Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

cog heyecanlıyım hype almış gitmiş durumda

şunca 15 senedir 1 kez olsun shaman ile oynamadım diyebilirim max lvl 5 yapmıştım seneler evvel 1-2 kere bu sefer hırslıyım o "so called" totem questlerini yapacağım bakalım göreceğiz o kadar zormuymuş. alliance druid ile kıyaslanınca.

Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten 6 kere warrior kastım raid yaptım mt lik yaptım rogue ile melee dps oldum hunter ile range dps oldum druid ile healer oldum. hani eksik bişeyim yok şükür tecrübe etmediğim ? saece classic de daha relax olmak için healer kasasım var o yüzden ud priest düşünüodum sonradan aklıma geldi lan hiç oynamadığın bişi aç shaman fantazisi olsun basarsın chain heal dedim ?

Sosyal ağlarda paylaş

Hunter,Druid,Paladin ile raid

resto druid olarak pvp yaptım.

Hangi versiyonun geleceği paladin için çok önemli, 5dk kalık bufflarla, reagentle falan uğraşılmaz. Paladin raidde sadece buff/dispel bot olarak kullanılıyordu , kafayı yemeyin sonra. :)

Dps ide Seal of command proc u beklemek ile mi ne geçiyordu , fazla rasgele yani. 

Hibrid class lar jack of all trades denilip duruyordu ama hiç bir haltı iyi yapamıyorlardı. Blizzard ın o zamanki anlayışı pure class varken hibridlerin daha iyi iş yapmasını beklemek saçma olur modundaydı. 

Shaman yine bir derece heallayabiliyor ama hps/dps de birileri ile yarışmayı beklemeyin pure classlar hep en tepede olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

14 dakika önce, sacrolash dedi ki:

kimse 2006daki kadar gerizekali degil ragnaros aylar sürmeyecek 2 haftaya inecek zaten maximum.

3-4 hafta birinci boss u geçmek için uğraşacaklar. Magmadarı kesmek uzun sürecek, sonrası gelir.

İlk boss'dan hunterlar için kitap düşüyor, tranq shot olmadan magmadarı öldüremiyorsun. Traq shot ında cd'si var , 3 tane anca cover ediyor, bunun missleme şansıda var. 3-4 tane gerekiyor yani.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Darksun dedi ki:

3-4 hafta birinci boss u geçmek için uğraşacaklar. Magmadarı kesmek uzun sürecek, sonrası gelir.

İlk boss'dan hunterlar için kitap düşüyor, tranq shot olmadan magmadarı öldüremiyorsun. Traq shot ında cd'si var , 3 tane anca cover ediyor, bunun missleme şansıda var. 3-4 tane gerekiyor yani.

olm 2006 da falan ilk girdiğimizde 7 boss kestik ne alaka magmadarı kesememek. Bu yüzyılda MC ragnaros hariç tek atılır her şekilde. Zamanında kesilemeyişinin nedeni raidde max 15 kişinin oyunu classını ve taktiği biliyor oluşuydu, diğerleri tatava tutavaydı. Geçmiş üzerinden 10 küsür yıl, insanlar kolpa serverda naxx farmlamış gelecekler ne diyorsun bre.

Hatta daha ileri de gideyim, Kungen de gelse bi cacık olmaz.

samaella tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

39 dakika önce, samaella dedi ki:

olm 2006 da falan ilk girdiğimizde 7 boss kestik ne alaka magmadarı kesememek. Bu yüzyılda MC ragnaros hariç tek atılır her şekilde. Zamanında kesilemeyişinin nedeni raidde max 15 kişinin oyunu classını ve taktiği biliyor oluşuydu, diğerleri tatava tutavaydı. Geçmiş üzerinden 10 küsür yıl, insanlar kolpa serverda naxx farmlamış gelecekler ne diyorsun bre.

Hatta daha ileri de gideyim, Kungen de gelse bi cacık olmaz.

Tranq shot sız magmadar ı kestiniz , peki...

Adamlar kendiler mekaniği koymuş millet çok hızlı gitmesin diye, hunterlar lucifronu öldürüp tranq shot (1 tane düşüyor) almadığı sürece magmadarı ne kadar pro olsalarda alamazlar. 3-4 kişiye lazım 3-4 hafta bu yüzden magmadarı aşamıyorsun.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...