Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [17/18]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

said:
Bayern Münih, Eintracht Frankfurt teknik direktörü Niko Kovac ile sezon sonundan itibaren geçerli olmak üzere 3 yıllığına anlaştığını açıkladı.

TR'de üç büyüklerden biri böyle bir hamle yapsa bir ton ağlamalar çıkar, olmaz öyle iş falan diye.

tr'deki her ağlamayı da yanlış görmeyin abi.

Eintracht Frankfurt sporting director Fredi Bobic: "The fact that information has been transferred, and not from Frankfurt, is annoying, unprofessional and disrespectful. That's not how we work in Frankfurt. We work for a club which is much, much bigger than any of us here."

adam haklı.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Bırakacaktı, zaten sezon sonuna kadar çalışırım sonra emekliliğe geri dönerim daha ağlamayın dedi gelirken de Heyckness.

Sıkıntı işte kim gelecek Munih'in başına diye konuşulurken, onca ismin arasından gidip Frankfurt'un hocasını bağlamaları oldu. Hiç ortada dolanmıyordu bile ismi birkaç ufak söylenti dışında.

O kadro ile adamın yaptıklarını görünce direkt yatırımı bağladılar işte. Nagelsmann falan anlaşamadılar demek ki ya da yeterli görmediler.

Bayern zaten ilan etmiş şampiyonluğunu, burada tek etkilenen Frankfurt, CL spot'u için mücadele verirken motivasyon kaybı olabilir, rakiplerine de yarar kimse ağlamaz yani kendileri dışında. Yönetimleri ağlamış zaten.

Bu arada her takım eski efsane veya oyuncularına vefa gösterir ama bu uygulamanın amiral gemisi Bayern'dir. Çok uzun bir dönem oynamamış olsa bile Kovac'ın da evlat kontenjanı var, adı da baya geçiyordu. Pep ile birlikte kırılmaya çalışılan geleneksellik ruhu denemesi de hüsran oldu ve öze dönüldü tekrar. Almanya'nın Texas'ı Bavyera, çok dışarıdan kabullenmezler. Sonuçta Neymar yerine zamanında Götze'ye teklif yapan bir takım Alman iyidir diye.
Sosyal ağlarda paylaş

ben valla reddit çok takılmıyorum ya, goal'de de gördüm de yani birkaç yerde daha gördüm twitterda falan da hiç ciddi değildi.

nagelsman falan bekleniyordu zaten %90 o denirken Kovac'a dönmeleri harbi aslında Bullet'in dediği. Nagelsman yerine evlada dönmelerinden başka mantıklı açıklama yok.

Nagelsman'da Hoffe'de kalmayacaksa büyük ihtimal Dortmund'a geçer artık. Henüz Almanya dışına taşmaz, o kadar salak değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Simeone İtalya gider bence ya, Arsenal'e sanki Nagelsman'ı getirecekler gibi geliyor.

Bayern ile o kadar yakınken Kovac'a gitmeleri, Nagelsmann'ın halen boşta olması vs. derken sanki Wenger sonrası o yapıya piyasadaki en iyi adaylardan biri gibi duruyor.

Yani ben Arsenal'in başında olsam direkt ona giderim. Mutlu mesut bi 15 yıl daha çalışırlar birlikte valla
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...