Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Oturmuş mythic guildiyle niye kıyaslıyorlursun ki pugı? Pug zaten düzenli raid yapmak istemeyen için.

Heroic takılan ya da mythic için kadro kurmaya çalışan guildlerden çok daha rahat hc bitiren puglar mevcut adamın eyvallahı olmuyor kimseye failleyene yol veriyor. Kuranların uğraşması ilvlı yetene inv atayım gerisini salayım diye kuranlarınki hızlı patlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Pug ile aynı hafta clear çok zor. Aynı oyunu mu oynuyoruz bilmiyorum ama "ZOR". Zaten casual takılmak isteyen "ben" için ve "siz" için zor. Bunu kıyaslama adına yazmadım zaten. Keşke gerekirse günde 2-3 saat kasayım ama aynı hafta full clear HC? Çok zor. Bunu anlatmaya çalışıyorum. Ha denk gelir, muhteşem pug ile 1 günde temizlersin. Farming HC? İstediğin loot? Hc öyle çok hafife alıncak "casual activity" değil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Hardcore raider adamlarla PUG olarak ilk haftadan HC temizlenir. emmeeeee Hardcore raider adam da zaten mythic guild te yer aldıgı için . ilk haftalar bu tip guidller de kesinlikle dılşarıdan raidi yasak tuttukları için. şöyle adamlar denk geldi. böyle adamlar denk geldi olayı bile bence atmasyondan başka bir şey değildir. ha yapan yapmıştır ama 3-5 kişinin yaptıgını , yapılabiliyor diye anlatmak olmuyor. sonuçta biz yapamıyoruz sende yapamıyorsun sdsfsdsd:D

LEgion da bende argus u PUG temizledim. tank oynuyorum genelde. tank olmama ve tüm tatikleri ezbere bilememe rağmen PUG abi bu sonuçta PUG! sen ne akdar usta olursan ol karşındaki daima acemi. istediğine yol var. istediğini al ve at! hiç farketmez. oyuncular artık sabırsız ve beklemiyorlar. öyle al ve at falan raid bitmiyor işte. senelerce tecrübe ettik bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Exp. başında pug'la ilk hafta HC clear hayal ya. Hani exp.'in ortası olur, millet gear'lanmıştır. Stat'lar oturmuştur, mythic+ yapan guild'siz iyi oyuncular raid yapmak için pug toplar, o zaman olur ancak o iş.

Şu an oyunu ciddiye alan herkes bir oluşumun içerisinde, kimse ilk hafta HC progress yapmak için pug toplayıp onunla uğraşmaz. Taş çatlasa Twisting Nether vb. raider'ı bol realm'lerde alt run'lar falan döner, onlar da pug sayılmaz zaten.

Bu arada alakasız ama ben 343ilvl oldum, üzerimdeki titanforged sayısı 1 şu anda. Millete bakıyorum adamlar full mythic warforged, mythic titanforged falan geziyorlar. Bilmediğimiz bir taktiği mi var bunları düşürmenin mk.
Sosyal ağlarda paylaş

legionda pug ile ilk hafta hc nighthold ve emerald nightmare temizledim. imkansız falan değil, bilmeyenleri beceriksizleri replace etmek düzgün adam bulmak vakit alıyor sadece. kötü bir guildleyseniz hc pug daha rahat oluyor valla, guildteki kekoları atamıyosun ama pug ile direk replace yapabiliyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen HC te çok gözde büyülütüo eskinin normali ya :D
hele normalde mekanik bile siklemiosun , cidden kötü oynayanların olduğu takımda zorlanıosun her yerde ki genelde tecrübelerimden türk guildlerinin çoğu da öyleydi.Eleştri kaldıramıyoruz abi adama class guidedın da yazan şeyleri söylüyorum bana cephe alıyor aq :D

Bir tane guilde girmiştik bizimkine adam bulamayıp disband edince bir kere daha şans verip türk guildinde oynayalım dedik.Çocuk eskiden nihiliumda offtanklık yapmış nasıl bir ego, raid ortasında çocuk azarlar gibi milleti azarlıyor fln kendisi de s.k gibi oynuyor bu arada hani adamda utanma da yok bende sıçıyorum ama şuna dikkat edelim fln öyle bir özeleştri hak getire.

Yine de en eğlenerek girdiğim raidler yakın çevremle ICC zamanı yaptığımız 10 man HC raidleriydi hem bol bol tşak muabbeti dönüodu hem skill ortalaması yakındı herkesin sorun ve drama yaşamıyorduk.
Sosyal ağlarda paylaş

bfa'dan bağımsız john staats (wow level designer) wow'un yapım aşamasından detaylıca bahsedilen bir kitap çıkarıyor önümüzdeki ay.

preview; https://media.mmo-champion.com/images/news/2018/august/TheWoWDiary_2003_E3.pdf

e book olarak da çıkaracak. ortamlara düşünce alıp kurcalanır baya.

said:
John Staats, the game's first 3D level designer is writing a 95,000 word book about World of Warcraft's early days and development. He starts at WoW's humble beginnings, and gives a fly-on-the-wall access to the dev team’s conversations, debates, failed experiments, and internal pressures. Licensed by Blizzard Entertainment, it contains over 130 behind-the-scenes images (many of which have never been seen before). Every image is captioned and dated within the project's timeline.

When John left the WoW team, he had logged more bug-fixes than anyone else in the company! In addition to fixing bugs, he designed and built 90 percent of the game's non-instanced caves, crypts, dens, mines, and hive tunnels, including lots of the Vanilla dungeons.

kickstart link;
https://www.kickstarter.com/projects/whenitsready/the-world-of-warcraft-diary-0?ref=543833&token=e2f45236
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

Civcivhead said:

Nasıl bir ölüm grubuna düşmüşsünüz gören de m+dan bahsediyosunuz zannedecek.

Normal ve hc dungeon konusuyoruz zannetmedin insallah?

Edit: bir de ciktiginin ilk hafta normal raidi mekaninklere dikkat etmeden ypanalar varmis atma ziya diyesi geliyor insanin :)

Öyle zannettim aynen dedim koskoca paticik. İçim rahatladı resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

enhancement shamanım. tüm mitikleri 2 kez bitirdim, heroicleri (bana silah düşen) spesifik girmeyi geç randomdanda en az 5-6 kere denk gelmiştir yaptım. normaline girdim spesifikten underrota en az 25 kere, ama hiç silah düşmedi. bir tanesini AH'den almıştım 310 yada 300dü, şu anda 2 tane world questten aldıklarımla takılıyorum. 320 325. ringde düşmüyo mesela. ve grubumdaki cons ekmek ve screwy xaenin aquila denen yavşak arkadaşlarıma çatır çatır herşey düşüyor.
hayatımı sikeyim kısacası. az kaldı bırakıcam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...