Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Ekşi'de demiş adam;

"bugün istifa etse yerine ümit özat geçer. öyle büyük vizyona sahip bir başkanımız var çünkü."

Bundan başka sebep aramamak lazım. zicoyu da alexi de anelkayı da o getirdi ama yaptıklarıyla hepsini sildi bitirdi. Gitmesin diye yürüyen adamları gitse de kurtulsak diye dua eder hale getirdi. Koskoca 100 küsür senelik takımda bir karabulut, ülkenin bu halinde haftada bir heyecanyıyla bizi rahatlatan şeyi de elimizden aldı. Gün yüzü görmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

ne kalitelisi ya adamların ilk şutunun asistini biz yaptık o da gol oldu
2. gol kendi kalemize duran top falan
ne oynadı kayseri hiç bişey
tabela yorumcuları gibi güldürmeyin adamı

kayseri 3 golü de ciddi hatalardan attı ama oyun olarak fenerden daha iyiydi 2. yarıda.

ilk yarı iki takım da bir şey oynamadı ki zaten ??

0-0 bitmesi gereken devre bir noyştayder bir hakem hatasından 1-1 bitti.

sonra 2 duran top golü attı zaten fener, öyle gelip de kaçırdığı bir pozisyon var mı ? iki tane pozisyon var aklımda culyano üstten vurdu, bir de jannsen'in çok iyi bir tek vuruşu vardı kaleci çıkardı.

fenerin başka pozisyonu var mı ben hatırlayamadım.

asıl orta sahada kayseri oyunu aldı özellikle 3-1den sonra, son 15dk sırf kayseri oynadı zaten, fener orta sahadan geçerken bir ton top kaybetti. 2-3 pozisyonu vardı kayserinin.

özellikle bir organize hucum yaptılar, çok kötü bir kafa vuruşuyla bitti taca çıktı neredeyse ama son topa kadar derslik hucumdu.

ha kayseri ezmedi tabi.

%49-51 lik maçtı bence. bir tık kayseri öndeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Maçı izledim.
İlk yarı saçma bi maçtı.
Kendi evinde şampiyonluğa oynayan takım böyle oynamaz. İlk gol faul. Hakem hatası. Ama güzel bi atak. Kabul etmek lazım. 3. golü fifa da yesen kolu kırarsın.
2. yarı Kayseri iyi oynadı ve özellikle son 15 dakika çok net ezdi Fb yi.
Bu oyundan memnun olan, bu oyunla şampiyonluğun geleceğini düşünen hiç kimse yok. Rıdvan bile dayanamadı salladı artık hocaya.
Bu oyunla Fb ilk 4e zor girer.
Oyunu geliştirirler o ayrı. Ama ligin başından beri izlediğim Fb baya baya kötü top oynuyor. Böyle giderse sene sonunu göremez Aykut hoca.
Sosyal ağlarda paylaş

haa evet onu unutmuşum.

çok iyi şuttu o ya.

işte aykuta o yüzden kızıyorlar, aynı şekilde şenol hocaya da o yüzden kızıyoruz, skoru alınca frenliyorlar takımı, sal 4-5-6 gitsin neyse. kendi evinde kayseriye savunma yapmak nedir yani.

ki sen savunma yapmayı becerebilen bir takım değilsin, yediğin goller sene başından beri sırf savunma hatası iken, rakibi kalenden uzak tutman gerek. hala üstüne çekmen büyük hata. dün ntvsporda konuşuldu. valbuena ortaya çekilip alper sola atılsa çok daha iyi olurdu, valbuena çıkınca top taşıyamadı, tutamadı fener.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

sabonis said:

fenerbahçenin ilk golü baya yakışmış fenere lan. ayıptır. hani sırf faul verilmese (ki belki de kırmızıya kadar giderli bi faul) hadi neyse, üstüne 30 saniye top dolaştırıp falan atmaları. çok efsaneymiş.

Ben hak veriyorum. İpini koparan kendini yere atıp kalkmamaya başladı. Topu taca atmassan centilmen değilsin diye pohpohlayıp keriz yerine koyuyorlar. Evet arada gerçek fauller var dünkü gibi, ama genel olarak oyunu kesmek amaçlı yapıyor çoğunluk. Adam hakikaten yerden kalkamayacaksa hakem durdurmalı oyunu. Prensip olarak oyuncu durdurmamalı.

ortada hızlı gelişen bi atak yok, 5e 4 yakalamak gibi bi durum yok. yani adam yatarak takımına bi avantaj sağlamıyor belli ki. top dolaştırıp hokey gibi eksik takıma karşı hücum etmek var. bunu savunmanın bi anlamı yok bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

sahadaki 21 kişi onu düşünür de, ayağının altında o çatırtıyı hisseden ozan'ın öyle düşünmemesi gerek işte.

belki yüksek adrenalin falan filan denir ama, kimse bir şey yapmasa ozan'ın yapması gerek, adam attı bir güzel sevindi sdsaf

muhtemelen hakem faulu görüp sarı verse, "ben bir şey yapmadım ki hocamm" diyecekti çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız ben culyano'ya kazık dedim de, bu soldado nedir abi? negredo ile dalga geçildiği kadar geçilmedi burdada. gerçi 35 gol var doğru asdf. bonservisine 5m verilmiş adamın. zaten fanpersi pranga gibi bağlı, yenisini niye alıyonuz? kjaer'in parasını mundar etmiş aziz.
https://www.youtube.com/watch?v=eKzYIR8CHKI
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...