Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Expansion öncesi daha allied race gelmez ya, expansion içerisinde ara ara getireceğiz demişlerde ben pek ümitli değilim. Şunu bunu yapacağız diyen sallamasyon haberlere benziyor.

Ha race change den deli gibi kazanırlarsa o zaman yeni kar kapısı olarak süreli race getirip öküz raciallar verebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

void elf, nightborne, geyik tauren, lighforged draenei gibi şeyler zaten legion içinde vardı, kolaylıkla uyarlayıp hemen patlattılar.

ama diğer allied raceler için (özellikle dark iron dwarf ve zandalari troll) ek paketi beklemek gerekecek anlaşılan.

zayıf human ve upright orcların beraber geleceği konuşuluyor.
umarım şişman human ve mag'har orclar da gelir o sırada.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bir teori var.

Şimdi Saurfang esir alındı. böylece orgrimmar lidersiz kaldı. Blizzard ta Thrall ın BFA da aktif rol alacagını belirtmişti. saurfang esir alınınca muhtemelen Gs nin başına dönen fatih terim gibi. THrall da orgrimmarın başına geçecek. böyle bir olay var.

şunu da at fava bekle. thrall sylvanas ile papaz olucak ve garrosh un true horde devriminin değerini anlayacak ve thrall orcları kurtardıgı dönemdekinden daha büyük bir olaya ön ayak olacak :D
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

blizzard hala bu saçma senaryolarla iyi yemliyor kitlesini ya helal ben ortaokul lisede aa arthas eline gül yaprağı aldı babayı doğradı derken heyecanlanıyordum hala heyecan yapan var benzer şeylere demek ki

your reputation with paticik forums decreased by 150.
you are now hostile with paticik forums.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

bu kadar uzun soluklu yapımlarda değişik hikayeler kolay değil zaten. sonuçta yaşayan bir dünya var ve o dünyanın olasılıkları içinde hareket etmek zorundasın

ve herkesin o evrende hala memnun ve tatmin olmuş kalması da iyi başarı diyorum ben de??????

bunda anlaşılmayacak bi şey yok sanırım............
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

Biyik said:

blizzard hala bu saçma senaryolarla iyi yemliyor kitlesini ya helal ben ortaokul lisede aa arthas eline gül yaprağı aldı babayı doğradı derken heyecanlanıyordum hala heyecan yapan var benzer şeylere demek ki

your reputation with paticik forums decreased by 150.
you are now hostile with paticik forums.

dediğim gibi çok yönlü bir insanım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

ve herkesin o evrende hala memnun ve tatmin olmuş kalması da iyi başarı diyorum ben de??????

bunda anlaşılmayacak bi şey yok sanırım............

ben bunu anladımda.

Biyik said:
lizzard hala bu saçma senaryolarla iyi yemliyor kitlesini ya helal ben ortaokul lisede aa arthas eline gül yaprağı aldı babayı doğradı derken heyecanlanıyordum hala heyecan yapan var benzer şeylere demek ki

şunu anlamadım. benim kafa güzel sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...