Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

gomis imza parası da koparır ya bonservisle birlikte 4-4,5 yer herif. ama belhanda berbat abi 5 senedir hiç bir şey yaptığı yok 2+1 sözleşmeye 2-3m bonservis verilir denemek için de 8m saçmalık bana kalırsa.

sneijder ile belhanda oynatmaz bence tudor her maç içinden geçilir orta sahanın. sadece kaliteli dmc kurtarmaz full arka dörtlünün de çok iyi olması gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi bir stoper transferi şart. yoksa ujfa varken de semih yine semih idi ama gerek ujfa'nın tecrübesi ve oyun bilgisi, gerekse de önündeki melo-selcuk orta sahasının yuksek performansı bu lige rahatlıkla yetebiliyor.

zaten ligimiz çokça b.ktan bir lig. sen iyi oynadıkça rakipler atmak için değil durdurmak için çıkmaya başlıyor sahaya ve savunma defoların minimum gözüküyor. beşiktaşta da atiba+marcelo yetti işte güle oynaya şampiyonluğa ama biraz işi bilen hoca/takım beşiktaşın da savunma defolarını serdi ortaya bkz basaksehir.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm sizin şu kadroda futbolcu değil teknik direktör eksik. Yoksa geçen sene muslera da hayvan gibi gol yedi mesela muslera kötü kaleci mi?

Lucecu boştayken ona yamanmamak cidden tam bir dursun işi. Bir ara Lucecu gelecek falan diyorlardı bir tek o zaman çekinmistim. Bizi biz yapan ŞG mesela futbolcular değil. O yüzden ali gider veli gelir sonuç aynı kalır.
Sosyal ağlarda paylaş

orkan bjk'ye gitmesin diye 1.5 milyon euro + oyuncu teklif etmiş gs, kabul edilmiş. oyuncu kim bilmiyorum da bjk 1m eurodan anlaşmıştı bonserviste sadfasfas

edit:

yalanlama gelmiş gerçi ben eve gelene kadar da gs'nin de görüşmede olduğunu söylüyor eski şirkettekiler. bjk teklifi yükseltsin diye de girişmiş olabilirler belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...