Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 7. Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 01.10 .2017 - 19.30

fenn

Öne çıkan mesajlar

Stringray said:

şg'nin kenarda olmadığı çok belliydi zaten oyunu bir türlü tutamadık caner ileri itekleyip durdu biz böyle oynayan bir takım değiliz ki
zaten bir sürü eksik takım yorgun bir de anlamsız ileri geri koşular bitirdi takımı

yo, rakip bjk oyununa çare ürettiğinde gayet böyle oynayan bir takımız asdfsda

ben daha rakibin bizi bozduğu ama ona rağmen b planı ile aldığımız bir maç hatırlamıyorum şg yönetimi dahilinde sadfdsa
Sosyal ağlarda paylaş

ne alaka ben bjk'nin topu alanın ileri vurduğu tek maç bunu hatırlıyorum şg yönetimi boyunca
orta saha defansa yaklaşıp onlar oyuna sokardı topu, bugün tüm geri dörtlü ileri vurup durdu tüm oyuncular boşu boşuna bir sürü koştu
2-2'den sonra hadi böyle oyna da tüm maç böyle geçti saçma şekilde
Sosyal ağlarda paylaş

gs için çok puan hesabına girmeyin ya. şampiyonluk için en ciddi rakibimizle bugün oynadık. gs'nin kadrosu son haftalarda şampiyonluk baskısını kaldıramaz bence. çoğu ilk 11 oyuncusu hiç şampiyonluk yaşamamış veya şampiyonluk yarışında bulunmamış deneyimsiz oyuncular. hocaları da öyle. tahmini 25. haftaya kadar tavşan atlet misali liderliği götürür, sonra bacaklar titer ince ince kopar yarıştan.
Sosyal ağlarda paylaş

Negredo'yu çıkaran yardımcı antrenör kimse kafasına sıçam. Talişka da artık lig maçlarında gezinmesin, seneye Beşiktaş'ta kalmam ayagına, ŞLde kastırıp ligde yatıyo adam.

Şahane oynayan Negredo yerine Cenk almak aptallıktı, illa Cenk'i alacaksan NEgredo 'nun yanına alması lazımdı.

Necip ilk yarı acaip kötüydü, trabzona yaradı pasları. GG girerken niye o direk çıkmadı ?

Son lafım da Tosic'e. Acaip yetersiz bu adam. Yetiş ya Vida.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...