Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Artık Oyun Konuşmuyoruz.

totemic

Öne çıkan mesajlar

ultimadan sonra hiçbir şey true bağımlılık yapmadı. dota 2 çok sardı ama ultima, dota gibi casual değil sonuçta.

artı mezun olduk zaman gerçekten yok, işten eve geliyorum hayat enerjim bitmişçesine yatağa uzanıyorum. bi iki el pubg giriyorum en fazla. boş geçmesin diye işten eve değil direkt başka bir yerlere çıkıyorum mesela. birkaç saat trafikte geçiyor zaten. boktan izbe mahallelerde iyice hayat enerjisi emiliyor.

son olarak siyaset ve gündem hayatımıza direkt olarak etki etmeye başladı, dolayısıyla konuşulan konular o yöne kaydı. siyaset direkt olarak psikolojimizi etkiliyor. oyunu geçtim genel olarak hayattan tat alamaz olduk. iki gündem haber okuyayım diyorum, yapılan yorumları gördükçe daha bi moral bozukluğu ve stres artıyor.

ilişki kovalayayım biraz uzak kalayım hayattan diyorsun dünyanın en ilginç hatun demografisiyle karşılaşıyorsun, stabiliteden uzak ilginç tavırlar, hal ve hareketler sinir ve stresi tetikliyor. şimdinin instagram ve sosyal medya nesli mutluluğu bulmak için kendilerini hastalıklı ütopik beklentilere sokmuş, takıntılı hale gelmiş durumda. tahammül kalmamış. ülkece psikoloji bozuk olduğu için sağlıklı ilişki diye bir şey yok

ek: eski dostlar hızla yurtdışına uçup gidiyor veya mezun olanlar memleketine dönüyor; iş güç buldukları için zamansızlık yüzünden ortadan kayboluyorlar. insan da kalmadı napıyorum bu ülkede hala hiçbir fikrim yok

garbage'a neler yazdırdınız sabah sabah. ofisten yazıyorum şu an
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Beni anca ultra casuallar kurtariyor artik
Bayonetta var mesela onu sevdiydim
Su farming oyunu vardi o sardiydi biraz

Gecen fallout3 kurdum menuden basim dondu resmen.

Su dead cell iyiye benzio mesela

Ha bak rayman in yeni oyununu buldum on numaraydi

Aga gecen tyranny yukledim 1 saat oynayip kactim

Bu dakkadan sonra izometrik rpg'ye KAFAM BASMIYOR

30 yil sürdü ama gaming olayindan hirsimi aldim galiba yeni hobilere ihtiyacim var
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Raymanın hangi oyunu? Hastasıyım platform oyunlarının. Keşke eskisi gibi platform oyunları olsa. Beyond good&evil filan da harikaydı
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

senko said:

Farkli hobi

warhammer boyama isine girmelisin Senko, hem bu sekilde cuzdaninda onlenemez sekilde hizla bosalacagindan baska bisi yapmaya para kalmayacak ac ama mutlu olacaksin.

https://www.youtube.com/watch?v=_odi1c7ErCg

azcik el melekem olsa seve seve yapardim aslinda
cok guzelmis

ama simdi heveslenip alsam, batiririm muhtemelen, yazik olur.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

senko said:

Raymanın hangi oyunu? Hastasıyım platform oyunlarının. Keşke eskisi gibi platform oyunları olsa. Beyond good&evil filan da harikaydı

cok ta yeni degilmis

https://en.0wikipedia.org/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi53aWtpcGVkaWEub3JnL3dpa2kvUmF5bWFuX0xlZ2VuZHM
Sosyal ağlarda paylaş

Evlenince hatta onu geçtim bi ilişki olunca bile oyunlara eski vakti ayıramıyorsun da her fırsatta yine bilgisayar başındayım ben. Tam pillarsa sarmış white marchla birlikte bitirecektim nerden bulaştıysa bi civ virüsü geldi nq modun yenisini indirdim falan salak saçma vakit gömüyorum. Halbüse daha llengarthla bog dragon kesmem lazım

Bide en çok oyun konuşuyoruz bence başlık geçersiz, op faggot, senko da en başından beri arch-fagdi zaten. Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...