Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

acerbi-maicon defansı hattı baya iyi olur da acerbi zor gibi.belhanda yerine bari beklere adam alsınlar defansımız full yabancı olsun. önlerinde de imbula olsa ilerisini sneijder ve gomis halleder

ama ben hala anlamadım bu kadar parayı nasıl harcıyoruz lan :) fena patlayacaz seneye
Sosyal ağlarda paylaş

Podolski-Bruma-Chedjou'dan baya cap açıldı. Hatta Sabri'yi de ekle yani. Bu adamların yıllık 8 milyon euro falan maaşları toplam. Bruma'dan da bonservis girdisi oldu. Sneijder'in kontratı bitecek olsa bile seneye, yine de 3-4 milyon eu bonservis kovalanacak Zenit'ten falan. Bir de gitmesi halinde 4,5 milyon cap ondan da açılıyor. Bir de De Jong var yolcu.

Tete-Acerbi-Maicon-Clichy defans hattını kurmayı becerip önlerine Imbula'yı koyarsak ağlarım. Ama işte bu hamleler winger transferinin önünü tıkar. Artık Sinan Gümüş, Gary Rodrigues gibi adamların Gomis'e falan katkı vermesini bekleyeceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Maas yuku hersey abi aynen. Sorun hic bir zaman bonvervis veya tek seferlik giderler degil. 3.5'luk adamlari tik tik yollayip yeni gelenlere 2-2.5 maxtan acinca ciddi rahatliyorsun.

Sneijder giderse ve cidden su adamlar gelirse efsane olur. Cok yazdik ama bu adam yilda 5m euro aliyor. Eger degismediyse son kontratinda. Boyle bir maas yok TRde.

2015 yilinda su adamla imzalandi. Her sene icin 3.2m euro + 1.2m euro imza arti 20k mac basi bonuslar filan. Sonra Sneijder e laf edince bi ton laf yedik.

Yerine ne adamlar alirsin su paralara.

Ha mesela Belhanda gelmis 3m a galiba. Sneijder gidecekse yine mantikli abi. Yine artidasin. Sneijder kaliyorsa direk patliyorsun o ayri tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ona gore hareket ediyorlar diye dusunuyorum ama fazla iyimser olabilirim tabii. Tudor istemiyordu guya filan. Ama dogru tabi kim verecek bu parayi.

Podolski'den rahatlayan maas + Brumanin bonservisinin cogu tek Belhanda'ya gittiyse sacma tabii. 4-5 adam daha gelmesi lazim ama heralde hesap yapilmistir ya. Di mi sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

belhanda yı çok pis kitlediler lan.maicon da 8m deniyor.eee diğer transferleri nasıl yapacaklar ki :)

sneijder ide zenit istiyormuş.umarım yollarız yoksa çok fena yük olacak.

acerbi ve maicon uda birlikte düşünmüyorlarmış.madem hayvan gibi harcayacaklar belhanda yerine maicon ve acerbi ikilisine gömselerdi parayı.sağa tete önlerine imbula oldu mu baya bir rahatlardık.zaten ligde ölümüz 60 gol altına düşmüyor
Sosyal ağlarda paylaş

belhanda çok doğru profil, doğru transfer daha önce de yazdım ama 8 milyon euro SADASDASDASDASDAS

keriz tokatlamışlar resmen.

acerbi falan çok zor, maicon'a bağlanan paradan sonra.

GS'de parada yok işte sattığı kadarını harcıyorlar rakamlar şimdilik normal. 16-17 milyon euro kotaları var bruma + podolski'den. şimdiye kadar öyle bir aşma, kaynağı belli olmayan para vs. yok isteselerde yapamazlar artık zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Bınservise ben çok takılmıyorum, zaten ortada dönen bonservis bedelleri ortada. Azıcık kendini gösteren topçu için kapı 5-6 dan açılıyor. Önemli olan maaş yükü.

Bizden gidenler;

Chedjou - 2,200
Sabri - 1,300
Podolski - 3,000
Bruma - 1,400
Sneijder - 4,500
De Jong - 2,800

Şino giderse açılan bütçe 15,200.

Gelenler

Belhanda - 3,000
Gomis - 3,000
Maicon - 2,600

Şu ana kadar 3 transfer 8,600

Halen 7m€ bütçe var.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

belhanda'ya o kadar para verilecekse bruma neden satıldı lan. galatasaray'da her gelen gideni aratacak şekilde transfer yapılıyor sdfs.

Bruma yeni sözleşmeye yanaşmadı. da belhandaya hakkaten oakdar para veilmez. bir yandan şunuda anlamıyorum. belhandaya 8-9milyon verecegine 3 tane ouncu alırdın diyenler var. yan, 2.5 milyon € ya kimi alıcanki. irde 3 tane diyenler var. salak güntekin onayda demiş mesela. belhandaya 8 milyon çok eyvallahta eleştiriken atmadan eleştirmek lazım.

Edit: lan güntekin dedim . adamın biri gene ondan alıntı yaptım sanacak. olum radyo spor dinleyin lan :) ntv spordan daha çok iş yapıyor. daha mantıklı konuştukları için birşeylere alıntı yapıyorsanız. cahiller ntv sanıyor oda güzel :)
Sosyal ağlarda paylaş

yani teoride doğru çünkü 3 adam olayı çünkü belhanda son 3-4 yıldır psikolojik olarak tamamen bitik. hani istikrar yok, bi çıkıyor esiyor bi oturuyor 10 maç falan yok.

bu kadar istikrarsız bir adama riske girip, harcama limitin varken 8 bağlayacağına atıyorum garry gibi 3-4 adama 8'i bölüştürüp, bir tanesinin tutmasını, 1 tanesinin de parasını çıkarmasını beklesen her şekilde kar edersin. ha tabii para var diye random saçmayacaksın vs...

hani illa büyük parçalar halinde para harcayacağım dersen de orta avrupada falan çok net adamlar bulabiliyorsun ya da risk alıp biraz iskandinavya'ya falan çıkabilirsin vs...

son dönemlerde mesela portekiz'in ve fransa'nın orta sıra takımlarından çok iyi adamlar çıkıyor ucuza kapatabiliyorsun.

hatta monchi'nin mesela önceliği hep fransa ligidir bu yüzden. hem avrupadaki her ligde fiziken adapte olma sorunu yaşamazlar hem de mental olarak iyi eğitim almışlardır; her konuda adaptasyonda sıkıntı yaşamazsınız tarzı bir şey demişti.

misal sevilla'ya kirçovyak ( bunu bakmadan yazana dürüm )'ı fransa'dan 4'e kapatmışlardı. kolodziejak mı ne o da keza fransadan 4-5 bandında gelmişlerdi. mariano'yu yine fransadan 3 milyona aldılar, geçen sene ligin en iyilerindendi.

bulursun yani. güntekin o konuda kısmen haklı.

ha belhanda'ya 8 bağlayacağına 21-22 yaşındaki yine istikrarsız versiyonunu bulup ondan beklentiye girmekte keza daha mantıklı. yaşlı elemana sana çok çok net şeyler vaat etmiyorsa o kadar para bağlamak saçmalık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...