Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Tyrande yanar elune onu yanına alır ışık olur falan saçma salak bişiler yaparlar yine. Malfurion da rage e girer corruptlanmasının yolu açılır.

Da hordeda garrosh gibi bi adam kalmadı ki teldrassili yakacak? Silvanas abula kaldı bitek, o da bilmiyorum gidip yaksın yıksın falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Sylvanasmış yakan, görsel vardı Teldrassil'in yanan görüntüsü önünde. Hikaye daha tam net değil tabi ama, şöyle bir içerik gördüm nette, gayet mantıklı geldi;

Alliance Horde'un Legion karşısındaki geri çekilmesini ve devamındaki kralın ölümünden Horde'u sorumlu tutuyormuş. Geçen explerden birinde (Pandaria, Garosh'un sonu) Varian Horde Warchiefleriyle konuşurken bir cinematikte, Anduin ne yapıyorsun diyor, "What a king must do" diyor. Ardından Vol'jin'in yanına gidip bir sonraki hatanızda "We will end you" diyor. Öldükten sonra da Legion içinde bir cinematikte Anduin babasıyla konuşurken ben ne yapıcam diyor, babası da "What a king must do" cevabını veriyor.

Buradan hareketle, Horde Vol'jin'in yaralanmasıyla geri çekilince, Varian yalnız kalıp ölüyor. Alliance bundan Horde'u sorumlu tutup buradan Varian'ın sözü "We will end you" kısmıyla hareket eden Anduin, Greymane'in etkisiyle de Horde'a savaş açıyor. Sylvanas da totoş olduğundan Teldrassil'i yakıyor, akabinde de Alliance Undercity'e siege'e başlıyor.

Varian - Vol'jin konuşması

https://www.youtube.com/watch?v=IXIGKT_gp4g

Anduin - Varian konuşması

https://www.youtube.com/watch?v=Y_kq2kBNF7g

Böyle bir kurgu var, baya da mantıklı gözüktü. Silithus'taki yarık konusu var bir de o da old godslarla ilgili, bir sonraki expe doğru ilerleme olabilir...

Şunlar da Sylvanas ve Teldrassil, uzak/yakın

http://wow.zamimg.com/uploads/screenshots/normal/674539.jpg

http://wow.zamimg.com/uploads/screenshots/normal/674540.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

belki de bolvar kontrolü kaybedip scourge'e yaktırmış çıkar, hatalı sollamayla çıkmış pvp expansion'ı ile 1 yıl geçer.
sonra denizin buz gibi sularından gelen northrend'i ateşli mekana falan dönüştürürler. sonra da bolvar'a yürüyüp lich king ve ölü dünyasını komple yanlarına çeker oyuncular. ondan sonra sargeras gelir siz hepiniz ben tek çeker. herkesin umudu bitmişken azeroth kalkar "napıysn ya sn slk" der tokadı basar.
Sosyal ağlarda paylaş

kujo123 said:

Ulan kimsede tralla dokunmuyor geri çekilmenin bas sorumlusu trall kos koca neltarionun yerine geçmiş earh warden adam yerlerde surunuodu o geri çekilme sırasında :D :D slvannas kendı kacıp gitseydide hepsi bi geberseydi orda :D

Ya işte bunlar blizzard mantıksızlıkları. Koca dragonsoul taşıyıcısı, world shaman, zibilyon tane gladiatör title ı olan adamı dandik demona kestiriyorlardı az daha. Aslında garrosh a kestireceklerdi de. gelen binlerce tepkiden dolayı "I don't rely my power on pure strength, my power is all around me " ZAAAaaaaaaa yaptırdılar. iyide yaptırdılar.Thrallın çok fazla fanı oldugu için . dokunmaya cesaret edemiyorlar. muhtemelen emekli olarka takılacak ve ufak fightlar da boy gösterecek. danışman olacak vs.. işte :)

Kısacası Thrall ı Guardian konumuna sokucak kadar güçlendirende BLizzort, dandik demona pıçaklattıran da blizzort.
Sosyal ağlarda paylaş

Expansion anlatırken özellikle Thrall ne bok yiyor acaba diye slayt vardı, bu expansionda figüran olmayacak sanırım, aktif bir rol verecekler herhalde.

Ana herolar bunlar, gerisi figüran :p

http://media.mmo-champion.com/images/news/2017/november/WoWWhatsNext079.jpg

Birde herif bu expansionda nasıl figüran olmasın garroshla yaptığı savaştan sonra bir şeyler ters gidiyor diyip expansion başında ben bu silahı kullanamıyorum al sen daha iyi kullanırsın diye doomhammer ı size veriyor. Bende bu adamın silahını almayız herhalde gidip wod dan alacağız diyordum , resmen ben eziğim artık kullanamıyorum al sen kullan diye player a veriyor haha.

Muhtemelen bir dahaki expansionda da silahları tek tek birilerine teslim edeceğiz, zira harika bir hikayeyle elinizden alacağız dediler :p
Sosyal ağlarda paylaş

Kitabın ufak bir alıntı kısmı şimdiden yayınlanmış, alıntının sonunda legion zaferindan gelen orduyu dağıtmayacağını çok yakında onları tekrar çağıracağını söylüyor.

Yazan son kelimede , Stormwind :p

yine horde u kışkırtıcı taraf gösterecekler herhalde. Hele yine undercity nin içinden ihanet grubu çıkarsa iyice saçma olur ki onun ibareleride var. Sürekli başa sar oynat gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

yine horde u kışkırtıcı taraf gösterecekler herhalde. Hele yine undercity nin içinden ihanet grubu çıkarsa iyice saçma olur ki onun ibareleride var. Sürekli başa sar oynat gibi.

abi şu oyundaki Lore kalitesi zaten git gide AKP siyaseti kadar kalitesiz olmaya başladı. Hayır en başta orc ve horde lore u okadar güzel yaratmışlar. Alliance lore u da complo base üzerine döşemişler. şimdi bu entrikaları horde a uyarlayalım ama bu sefer orclar biraz geride dursun demişler. Malum 2 expansion okadar garrosh ve orc play kusturdularki ortalık çok karıştı. 2 expansion üst üste horde kötü, horde kaka. yani çaktırmadan yapıyorlarki. PVE de biraz alliance nüfusu dengelesin.

Şimdi gene Alliance popi. artsın. oooo alliance pvp ci. bu pakette onlara yarasın. horde gene kötü. horde gene kaka...

Edit: birde ALliance ta varmı mesela , tyrande gitsin Alliance lideri olsun ? ne bileyim la. velen yönetsin alliance ı ama yok. illa horde ta sırayla her ırk warchief olacak. BFA nın sonlarında yada BFA dan sonra Baine nin WArchief olmasını bekliyorum. bir ara da BELF lordu gay herif olur. çiçek gibi misss :) süperlig te TD değişir gibi HORde ta warchief değişiyor. ALliance taki arsen wenger gibi geldi gitmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında burada Anduin’in böyle bir şey yapacağına dair ipucu veriliyordu. https://youtu.be/HEy5yRVtUFg Yani, Legion kuşatmasında Sylvanas’ın Horde’u geri çekmesi, akabinde Graymane ve Anduin’inin Varian’ın ölümünden Sylvanas’ı sorumlu tutması, Anduin’in babasının ölümü ve Kral olmasıyla değişmeye başlaması, sorumluluk alıp radikal kararlar vermesi falan bi yerde çok mantıklı. Asıl her expansion aralıksız dış tehtidlerle uğraşacak olmamız saçma olurdu diye düşünüyorum.

Burada asıl merak ettiğim konu, önce Teldrassill mi yakıldı yoksa önce Lordaeron mu kuşatıldı. Sanırım hala belli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...