Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2018 Dunya Kupasi

Sotto

Öne çıkan mesajlar

Ben de ikisini de almıştım şimdi son ayarı çekmeye çalışıyorum. Reus aldım utandırmasa bari Draxler falan başlatıp Löw.

Bu arada konuyu ayırdım, nedense alttaki mesajları taşımadı sadece fistanın mesajı taşıdı, kendi başlığında tartışalım artık.

https://forum.paticik.com/read.php?29,8887748
Sosyal ağlarda paylaş

sergi roberto yerine odriozola diye genç bir elemanı milli takıma çağırdığı için de eleştiriliyordu.

geçen gün hazırlık maçında ağır pozisyon hataları yapmış eleman da, baya bi şok etmiş izleyenleri falan.

başkan acımamış ya. neyse bakalım hayırlısı, belki portekiz lider çıkar gruptan sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

hatalı hareket olmuş.

turnuva bitsin, başarısızlık olursa direkt hocaya yık, linç ettir ve kov.

başarılı olursa da başarıyı kadroya biç, hocayı itibarsızlaştır sonra da çakabiliyorsan tazminat davası çak, yoluna devam et.

iki gün kala kim gelir de etki eder. guardiola ispanyada olsa prim yapmak için kendi atlardı da şu an çok anlamsız olur gelmesi. Luis enrique ye bir el at diyebilirler. O da kabul etmezse xavi'yi çağırsınlar takımın başında dursun diye dsgf
Sosyal ağlarda paylaş

tabii işin o kısmını direkt gözardı etmişim ben. yoksa tam guardiola için prim yapmalık fırsattı sdgdf.

hierro gelmiş yeni hoca olarak. ispanyol ümit özat gelmiş gibi oldu sanki.

özünde federasyon yönetim açısından doğruyu yaptı da sportif olarak koyar bence. adamlar anında hoca x,y,z demeden kovmuşlar usulsüz iş yaptı diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...