Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konu: Süper Lig 6. Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş | 23.09.2017 - 19.30 {110}

Llama

Öne çıkan mesajlar

Holy said:

O sene bu sene beyler.

Kadıköy'de hem Beşiktaş, hem Galatasaray mağlubiyeti geliyor, sonrasında da Aziz gidiyor hayırlısıyla.

Yok lan. Biz en azından ben Feneri deplasmanda yenmek istemiyorum.

Her sene size 3 puan veriyoruz. Karşılığında Aziz başkan başınızda kalıyor. Zaten tam bir meme'e dönüştü bizim yenemememiz. Umrumda diil.

Aziz kalsın Aziz. Hem üzmeyin kizillelmayı.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

atiba'nin nesini dinlendireceksin gayet diri. babel dokuluyor mesela. klubede kanat oyuncusundan bol bir sey yok.

yok öyle demek istemedim örnek olarak atiba dedim, atiba tam bir canavar suan

tosic yerine medel oynar inş ya
fenerin forvetlere bol şans kesin fark yeriz
http://im.haberturk.com/2017/07/04/ver1499249650/1552353_2caea0bf86271ddc371791be1a6f25c9.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Rotasyon konusunda o kadar abarti rotasyonlar beklemiyorum ben SG'den. GS iyi olmasaydi risk alirdi ligde ama su an puan kaybetmek istemediginden eminim.

Ha Medel vs oynar illa da, Negredo'nun Cenk yerine ilk 11 girmesini mumkun gormuyorum FB vs macinda.

Ben zaten su rotasyon konusunda kararsizim genel olarak. Belli mevkilere kesin katilirim ama takimin en iyi oyuncusunu da yine oldukca onemli bir macta hayatta kesmem.

Messisi Ronaldosu pazar da oynuyor carsamba da su bizim kafamizda olan 3-4 gunde bir mac yapma seyini bir kiramadik. Herkes 3-4 gunde bir mac yapiyor artik, hatta avrupa liglerinde bizden fazla olarak hafta ici fiksturleri de oluyor. Mesela bu hafta var. Bizimkiler bos geciyor.
E Messi oynamayacak mi Barca'da simdi bugun mesela. Bugun de oynayacak haftaya da, ondan sonra CL macinda da.
Belki baya yaniliyorum ama acayip rotasyonlara girip de uzun vadede basarili olan takim hatirlamiyorum zaten cekirdek dedigin her mac sahaya cikar.
Su an Cenk cekirdek mesela Negredo yanina bile yaklasamaz. Keza Atiba cekirdek. Formu dusuk degilse sakatligi yoksa bu adamlar her turlu her mac oynar. Adam oynamak icin o parayi aliyor calisiyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Takımın hiç hazır olmadıgı süper kupa maçı hariç ceza sahası içinde pozisyon vermiyoruz. Porto'ya 1 tane pozsiyon verdik, akan oyunda ceza sahası içinde. 1 tane de Bursa'ya çok abuk bi kontradan pozisyon verdik ki o da gol oldu. Onun haricinde verdigimiz bütün şut şansları ceza sahası dışından. Bunun tek sebebi de Pepe reyiz. Marcelo'yu severdik iyi adamdı falan ama Pepe acaip toparlıyo.

Fener'in yeni adamları uzaktan ne kadar iyi vuruyo bilmiyorum, valbuş boş kalırsa iyi vurur ama kanatta oynaması şans bizim için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...