Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

touch vpn eklentisi kurdum, rusyadan bağlanıp battle net'ten aldım. sadece oyun-game time alırken vpn'le bağlanman yetiyormuş. oyun oynarken normal girebiliyorsun sıkıntısız. bfa artı 30 gün time 2300 ruble.

edit: ama sıfırdan aldım ben tabii, mevcut eu hesabı rusya'ya çevirmek çok sıkıntılıymış.
Sosyal ağlarda paylaş

" Gul'dan yells: Run? Ha. You are right, human. There is nowhere to run from my master. Now, witness the true might of Lord Sargeras!
Baine Bloodhoof says: Down the ridge behind us, another portal!
Vol'jin says: We've got to hold dis ridge, no matter da cost.
Lady Sylvanas Windrunner yells: Take up positions. We hold them off. We have to.
King Varian Wrynn yells: We will never fall to you, Gul'dan. The combined forces of Azeroth will triumph today.
Lady Sylvanas Windrunner yells: Less chatting, Wrynn. Kill him already! "

guldan'la broken isles'da karşılaştıklarındaki muhabbet.

sylvanas akıllıdır, şekil yapmaya değil iş bitirmeye oynar.

bize de öylesi lazım. bi sus lan savaşın ortasındayız zaten töbe töbe moduna alması gerek kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kadın denizde büyümüş, babası admiral proudmoore. şimdiye kadar pirate mage tadı yakalamamış olmasına şaşırmıştım asıl. blizzard'ın son zamanlarda yaptığı en güzel hareketlerinden biri de havada gemi uçurması, "ben ittifağın en şanlı kaptanının kızıyım, gemilerde öğrendim büyüyü kızlar" moduna girmesi hatta.

eh, arcane top da normal gemiyi yaptıktan sonra.

ayrıca geminin uçmasında ne var? adamlar tehlike görünce korkudan koca şehri söktü götürdü, oradan yine karazhanın oralara götürdü, oradan fel gemileri şehri basınca broken isles'a götürdü, adamlar kocaman şehri cüzdan gibi taşıyorlar. gemiye mi şaşıracağım?

hoş. onu biz de yaptık ama şehri değil, süleymaniyeyi taşımıştık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...