Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2018 Dunya Kupasi

Sotto

Öne çıkan mesajlar

Zeminlerde bir problem var sanırım. Butun paslar ölüyor. Butun dribblinglerde top gerilerinde kalıyor oyuncuların. Yani 1 olur 2 olur, ya da bi kac oyuncu beceremez bunlar beceriksiz der gecersin de topun zeminde hareketi bir garip.

Belki bias yapıyorum ama izledigim kısımda yerden paslasarak gelirken uruguay hic pozisyon bulamadı. Savunma hep rahat yerlesti. Ne zaman ceza alanı cevresine topu sisirmeye basladılar ozaman topları indirip 2 pasla pozisyon buldular. Zeminden mi kayanklanıyor yoksa mısır hava toplarını uzaklastıramadıgından mı bilemiyorum ama var zeminde bi mallık.
Sosyal ağlarda paylaş

Uruguay büyük balon çıktı, yani kadroda sıkıntı yok da işte köylü hoca olayı DK'da bile devam...

Ligde ŞG'den ne çektiysem bu sezon şu maçın 90 dakikasında daha ağırını çektim. Elinde Suarez-Cavani ikilisi var ama sadece kenar ortası açtırıyorsun. Rahat bi 35 orta vardır abartsız, ve sonuç alınmayacağı belli.

kapanan takıma orta kesilmeli olayı 60+ yaş adamların hepsine bulaştı heyckness hariç galiba. veba gibi resmen bu illet, hepsini tatile göndermek şart..

adam torreira'yı falan oynatmadı bir de ya asdfdsa

müthiş, cidden müthiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...