Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 9. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe | 22.10.2017 Pazar - 19.30

fenn

Öne çıkan mesajlar

Son birkaç senedir FB zaten derbi maçlarına Anadolu kulübü gibi çıkıyor, o yüzden bu faulle atak kesme çok da şaşırtmadı. Ortamı germe, süre geçirme, sert fauller, atağı faulle kesme vb gibi taktiklerle götürüyor işini. Küçümsemek için söylemiyorum, zira gayet de işe yarıyor taktik işte, istediklerini alıp götürüyorlar.

GS ise önce top oynamak için çıkıyor, sonra rakibin tuzağına düşüp hırçınlaşıyor. İş kaosa dönse de dert değil Fener'in kaos yönetimi çok daha iyi. Bu sene 11 komple yenilendi diye GS daha avantajlı diyordum, ama yine düştüler tuzağa.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Laraken said:

applev0dka said:

Laraken said:

applev0dka said:

Hadi gg kardes payi

hadi iyisiniz rakibiniz 2 puan kaybetti, 2 puan öne geçersiniz yarın.

2 senedir pek rakibimiz olamadiniz ama bu sene umut vaadediyorsunuz

Fener 2 sene once rakip olabilmisti gerci biz 3 mac eksik oynarken sdfad

canım bu seneyi diyorum, rakibinizin önüne geçme şansı geldi bak ne güzel.

https://pbs.twimg.com/media/DMw2w3gW4AEEwsG.jpg

benim için sadece denk güçlerin mücadelesi, zevkli maç olur.
Sosyal ağlarda paylaş

yine boktan bir dünya derbisi. fenerbahçe'nin golünü verseydi keşke. net goldü. sonra maç boka sardı.

fenerbahçe daha derli toplu oynadı. galibiyeti hakettiler.

galatasaray muslera'dan gomis'e tamamen kötüydü. bir tane iyi oynayan adam yoktu sahada. gereksiz kasmışlar derbi için. bu takım kadıköy'de yine 5 yer oturur.

beraberlik iyi sonuç.

kadro da hatalıydı. oyuncu değişiklikleri kötüydü.

lazoteviç midir nedir ancak linnes'in yedeği olur.
Sosyal ağlarda paylaş

bu takım kadıköy de 5 yeter oturur falan abi gereksiz yorum yapıonuz yav. GS en son ne zaman 5 yemiş? fenerde en son ne zaman GS den fark yemiş bakmak lazım.

Lig bu haftaya kadar güzeldi. Aslında bir kaç maç gene harikaydı. yarın BJK vs Başakcity var. ben bu maçta da Başakcity nin avrupayı hiç edip lige konsantre olmasından dolayı beraberlik bekliyorum :)

Bizans sevicilerin işi zor valla. Her maç hakem , her derbi moktan, sezon sonun da binbir ağlamalar falan. Ligin güzelliği Göztepe,alanya,bursa,kayseri,akhisar gibi takımlarda. sinir yok stres yok.(gerçi bursa bu konuda es geçilebilir) ortada futbol var sadece .
Sosyal ağlarda paylaş

bir de cüneyt golü verse aykut takımı komple yaslayacaktı. ondan sonra gs tek kale oynayıp artık maçı çevirir miydi napardı ama en azından daha bi motivasyon oluyor geriye düşünce.

sonra noldu giyyi eyyam yaptı penaltıyı vermedi.
Sosyal ağlarda paylaş

GS'nin olayını Bilic'in BJK'sine benzetmeye mallık vs. diyenler vardı da direkt aynısı ya, Orta ve düşük seviye takımlara karşı Barcelona kesilip zorluk seviyesi yükselen maçlarda başı kesilmiş tavuğa dönüyorlardı. Bu sezon ki ciddi anlamdaki en zor maç buydu ve gördük yani özgüveni zirve adamlar bile ne haldeydi maçta.

GS bu tip maçlarda net daha çok puan kaybeder. Önemli olan şampiyon olacaksa diğerlerini bırakmamak çünkü rakipleri de bırakacak. Bıraktı bile BJK.

Bilic mesela dönüp dolaşıp derbilerde kaybediyor hepsini kazanıyor ama kilit noktada Balıkesir ve Eskişehir'e falan kaybediyordu asdfasd

O tip takılmalar yaşamadığı sürece GS yürür.

Ayrıca geçen sene 7 haftada Riekerink'i de yalayanlar bu sezon Tudor'u yalıyorda net kötü TD ya, net yani. Fikstürün ekmeğini yiyor maks 10 hafta sonra Tudor'a da geçirmeye başlar komple GS taraftarı.
Sosyal ağlarda paylaş

Tudor iyi bir teknik direktör değil zaten.

En azından bir şeyler deniyor, yenilik yapmaya çalışıyor diye kredisi var. Bir potansyel ışığı veriyor. Ama şu anda GS'yi kaldıracak teknik direktör değil kesinlikle.Bunu geçen sene de diyordum, bu sene kazanırken de söylüyordum, hala söylüyorum. İleride iyi bir teknik direktör olabilir, ama GS acemi tahtası olarak büyük risk alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

acemi tahtası olarak alınacaksa risk tudor gibileri denemekte fayda var bence ama bjk'lilerin ki onların arasında o dönem ben de vardım; bilic'e yaptığı o tanrılaştırma harekatı gibi bir şey yapmaması gerek.

bilic'i o kadar tanrılaştırmıştık ki bütün defolarını görmezden geliyordu taraftar. hatırlarsanız ikicni sezonunda ben burada sürekli bilic'e laf ederken ve bangır bangır aynı bu sene ki GS gibi BJK giderken, Liverpool'ları elerken bu takım şampiyon falan olamaz diyordum.

dark reröereröreö yapılıyordu, al gördük. bilic'in ne kadar boktan bi td olduğu da ortada.

tudor'u da aynı kefeye koyuyor şuan gs taraftarı, takımı da aynı seviyede ilahlaştırıyor. çok benzer kafalar çünkü zor durumlarda ışık yayıyor takım bir şekilde.

bu şekilde yükselmelerin düşüşleri de çok fena oluyor. GS o düşüşe bayağı bayağı aday o yüzden. tarih tekerrürlerden ibaretse al işte yakın tarihte her şeyiyle birebir örnek. mantıklı düşünen kimse inkar bile edemez durumu.

tudor gibileri deneyeceksen sabredeceksin ve kontrolü bırakacaksın. gerekirse 10 tane latolevici istesin onu verecek, çapının üstünde adamları yığıp beklentiye girmektense seviyeyi takımla birlikte arttırmasına izin vereceksin vs...
Sosyal ağlarda paylaş

tudor teknik direktör olarak bir şey yapmıyor ki?
11 futbolcuyu sahaya sürüyor da takımın tek bir planlı atağı yok. bu maçtan bahsetmiyorum sadece 9 maçtır böyle.
oyuncular fizik ve hırslarıyla maç alıyorlar. şans da yardım ediyor gomis'in gol yüzdesi absürd şekilde yüksek, tolga abanarak acayip goller atıyor felan bugün çektiği şutların kaleye en yakını 10 metreden gitti mesela.
maçı fizikle domine etmek harici farklı stratejiler bulması gerekiyor gs'nin yoksa 34 haftanın böyle gitmesi imkansız.

ha diğer takımlar iyi mi hiç değil; fb her zamanki sinir harbi oyunu ve hakemin sertliklerine göz yummasıyla puan kazanıyor valbuena etkisiz olduğunda takım oynamıyor. bjk ikinci plana attı ligi, avcı saçma sapan havalarda. ts küme düşecek neredeyse, antalya osmanlı felan çok kötü zaten. bu sene lig bayağı ortada yani bence.
Sosyal ağlarda paylaş

abi cüneyt çakır bildiğin korkaklığıyla içine etti maçın.fb nin golü gol mü değil mi kendisi de emin olamadı o dakikadan sonra biçti direk takımı.keşke verseydi o golü de zevkli bir maç izleseydik.

ayriyetten tudor u eleştirmek çok yersiz bu maç ölçü olmamalı hakem neredeyse her atağımızda faul çaldı üstüne en hafif pozisyonlarda bile bastı sarıyı.belkide çok zevkli bir maç olacaktı ama hakem içine etti maçın.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

Bizim yarın direkt yenmemiz lazım başakşehir'i yoksa biz koparız.
Ancak GS için gerçekten lig başlıyor ilk 10 sıradan kimseyle oynamadı.
Fener'e puan kaybetti ayrıca eminim fener kesin kadıköyde yine yenecek :)
bugün gs daha önceki maçları gibi yardıra yardıra oynasaydı şampiyon derdik de bunu gs'ı indirirler.

BJK ilk 10 oynadıkları;

Fener, Bursa ve yarın Başak.

GS ilk 10 oynadıkları;

Fener, Bursa, Sivas, Kayseri

Sdsds

Ulan bu köprü nasıl köprüyse hep bizim altımızdan akıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

En yakin rakiplerle puan farki oluşturan fiksture giriyor gs simdi.

Bu fikstür işi son yıllarda gereğinden fazla abartılıyor. Fikstürü avantajlı kılmak senin elinde.

3 hafta arkadan izliyoruz Beşiktaş’ı neticede. Beşiktaş o 3 haftadan 2 puanla çıktı (fener, ts, gencler) neticede. Beşiktaş buradan 7 ile filan çıkacaktı ki fikstür bizim kucakta kalacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...