Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [17/18]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

barça elendiği için çok umrumda değildi elenecek olmamız, bayern almasın da kim alırsa alsın modunda takılacaktım ne güzel.

kötü oldu juve'ye. ronaldo'nun ilk yarıdaki pozisyonu daha bi penaltı gibime geldi ama o kadar çok atıyor ki kendini, inandırıcılık yerlerde yani.
Sosyal ağlarda paylaş

juve'ye de üzülmedim. kendi sahasında o kadar aciz kalmayıp adam gibi oynasalardı da daha iddialı olsalardı.

bu arada rm'nin maç seçme olayı harbi işin bokunu çıkarır seviyeye geldi. şu maçta bile konsantrasyon problemleri net şekilde ortadaydı. kendilerine çok geç geldiler ki yetmiyordu o da az daha.

komple takımı satsınlar marcelo, modrid falan hariç bi yenileme vakti.
Sosyal ağlarda paylaş

juventus'u oldum olası sevmem. buffon tamam da başka bir numaraları yok zaten sempati açısından. mandzukic'i de bize verirlerse seneye öyle bir ısınma olabilir hafiften.

haricinde işlerine bakabilirler. şampiyonluğu da napoliye kaptırırlar umarım.

madrid konusunda da, kadrodaki birçok oyuncunun bu takımda işi yok abi. maç seçmeyi geçtim yeteneksiz yani adamlar. madrid'in bayağı bir para harcaması ve yeni bir kadro kurması gerek bu yılın ardından. şampiyonlar ligi'ni kazansınlar ama önce de bi.
Sosyal ağlarda paylaş

art niyet yok abi. buna net penaltı çalınır.
ha penaltı mı, ehh yani pek değil. vazquez de kendini yere bırakmış yani benatia'nın kollarını hissedince. ama biz bunu ancak tekrarı izleyince anlıyoruz.
https://streamable.com/tqmh5 benatia 2 kolunu birden adamın sırtına uzatırsa zıplamak için destek alır gibi, o penaltı çalınır yani.

ha bi de, buffon'un kırmızısı abartı olmuş. arkadan douglas costa ittiriyor, buffon ittirdi sanıyor herhalde hakem; itirazlar+temastan kırmızıyı çıkarmıştır. bu da haklı bi karar ama yine ancak tekrardan izleyince buffon'a da yazık oldu diyebiliyorum.

juve'ye pek öyle bi sempatim var diyemem. zaten real madrid taraftarıyım avrupa'da. ama buffon için cidden çok üzüldüm. o yüzden keşke böyle elenmeseydi juve.
hani dark yukarıda demiş de kendi sahasında aciz oynadı diye yani ne alaka, tek ayak değil ki maç. çatır çatır attılar golleri kontradan.

navas baya kötü. defansta s. ramos'un eksikliği ağır hissedildi. sahada baştan sona kadar çabalayan bi carvajal'di sanırım.

ama kaleci şart takıma. de gea veya oblak gibi biri lazım. oblak zaten olmaz da, de gea olsa keşke. rüyalar.swf
courtois da olmasın, zaten seneye chelsea'deyim dedi sanırım ama overrated gibi geliyor zaten, sevmiyorum. ama güzel birini bulsunlar işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

juve'ye de üzülmedim. kendi sahasında o kadar aciz kalmayıp adam gibi oynasalardı da daha iddialı olsalardı.

bu arada rm'nin maç seçme olayı harbi işin bokunu çıkarır seviyeye geldi. şu maçta bile konsantrasyon problemleri net şekilde ortadaydı. kendilerine çok geç geldiler ki yetmiyordu o da az daha.

komple takımı satsınlar marcelo, modrid falan hariç bi yenileme vakti.

Real geçen sezonu o kadar iyi geçirdi ki, mega transfere ihtiyaç duymadan ana kadroyu tutup, Asensio'nun gelişimine güvenip üstüne ligden genç İspanyolları ve kiradaki adamlarını topladılar Theo Hernandez, Ceballos, Marcos Llorente, Mayoral vb. Kağıt üstünde ligde ve CL'de duble yapmış takım için normal hamleler ama işte bu sezon çok istenildiği gibi gitmiyor işler, en azından Real standartlarında. Yazın radikal işler olur hem giden hem gelen.

Hatta bu sezon başında 40 milyon euro harcadılar, EPL takımları, Barça falan para saçarken mütevazi bir harcama. Üstüne ana oyun planında veya en azından ana rotasyonda olan Morata, Danilo, James, Pepe falan gitti
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...