Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

nightborne niye horde'a katılıyor ya? oynayan var mı questleri sdfds

gerçi raid önecsinde falanda paso blood elfleri yağlıyordu nightborne, böyle iyiler böyle süperler diye. kesin onlar yüzünden gitmişlerdir

Night ellf ler ile görüşme yapıyorlar ilk önce ancak tyrande ,queen azshara nın geçmiş te yaptıkların dan dolayı Thalyssra ya " gene aynı şeylerin olmayacagını kim bilebilir" gibisinden birşeyler söylüyor. buda Thalyssra nın agırına gidiyor .

Sonra lady Liadrin geliyor işte yıkama yaglama yapıp Thalyssra yı horde için ikna ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

[video]https://www.youtube.com/watch?v=jdrAJYCXfNM?feature=oembed" width="459">

PvP ile ilgili değişiklikler aşırı koşuma gitti ya. Bu yeni server sistemini beğenmiştim zaten ilk duyurduklarında ama böyle şeyler ekleyebileceklerini düşünmemiştim. İnşallah altından kalkarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Accountu tekrar açayım, yeni exp. gelene kadar 45 level olan warlocku 110 yapayim diyorum. Bu muhtemelen çok zor olmayacaktır ama birde tailoring ve enchanting levellamak lazım. Bunlar ne kadar zamanımı alır ? accounta çok bir para yoktu yanlış hatırlamıyorsam.

Ayrıca aylık ödemeyi karşılayacak kadar gold kazanmak zor mu ?
druidim vardı herbalist. Eğer warlock işini halledebilirsem onunla biraz para biriktirebilirim diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

BFA ALPHA oynuyorum. questler falan LEgionu mumla aratıcak .LEgion da ne güzel önemli görevlere falan gidiyoruk yani geneli böyleydi . BFA da gene eskiye döndük. peonlara verilen görevler çoğu. açıkçası ben sıkıldım baya görevleri yaparken. "aaaaaa şu görev ne güzelmiş" dediğim bir görevle 2 zone bitirmeme ragmen karşılaşmadım.

Atmosfer olarak ta hem legiona, hemde geçmiş expansionlara göre iyi buldum. MEsela alliance şehri Boralus falan çok iyi hatta stormwind ten daha güzel lan. Horde şehri Zuldazarı pek beğenmedim. bildiğin troll mimari falan ama ne bileyim onun da atmosferi öncekilere göre güzel yansıtmışlar. bol bol orman var. orman atmosferleri bile diğer exp. lardan farklı geldi.

Oyunda çok fazla BUG var şu an. sadece questler de değil. bir yere sıkışıp kalmalar. mezarlık yerine capitale atmalar vs.. bir sürü şeyi report ettim valla. en önemlisi upright orc lar bozuk emenike. bizim kambur orclar dik durunca haliyle cüssesi büyümüş ve binekleri küçük geliyor. offical foruma baktım yazan bir kaç kişi olmuş ama cevap veren olmamış. baya clipping var. 2 handed weapon götüne,kalkan omuzluklara giriyor vs.. koşması da bir garip olmuş. oyunun çıkmasına az var daha betaya geçiş bile yapılmadı. umarım düzeltirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Zor değil ya tailoring+ench Legion ile. 0 lvl ile disenchant edebiliyosun Legion itemlarını. Sonra kasıyosun. Ha eski ek paketlerinde tüm recipelarını kasarak gidecem diyorsan o belki biraz zor olur. Çok kolay meslek caplemek Legion da. Bu arada hala para var iki meslekte de.

Ha şu an 45-110 leveling emin ol daha zor hauuhauha. Eskisi gibi moblara tek atamıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Prof ları yükseltmek daha kolay artık , eski bir yığın malzeme tarih oldu hepsine aynı malzemeyi getirdiler. Birde eskiye gitmenizde gerekmiyor, aynı content de aldıklarınızla yükseltebiliyorsunuz.

Expansion u alacaksanız boost la beraber geliyor bu arada, direk lvl 100 yapıp devam edebilirsiniz. Expansion çıktığında boost u kullanmaya çok fırsat olmayabilir, alacaksanız şimdi alın direk karakteri açıp devam edin derim. Hem professionlarıda hazır geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

@smyrnas

Sanırım sadece alliance oynadın? Çünkü horde questleri baya legion ile kafa kafaya. Arkadaşın accountu ile ilk iki zoneu bitirdim bende ally ve horde için. İki factionın questlerini ve zonelarını farklı ekipler yapmış o kadar belli ki. Alliance zoneları gördüğüm en güzel zonelar oyundaki ancak questler son 2-3 expensiona göre zayıf kalıyor. Biraz da zevk meselesi gerçi bu tarz questleri sevenlerde var. Horde zoneları alliance zoneları kadar iyi değil bence. Legion tarzı biraz. O open world havasını alamıyorsunuz yeteri kadar ama questleri aşırı iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

@smyrnas

Sanırım sadece alliance oynadın? Çünkü horde questleri baya legion ile kafa kafaya. Arkadaşın accountu ile ilk iki zoneu bitirdim bende ally ve horde için. İki factionın questlerini ve zonelarını farklı ekipler yapmış o kadar belli ki. Alliance zoneları gördüğüm en güzel zonelar oyundaki ancak questler son 2-3 expensiona göre zayıf kalıyor. Biraz da zevk meselesi gerçi bu tarz questleri sevenlerde var. Horde zoneları alliance zoneları kadar iyi değil bence. Legion tarzı biraz. O open world havasını alamıyorsunuz yeteri kadar ama questleri aşırı iyi.

yok abi horde um ben. Alliance ta girdim sadece boralus u gezdim okadar. zone lar ile ilgili sıkıntım yok. bence HOrde zoneları da güzel. dediğim gibi Horde tarafı questler de sıkıldım ben. bir de gene yazdıgım gibi upright orc olayı şu an için feci durumda. tek olayı dik durması ama dik durdugu için bozulan şeyler olmuş. kısa vadede düzelteceklerini de sanmıyorum ,çünkü wod zamanı orc female in koşması bozuktu aylar sonra düzeltmişlerdi .işte şimdilik upright yapıcaz derken koşarken sıçmayı başaran orc yapmışlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kul'tiras Coat'un Heritage Armor olarak gelebileceğinin dedikoduları var. Videoda nasıl olabileceğini de anlatmış.

https://www.youtube.com/watch?v=KjO50L6z22M

Bu fikri 2 sene önce söylediğimde Laurelin "kafa basmıyor senin" diye kızıp karşı çıkmıştı bana. Umarım bu tip tekniklerle cloak, coat, robe gibi şeyler görürüz artık :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...