Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Artık Oyun Konuşmuyoruz.

totemic

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Evlenince hatta onu geçtim bi ilişki olunca bile oyunlara eski vakti ayıramıyorsun da her fırsatta yine bilgisayar başındayım ben. Tam pillarsa sarmış white marchla birlikte bitirecektim nerden bulaştıysa bi civ virüsü geldi nq modun yenisini indirdim falan salak saçma vakit gömüyorum. Halbüse daha llengarthla bog dragon kesmem lazım

Bide en çok oyun konuşuyoruz bence başlık geçersiz, op faggot, senko da en başından beri arch-fagdi zaten. Teşekkürler.

Ahah zamaninda cok oynadim ben
5-6 yaslarindan univin ortalarina kadar aktiftim baya oyun konusunda
Bi hardcore rpg leri oynayamadim ingilizcem iyi olmadigindan

Mario da fastest run da kastik, dmc leri hardcoreda da bitirdik. Uo kinayt apayrı zaten gençliğimi siken iki oyun, univde de wow belasi.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Norak said:

senko said:

Farkli hobi

warhammer boyama isine girmelisin Senko, hem bu sekilde cuzdaninda onlenemez sekilde hizla bosalacagindan baska bisi yapmaya para kalmayacak ac ama mutlu olacaksin.

https://www.youtube.com/watch?v=_odi1c7ErCg

azcik el melekem olsa seve seve yapardim aslinda
cok guzelmis

ama simdi heveslenip alsam, batiririm muhtemelen, yazik olur.

ben bunun lotr işine girmiştim bi ara ama baktım kafayı yiyorum bıraktım.

sonu yok bunların. baya evde bi köşe ayırıp ışıklı mışıklı bir ortam yaratmak lzm.
Sosyal ağlarda paylaş

Artık Oyun Konuşmuyoruz diye başlık açacağınıza, Artık Oyun Konuşmaya başlasanız ya? sen konuşmazsan, ben konuşmazsam o hiç konuşmuyor, konular hep atıl kalıyor. oyun konuları atıl kalınca antin kuntin konulara yazıyor bu sefer millet...

ha birde hani sam ı kovalayınca oyun bölümü roketleyecekti? daha beter oldu. ulusacıları kovalayıp %40 a oynayan kk gibi iş yaptınız...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...