Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sıfır Araba önerisi vol. bilmem kaç

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:

-Deno- said:

bmw 1 için de çok bayan arabası deniliyor shdhd

sen bakma abi millete.
leon kullandım, golf kullandım.
bu arabalar iyi güzel ama hiçbirinde bmw'deki mersodaki kalite yok.
madem elinde fırsatın var, max damaj vur ve premium bir araç al derim.

borusan ataşehir'in olduğu binada ofis, öğlen gideyim bir bineyim bakalım. sürmeden anlaşılmaz ama hiç olmazsa bir değerlendirme yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

yalniz 1 ler de cok pahallandi diye biliorm ben
du bakayim

hm hala umut var
https://www.bmw.com.tr/tr/fastlane/bmw-fiyat-listesi.html#bookmark=aHR0cHM6Ly93d3cuYm9ydXNhbm90b21vdGl2LmNvbS9ibXcvc3RhZ2UyL2ZpeWF0LWxpc3Rlc2kvc3RhdGljLWZpeWF0LWxpc3Rlc2ktdjIuYXNweD91dG1fc291cmNlPSR7dXJsUGFyYW1ldGVyLnV0bV9zb3VyY2V9JnV0bV9tZWRpdW09JHt1cmxQYXJhbWV0ZXIudXRtX21lZGl1bX0mdXRtX2NhbXBhaWduPSR7dXJsUGFyYW1ldGVyLnV0bV9jYW1wYWlnbn0mc2VyaT0ke3VybFBhcmFtZXRlci5zZXJpfQ==

benzinli joy alabilirsin.
ya tabiki alabiliosan 1 guzel, 5 sene sonra satip 3 alirsin iste.
Sosyal ağlarda paylaş

bmw 1 iyiymiş hocam ya. öğle arası epey inceledim, fiyat da konuştum. test sürüşüne çıkalım dedi de hafta sonuna bıraktım.

80.900 lira + trafik sigortası dedi beyaz renk için. bmw 118i. dizel'ler pahalı, bmw alacaksam mecbur otomatik + benzinli alabilirim.

nasıl fiyat sizce? benim araba da 37'ye falan gitse 45 bin tl'ye geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

babam döşek çekti beyler :(

bmw'yi duyar duymaz HAĞYIIIIR diye nara attı adam. babamın söylediği kadarıyla golf'ten daha ötesine gitmek çok mantıklı değil, çünkü servis + parça değişiminde falan kazığa oturturlar seni dedi.

babamın da bi 30 araba değiştirmişliği var vakti zamanında, anlıyor bu işlerden.

galiba golf'a kayıcam her türlü, pek de gaza gelmiştim bmw için :(
Sosyal ağlarda paylaş

civic 1.5t hb alinabilir hala, baya premium kaliyor aralarinda.

Golfu ben 2013 te kullanmistimda o zmaanki elektronik direksiyon destegi coooooook rahatsiz etmisti. onu sonradan degistirmisler ama bi test imkanin varsa yapiver.

focus golf ve civic arasindan en ideali su anda civic(tabiki tabiki 1.5t olani, gerisi cop) gibi gorunuyor, gerci kotu ford diye bisi duymadim ben simdiye kadar. Bir surude elektronik ivir ziviri var fordlarin

peder bmw ye hayir dediyse, reno motoruda olsa a serisi bakabilirsin.
dicektim ama 150k ya cikmis fiyatlar.
ama 150k ya cikabilirim dersen merso al gec

- maximum fayda icin, 5 sene sonra satarken guzel kar edersin.
- toto merso gorur

Bide guzel araba yani, disardaki algisida guzel. Golf bildigin beyaz yaka arabasi, civic hb orta yas sendromu arabasi, fordda aileli ama iste genc kalmaya calisio arabasi.
a direk genc arabasi.

yok bunu alamam dersen,
focus hb veya civic hb Z her turlu golften iyi arabalar. Golfun bi yol tutusu var iste ustun olan sanirim.

civic 1.5t ne kadar yakiyor tabi bilmiyorm
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Abi endişe durumunda ilk yapacağın iş periyodik bakım masraflarını sorup öğrenmek olmalı. Zaten kasko yaptıracaksın, kaza falan durumunda dert etmene gerek yok. Sana ne arıza çıkartır diye şüpheleniyorsan da klima komp, turbo falan gibi bileşen fiyatlarını öğren.

Veya japon alıp geç.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

valla golf'e ikna etmeye çalışıyordum bizimkileri, babam honda civic'in fiyatı duyunca gaza geldi, civic alıyoruz konu kapanmıştır moduna girdi sdfs. o da eskiden çok honda kullanmıştı, sever baya.

honda'yı aradım bugün, ellerinde hiç araç yokmuş. hatchback civic yokmuş yani. temmuz'da gelir dedi. gene de test sürüşü için gidicem cts.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...