Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Toto Süper Lig 17/18

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Sabri bize gelmiş. Çok sevindim ayrıldığı gün umarım Göztepe'ye gelir demiştim. Sağ bekimiz var yeni aldık, sağ açık da var (Tayfur ve genç Halil Akbunar bir de şu garip özbek sarışın adam var 11 numara giyen) nerede oynayacak bakalım Sabri Reis.

Fena olmadı sanki Göztepenin kadrosu. Şu pahalı Arjantinli Oscar bilmemne iş yaparsa zevkli takım olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

E tamam, 2 sene 33 yaşında adam için gayet güzel bir süre.
Zaten bu saaten sonra kupaymış milli takımmış bir hedefi de yok, haliyle Göztepe veya Kayseri de fark etmez. Aynı yaşlardayız Sabri'yle bana 2 sene Kayseri'de çalış maaşına %25 zam deseler ben kabul etmem mesela.

senle o bir mi abi? adamlar futbol hayatı bitene kadar max parayı kazanmak zorunda. yoksa UEFA madalyanı satacak duruma düşebiliyorsun. 200k euro'dan bahsediyoruz. 3k maaşın 4k'a çıkması ile 1 değil şu.
Sosyal ağlarda paylaş

O adam için daha zor, lükse rahata daha yatkın çünkü.

Ek olarak yerim onun tüm maaşını kazanma zorunluluğunu. Adamın senede 2 milyon € aldığı oluyor. Düz hesapla 8 milyon TL eder. 40 sene kariyeri olan mühendisin ortalama aylık 16.500 TL maaşla çalışması lazım ki adamın sadece bir senede kazandığı paraya erişin. Daha bunun milli takımları bonusları var, adam bu şekilde 10 sene futbol oynadı, öyle 1-2 sene parlayıp sonra kaybolan 2. 3. lige düşen topçulardan da değil. 200k adam için para değil haliyle.

Kaldı ki karakter itibariyle de ileride futbolu bırakınca bir TV kanalında programa çıkıp parayı götürebilecek potansyeli olan adam Sabri, ama hadi kesin değildir diye orasını geçiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Göztepe tafartarı şımarık GS tayfa gibi değildir, skor bağımsız destekler takımını, sporcusunu.

İsyan marşı söyler alkışlar 4 yediği maçtan sonra. Bi tek eli belinde gezeni sevmez sahada. Sabri doğru iş yaptı İzmir'e gelerek. Çok da iş yapacak. Keşke Tanjuyu almadan gelseydi.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

https://www.transfermarkt.com.tr/goztepe-izmir/startseite/verein/1467/saison_id/2017

Güncel Göztepe Kadrosu için :) hiç de fena durmuyor yahu. İki sezon kalalım zaten stat da bitecek taraftar da var tepelere oynarız 3 sezon sonra.

o defansla sizi harcarlar matmazel.

bi de benim favorim hala jan jak ruso sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...