Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ready Player One (2018)

Komutan

Öne çıkan mesajlar

ilk bakışta göze uzun gibi geliyo ama bi oturup baktığın zaman gayet normal olduğunu anlıyorsun. xunn bi de resim mezunu falan diil miydi lan nası yani......

tamamen perspektiften dolayı garip geliyor göze, bi yanlış yok. ha derseniz ki ilk bakışta herkese garip geliyorsa değiştirmeleri lazımdı, o ayrı konu.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

ilk bakışta göze uzun gibi geliyo ama bi oturup baktığın zaman gayet normal olduğunu anlıyorsun. xunn bi de resim mezunu falan diil miydi lan nası yani......

tamamen perspektiften dolayı garip geliyor göze, bi yanlış yok. ha derseniz ki ilk bakışta herkese garip geliyorsa değiştirmeleri lazımdı, o ayrı konu.

Illa redline'la gel diyosun yani.

brb.
Sosyal ağlarda paylaş

http://puu.sh/yXz4U/cda19c257f.jpg

Şöyle yapalım, sen surayı baz alarak dogrusunu çiz de.

Çünkü direk, ayaklar, surat, üst vücut, hiçbiri aynı düzlemde değil. Hani karanlıkla iyi saklamış da bacaklardan patlamıs contrast'a yakalanan tek porsiyon oldugu için.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Bak o bile back pedal attı, hala geç değil.

Bu arada koydugun iskelet beni haklı cıkarıyor seni değil, oturması gerken jointlere oturmuyor dfgdh. Ki o iskelet öyle kullanılmaz zaten.

hacutov jointler yerinde değil bilmemne şunda bunda değiliz. bütün internetin "hülooğğğ bi bacak diğerinden 50 santim uzun" dediği olay, sen de demişsin. ben de olmadığını gösterdim. kaldı ki jointler de yeterince yakın. her şey milimetrik mi olacak?

neymiş bir de direği falan çizmiş. direk daralarak yükseliyor olamaz mı örneğin veya onu da geçtim kimin umrunda lan direk? kendisi başta sanki "direk yamuk" dedi.... şimdi derail etmeye uğraşıyor.

hatırlatiim "lol bacağa bak ne kadar uzun" dedin. ve değil uzun. olay budur.

haydi sağlıcakla
Sosyal ağlarda paylaş

Bacak saçmalık uzun zaten? Dur bak imajdaki iskeleti çizeyim. Üst vücutla kalça ve aşagısı yapıştırılmış photobash dedigimiz olayla. İyi de yapılmadıgı için böyle komiklikler olmuş.

birşeyin uzunlugu, kısalıgı, perspektifle alakalı oldugu için diregi gösterdim zaten. Birşeyin neden yanlıs oldugunu anlatmanın en kolay yolu in-relation olan objelerle oluyor zaten. Hani seni fotonu bi ev'in yanına yapıstırırsam beynin direkt ha ya adam ev kadar yada ev adam kadar deriz ya.

Direk burada en simple obje oldugu için ve figür üstünde durdugu için ha direğin perspektifiyle adamın alakası yok'u görüp anlarsın diye koydum.

Niye kaçmak istediğini anlayabiliyorum tabii ki, dfg.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...