Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Edin Visca bitmiş diyorlar. 5,5-6m + bi oyuncu ( kim olduğu belli değil)

https://twitter.com/beINSPORTS_TR/status/878137478447812608

Lens yerine Visca bence mantıklı olur, 27 yaşında Bosna Hersek mt oyuncusu, geçen sene 7m falan görmüştü. 30 yaşında Lens'e 4 yıl 3,-5-4m vermektense buna vermek daha akılcı. İnşallah biter transfer
Sosyal ağlarda paylaş

tr'de kimse adam edemez onu, dortmund da bile ileri gidemedi.

oyun tarzı ile her şekilde verimli olur burada bence, volkan şen'in bile şu haliyle iş yaptığı bir ülkeden bahsediyoruz ama kariyerini bitirir. ufakta olsa kurtarma şansı varsa tr'ye gelmemesi gerek, bunu kendi de biliyor aslında türkiye'de oynamayacağım diye açıklama yapmıştı geçen ay ama para vs. fikri değişmiş demek ki.

ben çok isterim ilk çıktığı zaman ki gibi heyecan uyandırarak devam etsin, üstüne koysun ama son 1 yıldır her açıdan rezalet şu çocuğun yaptıkları. bayağı bayağı tiksindim.
Sosyal ağlarda paylaş

la bu adam ne zaman üstüne koydu ki? (fener başlığını zaptediyoruz ama) iyi ki de adamı dortmund aldı, zaten balondu, hala da balon, patladı işte. volkan şen dediğin adam şg elinde messi olmuştu, emre mor'dan da bişeyler yapardı şg ama gelmedi işte bize. en kötü töre olurdu yani emre, ne de olsa spektaküler hareketleri var.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

la bu adam ne zaman üstüne koydu ki? (fener başlığını zaptediyoruz ama) iyi ki de adamı dortmund aldı, zaten balondu, hala da balon, patladı işte. volkan şen dediğin adam şg elinde messi olmuştu, emre mor'dan da bişeyler yapardı şg ama gelmedi işte bize. en kötü töre olurdu yani emre, ne de olsa spektaküler hareketleri var.

olm volkan 87 bu cocuk 1997 yılında doğmuş. ne ara üzerine koymasını bekliyordun acaba?

sdsdsfgsf
Sosyal ağlarda paylaş

Menajeri klube gelmiş de daha imza olmadan oldu demeyelim. Bence çok iyi çocuk, ama dendiği gibi Dortmund'da toplanamadı burada yeni Emre olur hırçınlıkta herhalde. Aykutla bakalım ne olacak bu sene...

Görünce yazamadan edemedim, volkan şen şg elinde messi mi olurdu? Ya bu beşiktaşlıların abarta huyu ne kadar yükselecek acep. Yok deve.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

calimero said:

olm volkan 87 bu cocuk 1997 yılında doğmuş. ne ara üzerine koymasını bekliyordun acaba?

sdsdsfgsf

ben dark'a ithafen söyledim bu sene üstüne koyamadı dediği için.

ayrıca yeke, abartı sanatı bu zamanlar için var. çok gelişti demek o.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...