Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

bayadır gs ve fb topiclerine bakmıyordum da şunu demek zorundayım;

ABOOO

abi buralar ne hale gelmiş.

gs'li geliyor valbuena ile boyu yüzündne dalga geçiyor ki valbuena o fotoğrafın açısı yüzünden o kadar kısa. bu sene kendisiyle maç yaptık da oradan biliyorum yani.

ikincisi de belhanda konusu. o bayağı komikmiş hakikaten. büyük fail yani. yalnız daha büyük fail, fenerist adı altında bir şeyler anlatan aptal oğlu aptalların yazdıklarını ciddiye almak.

fenerist lan twitter hesabının adı. fenerist yani.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız geçen seneki rezil sezondan sonra ben aziz transferleri yağdırır diyordum ki olmadı öyle.

mehmet ekici, valbuena, jesus hasan ile re-sign falan... en önemlisi mevcut kadroya tamam diyecek evlat aykut kocamanı geri getirmek, tükürdüğünü yalamak pahasına... demek ki fenerde de para suyunu çekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Aziz'i bir kenara bırakırsak son 3 senedir beşiktaşı tutan insan sayısında büyük artış var gerçekten, 3 4 sene önce baksan kendi topici 50 sayfayı bulmayan adamlar kalkıp Fenerbahçe'ye laf etmeye başladı :D. Aziz'i bir kenara bırakmazsak ben de rahatsızım bu heriften, ama yapacak bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

yalnız geçen seneki rezil sezondan sonra ben aziz transferleri yağdırır diyordum ki olmadı öyle.

mehmet ekici, valbuena, jesus hasan ile re-sign falan... en önemlisi mevcut kadroya tamam diyecek evlat aykut kocamanı geri getirmek, tükürdüğünü yalamak pahasına... demek ki fenerde de para suyunu çekmiş.

passolig çıktığından beri beşiktaşın aksine fenerbahçe boş tribünlere oynuyor yalnız, aziz sağolsun kötü gidişat da tuz biber oldu tribün gelirleri ürün gelirleri dibe vurmuştur şu 2 sezonda. ama asıl vurucu darbe kesinlikle passolig oldu. he tabi bu şerefsizlerin işine geliyor tribünlerin böyle olması, 45-50 bin kişi stada gidip istifa diye bağırsa yer gök yerinden oynar. şimdi 6-7 bin kişi maça gitmiyor bile, ailesiyle keyif için tribüne gidenleri hariç tutuyorum, gerçek tribüncülerin de %90ı paralı köpekler azizin deyimiyle. 100 kişi istifa diye bağırınca hemen bastırıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Kjaer satılır mı lan?!

Nöyşıtader ve Sikörtıl ile sezon mu biter? Defans alınacaksa hazır elinde taş gibi oynayanı varken satıp kumar oynamak niye?

bugün radyospor'a fener'e yakın birisi bağlandı.

12-13 veriyormuş milan 16-17 istiyormuş aziz.

bu hafta geliyormuş milanlılar, anlaışırsa satılcak.

stoperde topal-skertel-noyştaydır oynucak sanırım, parasıyla yeni stoper alınmıcakmış
Sosyal ağlarda paylaş

ortada 14-15'e bağlarlar. milan gelirse alır.

kjaer gidip yerine skrtel'i tamamlayacak iyi bir stoper bulunursa gayet karlı iş. o para ile ekstra 2 transfer daha yaparsın lazım yerlere al sana taş gibi takım olur.

transfere bütçe açmak gerek. skrtel varken de kjaer'i öyle çok aramaz fener.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

ortada 14-15'e bağlarlar. milan gelirse alır.

kjaer gidip yerine skrtel'i tamamlayacak iyi bir stoper bulunursa gayet karlı iş. o para ile ekstra 2 transfer daha yaparsın lazım yerlere al sana taş gibi takım olur.

transfere bütçe açmak gerek. skrtel varken de kjaer'i öyle çok aramaz fener.

kjaer'den gelen para dirar,valbuena falan filan bonservislerine yazılcak, geri kalanla da bek alıcaklar 1 tane 1 de golcü, yine eksik takım olcak fener kanatlarda falan
Sosyal ağlarda paylaş

Yani bir de temelde şimdi FB de GS de önceliği lig şampiyonluğuna vermeli, veriyordur da eminim. İlk aşama ŞL'ye tekrar gitmek için lig şampiyonluğu, ardından ŞL'yi tekrar görmek vs. ardından seviye kastırırsın.

Elinde Kjaer ve Skrtel gibi seviye olarak birbirine çok yakın adam varken ve ikisi de üst seviye ise lige göre birinden kurtulman gerek.

Mesela ciddi anlamda geçen sene Aziz'in yaptığı belki de bir şampiyonluğa vs. mal oldu.

Ziyech ile anlaşıldı, kulübü de parayı ver al dedi anlaşıldı ama Nani'den gelen parayı Ziyech yerine gittiler Skrtel'e verip bitirdiler.

Kjaer yanına Ba bile koyduğunda takım efsane performans gösterdi, ligin en az gol yiyen takımıydı yanlış hatırlamıyorsam. Ama Ziyech olsa çok şey değişirdi.

Kjaer yanına Skrtel'i koyup kaleni gole kapatman sana bir şey katmadı. Gereksiz bir yığılma oldu orada, gerek yok. BJK Tosic-Marcelo ile götürdü ligi al işte total kalitede Skrtel - Kjaer'in yarısı etmezler belki de.

Yapılan hatadan bu şekilde dönülecekse Kjaer'e verilecek 15 falan ciddi anlamda büyük nimet. Bir dakika durulmaması gerekiyor.

Ha dursalar bizim için iyi tabii ki sadfdasfsadf Kjaer satılmazsa Fener'den korkmaya gerek yok bu sene lel.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kjaer'in nesi 15m ediyor tam olarak ben bir şey mi kaçırıyorum? adamın tek kupası yok, 1-2 senede bir takım değiştirmiş aralarında ahım şahım bir takım da yok. kapalı savunmada iyi adam eyvallah ama açık oynayan bir takımda ne yapacağı soru işareti.

fb 8m'a mı ne almıştı, o para eder eyvallah da 15m felan fantastik bana göre. milan bu sene para dağıtıyor şimdiden 100m felan harcadılar gerçi de yine de abartı bu haberler bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...