri çıkamıyor.

BJK yine iyi futbol oynuyor sayılır, ama orada da Oğuzhan fazla pasif kalıyor. Gomis'i güzel tuttular, Quaresma bayağı zorladı sağ kanadı, Gökhan'la da iyi anlaşıyorlar. Ama Babel çok pasif kaldı.

Maçın gidişata bakarsak işte, ilk 5-6 dk BJK klasik fena geldi, sonra GS yavaş yavaş dengeyi yakaldı. Şimdi BJK evsahibi avantajıyla biraz daha iyi geliyor, ama GS'nin ani çıkışları başarılı.

Penaltı pozisyonu yalan, yazmıştım zaten. Gomis - Tolgay çarpışmaları da çok kötü düşüş olmuş ama evet faul değil. Kafa topundan sonra düşerken kafasını çarpıyor Tolgay. Aralarında çok bariz bir fizik gücü farkı var, çok zayıf kalınca çarpışma karşılamayı da bilmiyor sanırım Tolgay, düşüşünü ayarlayamadı ikincide. Yalnız sonuçta iki sağlam darbe aldı ki birisinde concussion riski var, bence oyundan çıkması lazım kendi sağlığı açısından.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

madcow said:

sen tribunden oranın verdigi adrenalinle herseye kırmızı diyorsun dumduz kafa topuna cıktılar ikisinde de. Birinde kafa kafaya tokustular, digerinde geriye dogru sıcradıgı icin tolgay yukselemedi gomisin bel seviyesinde kaldı. ikincisi faul bile degil.

Sen tv basindan herseye kirmizi diyorsun onu napcaz ?
bi kere benim imzam sarı kart. oyle herseye kırmızı istemem. kasti ve tehlikeli hareketlere gerekir. babel ve nani'nin gogus kafa seviyesinde kaldırdıkları tekmelerden aldıkları kartlar ile havadaki topa kafaya cıkmıs 2 oyuncunun pozisyonu ile karsılastıran da sensin. Yanında 30bin kisiyi huoy diye bagırıyo sen de bagırıyosun iste.

Serdar'ın pozisyonunun penaltı olmadıgını dusunen tek kisi ben degildim. Bugune kadar gercekten gaza gelip super haksız oldugum Belhanda'nın fenerbahce pozisyonu var iste. Zaten onu da temcit pilavı gibi her mesajımın altına yazıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Elma yav. Hiç hava topuna çıktın mı be hacı? Merakımdan soruyorum.

Gomis'in 2 pozisyonunda hem Tolgay hem de Gomis topa gidiyorlar. Hani Fırat Tolgay yerdeyken oyunu durdurmasa, ona isyan etsen haklısın dicem. Ama her iki pozisyonda da her iki oyuncu da vurmaya çalışıyolar. Her ikisinde de birbirlerine vuruyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

İlk yarıya göre değerlendirirsek iki takım da beklediğimden iyi oynadı, tamam müthiş futbol yok ama keyifli futbol var, uzun süredir ilk defa izlediğim derbiye pişman olmadım.

GS bu sene izlediğim en iyi taktiksel futbolunu oynuyor. Küçük takımlara zaten taktik falan kasmıyordu, ortalama üstü takımlarda da tekliyordu malum. Tudor taktik beceremiyor diyordum, ilk defa güzel yaptığını gördüm, beğendim. Denayer solda çok iyi şimdilik, doğru tercih olmuş. Feghouli ara ara kaybolsa da ara ara çok güzel işler yapıyor. Belhanda yine pek ortada yok. Mariano Babel'i tutmaktan ileri çıkamıyor.

BJK yine iyi futbol oynuyor sayılır, ama orada da Oğuzhan fazla pasif kalıyor. Gomis'i güzel tuttular, Quaresma bayağı zorladı sağ kanadı, Gökhan'la da iyi anlaşıyorlar. Ama Babel çok pasif kaldı.

Maçın gidişata bakarsak işte, ilk 5-6 dk BJK klasik fena geldi, sonra GS yavaş yavaş dengeyi yakaldı. Şimdi BJK evsahibi avantajıyla biraz daha iyi geliyor, ama GS'nin ani çıkışları başarılı.

Penaltı pozisyonu yalan, yazmıştım zaten. Gomis - Tolgay çarpışmaları da çok kötü düşüş olmuş ama evet faul değil. Kafa topundan sonra düşerken kafasını çarpıyor Tolgay. Aralarında çok bariz bir fizik gücü farkı var, çok zayıf kalınca çarpışma karşılamayı da bilmiyor sanırım Tolgay, düşüşünü ayarlayamadı ikincide. Yalnız sonuçta iki sağlam darbe aldı ki birisinde concussion riski var, bence oyundan çıkması lazım kendi sağlığı açısından.

taktiksel demeyelim anadolu takimi gibi oynuyor diyelim. ha birsey dedigimden degil obur turlu hem oynayamaz hrm puanda alamaz
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

gomisin ilk hareket bildigin topa degil, alamayacagini bile bile uçarak adama daldi. pepe yaminca eli kartla kostura kostura geldi :)

bence de vuramayacagini bildigi pozisyonda adama kafa atmak icin geldi. o yuzden buna kirmizi ciksa da bisey denmez dedim, kime yapildigi onemli degil oyle bir pozisyonu izlemek istemiyorum MMA degil burasi.

ikincisinde de hicbisey yok bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...