Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rip - chester bennington

nienna

Öne çıkan mesajlar

benim bilmek istediğim şey şu.

ünlülerde intihar oranı, normal beyaz yakalıya göre daha mı yüksek? yoksa ünlü oldukları için medyada yer buluyor ve bize mi yüksek gibi geliyor intihar oranı?

parayla mutluluk olayını geçtim de, para pek çok şeye çare. baktığında her türlü psikolojik hastalığına, derdine de en iyi psikolog psikiyatrlarla çare bulabilirler gibi duruyor. ama olmuyor yani, belki de yediremeyip kullanmıyorlar mı bu opsiyonu nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

sanatçı insanlar genelde sorunlu oluyor zaten. bu sorunların yarattığı duygusal yoğunluk baya büyük bi ilham kaynağı genel olarak. buna bide bazı uyuşturucuların düşüşü esnasında bünyede yarattığı ağır psikolojik çöküntü eklenince asıveriyolar kendilerini.

adam chris cornell'in kankisiymiş zaten baya sarsmış onun ihtiharı. kendisininde intihar düşünceleri baya eskiye dayanıyo bu adama babası tecavüz falan etmişti galiba çocukken. adam hep problemliydi. rip.
Sosyal ağlarda paylaş

intihar bulaşıcı diye bir şey var sanırım
ingiltere'nin bir kasabasında gençler seri bir şekilde intihar ediyordu etc.

Xenus said:

yav said:

fakirlikten intihar eden duymadım ben hiç ya.

yuh be abi 3.sayfa haberleri intiharlarla dolu. zaten fakirin intiharı fazla trajik değilse, haber değeri bile taşımaz.

ya doğrudur, cahilce yazmış olabilirim. ünlüler intihar edince görüyoruz duyuyoruz işte algı meselesi aynen. ben ne anlarım kim niye ne kadar intihar ediyo sdf
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

benim bilmek istediğim şey şu.

ünlülerde intihar oranı, normal beyaz yakalıya göre daha mı yüksek? yoksa ünlü oldukları için medyada yer buluyor ve bize mi yüksek gibi geliyor intihar oranı?

parayla mutluluk olayını geçtim de, para pek çok şeye çare. baktığında her türlü psikolojik hastalığına, derdine de en iyi psikolog psikiyatrlarla çare bulabilirler gibi duruyor. ama olmuyor yani, belki de yediremeyip kullanmıyorlar mı bu opsiyonu nedir.

psikiyatri dedigin sey tibbin diger alanlarina benzemiyor. hastaya ilac yutturup iyilestiremiyorsun, mikrobu oldurup hasar goren dokuyu onaramiyorsun. dunyanin en iyi doktorunu bulsan bes kurus fayda etmiyor

ruh sagligi baya sehir efsaneleri ile dolu ve cogu insan icin soygun kapisi olmus bir alan.
Sosyal ağlarda paylaş

bişiler karaladım ben de.

orta 3'de idim galiba, Numb vasıtası ile Linkin Park ile tanıştığımda. o zamanlar MTV adam gibi müzik kanalıydı, sevdiğimiz parçaları MTV başında beklediğimiz dönemlerdi. Chester'ı da, Mike'ı da çok sevmiştim. Chester'ın ses aralığı, o dönem bu kavramları çok bilmesem de çok etkilemişti beni. Meteora ve Hybrid Theory albümlerindeki parçaları herhalde ezberlemiştim, o dönem MP3 çalarlarda falan en çok dinlediğim gruptu herhalde.

üzdü çok be. çocukluğumuzdan bir parça gitti ifadesi çok doğru gerçekten bizim dönemden olanlar için. nu-metal sevin/sevmeyin, önemli bir müzik adamı, çok güçlü bir vokaldi Chester. bir şeyler yazasım geldi. ışıklar içinde uyusun.

http://www.youtube.com/watch?v=ORPp3qduSkU&feature=share
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...