Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Toto Süper Lig 17/18

valequenta

Öne çıkan mesajlar

göztepe gol atar'da kasanın 2/3'si vardı fena girdi :(

kayseri şuan ligin en kötü üç takımından biri bana kalırsa ama hocaları çok taş adam, eğer arkasında dururlarsa kadro yapıları da müsait orta sıralara yakın bitirirler. toplanackatır elbet.

osmanlı ve sivas kesin gidici bana kalırsa. osmanlı'nın kurtarma ihtimali yok ya hatta, en azından bülent orada olduğu sürece.

son takıma karar veremedim bi türlü de orası şansı kötü olanın gideceği spot gibi duruyor bu sene.
Sosyal ağlarda paylaş

ooo bu sene zevkli geçecek lig. Geçen sene beşiktaşı desteklemekten takımımı unutmuştum.

Bu kadar güzellik üstüne güzellikle , lig yayınlarının araplara satılması arasında çok pis düşüncelerim var. Sonuçta yayıncı kuruluş zarar etti diye play off gördü bu gözler.
Sosyal ağlarda paylaş

Maçı izleyemedim ama gözgöz de twitterda falan okuyorum Sabri'ye bayılmış taraftar, özetlerde çok da görünmüyor ama harikalar yaratmış. Kaptan bizim karşıdan gören serbest vuruşları da kullanan futbolcu olmuş, üçüncü golde görüyoruz zaten acayip şık çakmış dönüşü de gol olmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=9qEeTYeD3Ws
Sosyal ağlarda paylaş

"Hakan Ünsal" said:

Bu yıl yayın havuzundan 500 milyon dolar kulüplere para aktarılacak. Bu havuzdan Anadolu kulüpleri de kasasını dolduracak. Ancak yabancı sınırlamasının olmaması nedeniyle, bu kulüplerde oynayan futbolcu arkadaşlarımızın gelirlerinin düştüğünü gözlemliyoruz. Daha önceki sezonlarda 2 milyon Euro kazanan bir futbolcu bu yıl 1 milyon Euro’ya oynamak zorunda bırakılıyor. Kulüpler de oyuncuların ücretini düşürmenin peşinde. Düşürmezlerse sözleşmeler karşılıklı olarak iptal ediliyor. Bu yüzden de birçok oyuncu yeni sezon öncesi kulüp bulmakta zorlanıyor ve işsiz kalıyor.

zaytung tier açıklama
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...