Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Toto Süper Lig 17/18

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Sırf bu adamdan kurtulabilmek için zamanında kongre üyesi oldum. Ben tam oy vereceğim zaman adam iyice batırdı tff ye kaçtı.

Tff ye geçince eh biz zaten dibi boyladık en azından diğer takımları bizim seviyemize çeker diyordum , adamı tanıyınca doğru çıkıyor. Hiç yanıltmadı sağolsun :P Arada milli takımda heba oldu işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

geçen fulya için konuşuyorlardı divan kurulunda, adam 100 milyon lira alacağım var diye ötüp duruyorda Fulya'dan uğrattığı zarar 300 milyon dolar diye. Mahkeme lehte sonuçlanmışta şu anda itirazlar sürecinde.

Adamın tek anladığı zarar ettirmek :D

çok daha fazla, üstüne üstlük sözleşmede bjk'ye pay edilen kısmı bile almamış fulya bittiğinde dolandırılmış. sonradan başkaları araştırınca ortaya çıkıyor dava ediliyor.

o paylar toplanacak işte kısmet olursa, hükümet falan da tekrar vermeyi uygun görürse... yasal olarak fulya'da çok daha fazla hakkı var bjk'ninde işte...
Sosyal ağlarda paylaş

sabri bitti artık. son malatya maçında göbeği görmeniz lazım. Hani selçuk şahin 36 yaşında ve mal gibi topçu ama acaip fit 90 dakikayı rahat çıkarabiliyor adam.

bu arada GS son maçı Atatürk stadında yarı yarıya oynamak için talepte bulunmuş diyorlar henüz resmi bir açıklama yok ama şu GS nasıl bir mal klüptür ya. Lan biz zaten Atatürkte oynayacak olsak oynardık bu vakte kadar. 2001 yılındaki lucescu faciasını özlemiş denyolar. lecescu o maçta 50.000 göztepeliyi GS li sanıp tribünlere gitmişti asdasdas:D su ,ayran çigdem ne varsa atmıştık adama :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...