Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

yani alliance oynarsam sırf dwarf için oynarım. Zaten WOD karakter düncellemesinden sonra dwarf gibi dwarf oldular.oyunda adam gibi sakalı olan tek race dwarf.

Lore olarakta etliye sütlüye pek karışmıyorlar artık. bak BFA cinematic te bile çıktılar 2 ateş ettiler tamam :) şu an bana göre de plate armorların orc female den sonra en çok yakıştıgı race dwarf.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

yani alliance oynarsam sırf dwarf için oynarım. Zaten WOD karakter düncellemesinden sonra dwarf gibi dwarf oldular.oyunda adam gibi sakalı olan tek race dwarf.

Lore olarakta etliye sütlüye pek karışmıyorlar artık. bak BFA cinematic te bile çıktılar 2 ateş ettiler tamam :) şu an bana göre de plate armorların orc female den sonra en çok yakıştıgı race dwarf.

dwarf shaman oynuyorum bi süredir, d0rf ruLz

ayrıca

https://i.gyazo.com/ed7778000e078e5ec3db3f7caa8748e4.png

"huh?" -dwarf

#neverforget
Sosyal ağlarda paylaş

Void elf ler, silvermoondan void ile fazla haşır neşir oldukları için atılan elfler, alliance a katılıyorlar. Hatta Alleria geri dönüp silvermoon u alliance a katılmaya ikna etmeye çalışmış olmayınca exile void elfleri karıyor.

O kadar yardım ettiğimiz nightborne horde a katılıyor derken , bir o kadar da yardım ettiğimiz army of the light da, legion bitti ordu boşa gitmesin bare diyerekten Turalyon amca ile alliance a katılıyor? :p
Sosyal ağlarda paylaş

Nightborne yolunu önceden yaptılar zaten Tyrande suramarda keş muamelesi yapıyor görevlerde cannon fodder olarak kullanıyor. Liadrin'le araları iyi zaten belflerle nightborne daha paralel.

Argusa da nb temsilcisi Liadrin'le beraber gidiyor aralarında Horde'a katılma yönünde konuşma var.
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

Legion en iyi exp olabilir, çok net. Lore meselesi seveni sevmeyeni ile doyurucuydu bu exp. Gözümüze soka soka old godslara gidiyorduk göya. Ancak bu exp PvP nin herhalde tam anlamıyla bittiği yerdi. Bu anlamda PvP severleri üzmeyelim, yıllardır millet PvP PvP diyor, alın size özüne dönmüş orc vs. human çektirler resmen. Hatta adamlar PvE server meselesini bile kaldırıyor. Open World PvP nin (pardon leveling gank) tadını geri getirmekmiş amaç. İlk raid Emeral Nightmare gibi meh bir raid, sadece bir queen azhara görseli gösterildi, sonuna doğru yok biz kendimizle savaşırken azeroth u unuttuk deyip, hoppp old gods. Neyse her türlü oynayacaz, umarım Cata, WoD gibi olmaz.

Vanilla meselesi de, ilk çıktığı patch ile release olursa aman yareppem, çekilmez ya 2018 de.

catanın nesi var abı deliriom su cataya laf edenlere pandariaya 10 basar cata.wodu saymıyorum ben expansiondan.

Hea bu arada old godlara gitsekte argusun son bossu kadar güçlü değilki old godlar yine mantıksızlık olucak yani.Ki old godların en güçlüsü ysharaj onuda kestik.
Sosyal ağlarda paylaş

pandaria açık ara en iyi exp ya, bi oyunun temel lore'u direkt nasıl değiştirilir yedirilerek en iyi örneğiydi. denkti bir çok şey vs.

bir tek dungeon ve raidler cidden rezaletti, pve olayı levelling kısmında ne kadar iyiyse o kısımlarda rezaletti bence.

cata da güzeldi bu arada aynen, laf etmek yersiz. aslında bana göre draenor dışında gerçekten kötü bi ek pakette yoktu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

WOD'un berbat bir expansion olacağı daha baştan belliydi gerçi. Adamlar yine cinematic gösterdi harika tamam, sonra feature diye videoya geçti, o ne... sırf garrison. Ne yeni ırk var ne class, ne doğru düzgün bir yenilik, sürekli bakın garrison var deyip durdular. Millet gereksiz hype yaptı sonuç ortada :)

Bu expansionda da öyle aman aman feature yok gibi duruyor. Sırf warfronts felan var işte gidipde belli bir bölgeyi pve/pvp de rts mantığıyla bina yapıp oynayacağınız da genelde bu özellikler bir kaç kere oynadıktan sonra bayıyor. Garrison ve garrison invasion nasıl baydıysa bunun sonuda ona gider. Legendaryler her ne kadar sinir bozucu olsalarda bir yenilikti, elinizdeki silah deseniz öyle, şimdi bunlar kalkıyor, yerine heart of azeroth diye bir kolye geliyor. Grind i buna bağlamışlar, AP leri buna gömüp üzerinizdeki chest/helm/shoulder a özellik ekleyeceksinizde sanki silah ve legendarylerin yerini tutmayacakmış gibi geliyor.

Raid deseniz yine trollerle başlıyoruz, muhtemelen sona doğru azhara çıkartıp en sonunda da old god a bağlayacakler herhalde. Bir dahaki expansion old god ile alakalı olmazsa süpriz olur :p

Irk kısmı biraz oyalar herhalde milleti, özellikle alt oynayanları. Birde çevrenizdeki tipler çeşitlenince göz zevkini arttırır işte. Hiç olmazsa bu expansion oradan kurtartıyor.

Bir expansionda yeni ırk ve/veya class yoksa o expansiondan cacık olmuyor bence. Wod da ne ırk ne class vardı ama mevcut classların grafiklerini güzelleştirdik vs dedilerde o aman aman bir yenilik olmuyor işte.

Legion un getirdiği özelliklere bakalım mesela, yeni class, artifact weapon, legendaries , mythic+ , order halls, çeşitli class değişiklikleri (survival hunter o.o), world quests vs... bayağı dolgundu :P

Bununla karşılaştırınca sanki bu yeni expansion hafif kalacakmış gibi bir his var :)
Sosyal ağlarda paylaş

BFA pve konsuunda Leigonun devamı gibi. şimdiye akdar bir yenilik açıklanmadı. PVP de yenilikler var ve daha gelecekmiş ama Oyunun %70 i gibi büyük oranı pve ci olunca. bir süre sonra millet içerik yok diye ağlanabilir. mesela ben sevmiyorum pvp yi. beceremiyorumda :) Expansionun ilk 4-5 ayında WQ su, repleri vs.. yalar yutarım ben. LEGİON da buna rağman yapacak bir sürü şey buluyordum. Ha şimdi BFA diye PVP diye diye beni doyurmazlarsa . Başta aşırı casual alliance kitlesi olmak üzere çok oyuncu kaybedecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

28 inde geliyor yeni raid, 3-5 ay oynama süresi olur en fazla muhtemelen o arada patch ile zone scaling vs yi eklemiş olurlar, sonrada diğer expansion un intro eventleri başlar. Expansion henüz başlamadan silahımız gidiciymiş zaten :P

Adamlar 2018 içerisinde release etmek istiyoruz dediğine göre kitap tarihile uyuşuyor, legion da 30 ağustosda çıkmıştı. Expansion un beta bile başlamadı henüz.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

E abi yine 9-10 ay son raid mi farmlayacak millet zannetmem ya o kadar uzatacaklarını

Birde şu lafı sürekli bizde söylüyoruz ama hala alışamadık :D

Naxxramas (patch 1.11 - June 20, 2006) --> Burning Crusade (January 16, 2007) = 7 months of last patch

Sunwell Plateau (patch 2.4 - March 25, 2008) --> Wrath of the Lich King (November 13, 2008) = 8 months of last patch

Icecrown Citadel (patch 3.3 - December 8, 2009) --> Cataclysm (December, 7, 2010) = 12 months of last patch

Dragon Soul (patch 4.3 - November 29, 2011) --> Mists of Pandaria (September 25, 2012) = 10 months of last patch

Siege of Orgrimmar (patch 5.4 - September 10, 2013) --> Warlords of Draenor (November 13, 2014) = 14 months of last patch

Hellfire Citadel (patch 6.2 - June 23, 2015) --> Legion (August 30, 2016) = 14 months of last patch

Be yenisi ile 28 kasım - 30 ağustos olsa 9 ay oluyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

ben şey düşünmüştüm bu araya vanilla sıkıştırırlar. 8-9 ay insanlar vanilla oynar sonra BFA gelir diye düşündüm.

ama büyük ihtimalle vanillayı baya sağmalık inek olarak görüyorlar.

büyük ihtimal en az 2 yıl sonra çıkcak vanilla. insanlar BFA contentini temizleyince salacaklar vanillayı. çünkü o zaman normal serverda adam kalmaz herkes vanilla oynar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...