Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [17/18]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Klopp cidden büyük adam ya, mental olarak çok net Pep'ten üstün.

Eze eze oynadılar resmen ilk yarım saat, sonra rolantiye alıp beklediler.

City'nin kaleyi tutan şutu yok bu arada, bilmiyorum en son hangi maçta kaleyi tutan şutları olmadı ama bu da sağlam başarı denebilir, hele ki Pool savunması için.
Sosyal ağlarda paylaş

Pep ön alanda baskı yiyeceğini biliyordu, baskıyı pasla kırmak için kalabalık orta saha çıktı ama maçın başında planı alt üst oldu. Fernandinho-İlkay aynı anda problem. Sterling ile başlasaydı keşke

EPL'yi tutturdu ve kopardı. Ama defans hattına çoğu ülkenin ordusuna harcadığı kadar para harcayıp orta saha merkeze bir tane yıldız alamaması çok saçma, işte böyle CL'de patlatırlar. Klopp'a da helal olsun Arsenal taraftarının artık bu çocuktan bir bok olmaz dediği Ox'a o kadar para gömüp feci parlattı.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

bu takıma daha naby keita gelecek uff

matip'ten iyi bir stoper bulduk mu zaten şampiyonluk adayı direkt epl'de de.

Van Dijk bayrak adam olur potansiyelini sergilerse, ama ben 2. stoper olarak Lovren/Matip rotasyonunu yeterli buluyorum, bir astronomik bonservisle daha stoper almanın alemi yok. Belki BJK'nin Pepe hamlesi gibi CL tecrübesi yüksek bir abi alınabilir savunmaya. Kompany veya Cahill gibi rakiplerinin kadrosunda çok düşünmediği adamlar Klopp'un elinde güzel iş yapar

Özellikle Lovren benim için EPL'nin Denayer'i idi son zamanlara kadar fakat bu sene manyak oynuyor adam. City maçında kusursuzdu resmen. Liverpool kadroyu korusun, Naby eklensin, hücuma da ileri üçlü ile benzer tüm bölgelerde oynayabilecek 1-2 sağlam alternatif yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Lovren direkt "rich man's Tosic" ya, genelde işini görür performans verir ama öyle yerlerde sıçar ki seni maçtan düşürür, yarıştan koparır vs... tam yedek stoper ama işte hazır kıta bekler.

Matip'te bence iyi ama halen stopere adaptasyonu tam değil. Kendini halen Almanya'daki ön libero sanıyor. Özellikle arkaya atılan toplarda çoğu zaman pozisyon kaybedip bizi sıkıntıya sokabiliyor.

Yani ikisi de iyi adam kabul ediyorum ama bunlarla şuan ki seviyeden yukarıya gidemeyiz. Bize işte top class seviyeye çıkartacak adam lazım Van Dijk gibi. Bu adamlar ile ancak ligde 2-4 seviyesinde kalırız şampiyonluk zor gibi.

Çünkü bkz işte City maçı ligdeki, 10 dakikada 3 farktan maç veriyorduk bu adamlar yüzünden sadfads
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

bu yaz liverpoolun ilerideki 3-4 adamını kaptırmaması lazım.Firmino,salah,mane bunlar çok önemli adamlar...

Firmino çok değerli adam ama Liverpool'dan daha büyük diyebileceğimiz dev takımların hedefi olmaz. Salah da ne olursa olsun 100 milyon+ bir adam şu an, fakat bu parayı vermek için en az 1 sezon daha gözlemlemek lazım. Mane riskli. PSG'nin ilgisi var diye biliyorum, fakat Salah-Firmino kaldıkça Mane kaynak yaratmak adına satılabilir, şu an bence 3.önemli oyuncu geçen sezonun aksine
Sosyal ağlarda paylaş

forvete gerek yok, origi bu takıma daha giremez.

savunma şuan tek problemi, bir de aslında yedek bi oyun kurucu lazım. mahrez'i çok istiyordu klopp onu alırsak yeterli olur hücum hattına.

bu arada ileri dörtlü bozulmaz gibi bu sene, salah'a deli gibi talip var ama şl'de eğer city'i elersek bu sene kalır bana kalırsa.

Salah'a deli sevgi var, kariyerinde en rahat olduğu takımda ve değer görüyor. Real-Barça için bırakılır bu sevgi ayrı konu ama başka bir teklif için bırakıp gitmez buraları.

Zaten tek ciddi teklif Real'den gelecek gibi duruyor da işte bakalım. Gitmez inş.
Sosyal ağlarda paylaş

Barça bayağı bağnaz bi takım, orada barınmak zor. Umtiti'yi ellerinden kaçırmazlar tahminen diğerlerinde olduğu gibi Umtiti kaçar.

Orada tutunmak harbi çok zor, o kafa yapıları bayağı rahatsız edici geliyor çoğu futbolcuya işte. Ha yerine birini elbet bulurlar ama işte maks 2 sene böyle uyumlu bi köylü falan çıkmazsa.

Ya altyapı ya da Suarez gibi tipler işte tutunuyor hiç ayrılmak istemiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...