Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 7. Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 01.10 .2017 - 19.30

fenn

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Medel'i çıkarması bayağı kötü sonuç aldırabilir. Umarım olmaz :( Olacak gibi ama.

görünen köyde kılavuz istemiyor. o kadar belliydi ki böyle olacağı.

takıntılarına sokayım senin hamsi şenol. yine sattı maçı resmen. tam kontrolden oyunun ikinci yarısını ts'ye verdi tek hamle ile.

hatta negredo'yu da kat zaten orada ihtimal bitmişti de işte lens ile harbi şans golü geldi.

lens attı diye tatava ediyorlardı da o değişiklikte çıkması gereken lens'ti. belki 1-1 biterdi maç yine belli olmaz ama hattı ileri taşıdı; ersunda görüp yazıcı'yı vs. sokunca zaten oyun üstünlüğü tamamen ts'ye geçti.

talisca zaten ayrı kötüydü özellikle ikinci yarı. lens'i tutmak istiyrosan talisca çıkar 4-4-2 dön mesela ya da.

yapacağı en az 10 şey varken en yapmaması gereken şeyi yaptı resmen köylü.
Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/alankapatan/status/914557441387515906

direkt şu mesela, o kadar doğru ki.

şenol güneş bu işte.

şampiyonlar liginde yaptıkları harbi büyük td'lik örneği özellikle bu sene ama gerisi tamamen bir çöplük başka bir şey değil.

negredo ile medel'e katlanamaması falan, adamcılıkta zirve yine. geçen sene bunları söyleyince laf ediyordu millet halen koruyacak mısınız bakalım.

böyle yenilgiler bana cidden koyuyor. maça hükmederken kendi ellerinde verdiğin maçlar. çünkü aşırı rahatken bi anda çaresizce son düdüğü beklemeye başlıyorsun ilahlara sığınıp. yapacak hiçbir şeyin olmuyor...

emeklerin için teşekkür ederiz şenor hoca
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

tunch said:

DarKRideR said:

Atiba'nın kariyerinde 70 maç sağ bek oynamışlığı var. BJK'ye gelmeden öcne son 1.5 senesi PSV'de sağ bek olarak geçti.

Acil durumlarda bi sağ bek yaratılacaksa bu takımda Necip değil, Atiba olmalı zaten de ŞG'ye artık ben ne desem boş, kim ne dese boş yapacak bir şey yok.

Böyle kabul ettik, etmemiz gerek asdfads

edit:

Medel'i çıkarması bayağı kötü sonuç aldırabilir. Umarım olmaz :( Olacak gibi ama.

abi şunu söyleyip söyleyip duruyorsun da,

atiba bu hesapla en son 27 yaşındayken sağ bek oynamış idareten

o fizik şu anda yok atibada

kariyeri boyunca neredeyse hiç oynamayan ve mevkiinin gereksinimlerini teori dışında pek bilmeyen birilerini oynatmak yerine 70 maçlık deneyimi olan birini oynatmak çok daha mantıklı değil mi ki?

atiba cezalı degil mi yahu
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

fenn said:

7 haftada 5 puan fark güzel !

gs nin 4 haftaso sıkıntılı milli ara yaramıyor gs ye
fark kapanır

fener ve trabzondan bakalım kaç puan çıkaracağız. Bende bilmiyorum takımımı bu maçlarda. Haftaya daha çok oturur takım diyorum ve 3-4 puan çıkar diye tahmin ediyorum ama hiç belli olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Llama said:

fenn said:

7 haftada 5 puan fark güzel !

gs nin 4 haftaso sıkıntılı milli ara yaramıyor gs ye
fark kapanır

fener ve trabzondan bakalım kaç puan çıkaracağız. Bende bilmiyorum takımımı bu maçlarda. Haftaya daha çok oturur takım diyorum ve 3-4 puan çıkar diye tahmin ediyorum ama hiç belli olmaz.

o puan farkı bir şey değil, gs'nin 4 haftası değil kalan diğer maçları da zor son 2 haftaya kadar nefes aralığı yok. belki gençlerbirliği işte güzel olacak arada.

ha şans bi yandan. ligdeki bütün zorlu deplasmanlar ligin ilk devresinde hemen hemen. bu periyottan sağ çıkarsa zaten %65 falan şampiyon olur, o puan farkı ikinci yarıda oyundan düştüğünde çok işine yarar çünkü.

gs'nin oynadığı oyunda, fizik mücadelesi vs. hep Bilic'in BJK'si direkt. Elbet düşecek böyle gitmeyecek ki zaten geçen senede böyle başladı kısmen. önemli olan işte düştüğünde seni rahatlatacak o puan farkı.

o dönem bence işte önümüzdeki 5 haftalık periyot mesela.

Konya - GS
GS - Fener
TS - GS
GS - Gençler
Başak - GS

Gençler hariç %90 galibiyet yazabileceğin tek maç yok. Buradan çıkarsa ama çok rahatlar, aşırı rahatlar hem de. Kalan maçlar arasında BJK deplasmanı hariç hiçbir ciddi maçları olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...