Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mindhunter (2017) - Netflix

Komutan

Öne çıkan mesajlar

• 7 ay sonra ...
kiz arkadasli filler kisimlarini gecince guzel dizi.

o kisimlarini izlemenize gerek yok. bi iki bolum filler kisimlarini izledim, ondan diyorum. cok da bir si yok oralarda.

ha bi de son 3dk da falan muzik girerse hoop obur bolume gecin. o kisimlarda da bisi yok.

gereksiz filler, haslama et ustundeki yagli katman gibidir. kesip atin siz o kisimi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bayagi aptala anlatir gibi anlatayim.

kiz arkadas (bu bir kadin, bizim elemanin yanindaki kadin hatta. kendileri bir iliski icindeler) olan sahneler (yani bu ikisinin bir arada oldugu sahneler) genelde bos goy goy iceriyor fazlasi ile.

o kisimda anlatilan seyler falan feci goygoy.
ayni sekilde na torv sahnelerinde asiri gereksizlik vardi. laundry ve kedili sahneler (bunu da anlatayim mi?)

onun disinda dizinin son 1 dksini kafadan gecebilirsiniz. onemli hicbir sey kacirmazsiniz.

allahin siskosu gerzek de fap zamani demis amk biz senin gibi bos muyuz dingil?
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi bayagi aptala anlatir gibi anlatayim.

kiz arkadas (bu bir kadin, bizim elemanin yanindaki kadin hatta. kendileri bir iliski icindeler) olan sahneler (yani bu ikisinin bir arada oldugu sahneler) genelde bos goy goy iceriyor fazlasi ile.

o kisimda anlatilan seyler falan feci goygoy.
ayni sekilde na torv sahnelerinde asiri gereksizlik vardi. laundry ve kedili sahneler (bunu da anlatayim mi?)

onun disinda dizinin son 1 dksini kafadan gecebilirsiniz. onemli hicbir sey kacirmazsiniz.

allahin siskosu gerzek de fap zamani demis amk biz senin gibi bos muyuz dingil?

sdfsdf o kadar yoğunsan altyazılara göz gezdir geç abi diyorum ben de. senin postunun da son bir dakikasını atlasam kalbim kırılmazdı, o nasıl laf öyle :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...