Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mindhunter (2017) - Netflix

Komutan

Öne çıkan mesajlar

Grego said:

listeyi açmaya üşeniyorum yoksa sunn u başa ekleyeceğim zevksizlerde. red in leon u tırt bulmasından sonra bu daha bi güncel daha bi taze zevksizlik.

Airtime'ı şişirilmiş showları sevmiyorum abi. Hiçbirşeye hizmet etmeyen, sadece airtime uzatılsın diye lüzumsuz FBI ofis içi draması aşırı baydı. Ana karakteri oynayan adamın da bayıklıgı yardımcı olmadı pek. Otistik cocugu olan ortagı on kat daha ilgi çekici hikaye ve adam en azından rol yapabiliyor.

Üstüne adam cuckold çıktı, DROPPED.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

david fincher ne cekse izlenir net, true detective ve night of karisimi bir sey olmus.

abi yeni moda hype ile start verip siktir olup gitmek ya. Tüm diziyi o çekti diye izliyoruz bizde. Genelde çömezine bırakıyorlar ama bu sefer usta yönetmenler devralmış.

Series Directed by
David Fincher ... (4 episodes, 2017)
Andrew Douglas ... (2 episodes, 2017)
Asif Kapadia ... (2 episodes, 2017)
Tobias Lindholm ... (2 episodes, 2017)
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Laorx said:

david fincher ne cekse izlenir net, true detective ve night of karisimi bir sey olmus.

abi yeni moda hype ile start verip siktir olup gitmek ya. Tüm diziyi o çekti diye izliyoruz bizde. Genelde çömezine bırakıyorlar ama bu sefer usta yönetmenler devralmış.

Series Directed by
David Fincher ... (4 episodes, 2017)
Andrew Douglas ... (2 episodes, 2017)
Asif Kapadia ... (2 episodes, 2017)
Tobias Lindholm ... (2 episodes, 2017)

Hah şimdi anlasıldı güzel başlayıp boka sarması.
Sosyal ağlarda paylaş

başıma bişey gelmeyecekse benim de o kadar hoşuma gitmedi, çok fazla filler var gereksiz arc var, türk dizisi izliyor gibi hissedince büyüsü bozuluyor

ama sırf kemperın hatrına izlenir o yüzden

https://galeri13.uludagsozluk.com/738/sana-puanim-9-kankam_1025741_m.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

karakterler iyi ama kalan kisimlarin level almasi lazim.

ilk bolumlerde diyaloglar yerlerdeydi. ilerledikce toparlamislar. son bolumlerden birinde funk muzikli plan sahnesi vardi mesela, atmosferin icine bu kadar edilir... ozel hayatlarina gereginden fazla zaman harcaniyor. procedural formulle yapsinlar diye demiyorum zaten en sevdigim kismi karakterler. daha aziyla ayni seyler aktarilabilir. dram dozu gereginden fazla, gerilim ve polisiye eksik. fincher'in zodiac filmi kivamina yakinlastirirlarsa kopar gider dizi.

hastanede kemper ziyaretinde akti mesela. kardesler ve enistenin sozluyu kestikleri bolum en iyi bolum olabilir. devamli bunlar olsun demiyorum, dizinin bunlara daha fazla ihtiyaci var diyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...