Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

yani teoride doğru çünkü 3 adam olayı çünkü belhanda son 3-4 yıldır psikolojik olarak tamamen bitik. hani istikrar yok, bi çıkıyor esiyor bi oturuyor 10 maç falan yok.

bu kadar istikrarsız bir adama riske girip, harcama limitin varken 8 bağlayacağına atıyorum garry gibi 3-4 adama 8'i bölüştürüp, bir tanesinin tutmasını, 1 tanesinin de parasını çıkarmasını beklesen her şekilde kar edersin. ha tabii para var diye random saçmayacaksın vs...

hani illa büyük parçalar halinde para harcayacağım dersen de orta avrupada falan çok net adamlar bulabiliyorsun ya da risk alıp biraz iskandinavya'ya falan çıkabilirsin vs...

son dönemlerde mesela portekiz'in ve fransa'nın orta sıra takımlarından çok iyi adamlar çıkıyor ucuza kapatabiliyorsun.

hatta monchi'nin mesela önceliği hep fransa ligidir bu yüzden. hem avrupadaki her ligde fiziken adapte olma sorunu yaşamazlar hem de mental olarak iyi eğitim almışlardır; her konuda adaptasyonda sıkıntı yaşamazsınız tarzı bir şey demişti.

misal sevilla'ya kirçovyak ( bunu bakmadan yazana dürüm )'ı fransa'dan 4'e kapatmışlardı. kolodziejak mı ne o da keza fransadan 4-5 bandında gelmişlerdi. mariano'yu yine fransadan 3 milyona aldılar, geçen sene ligin en iyilerindendi.

bulursun yani. güntekin o konuda kısmen haklı.

ha belhanda'ya 8 bağlayacağına 21-22 yaşındaki yine istikrarsız versiyonunu bulup ondan beklentiye girmekte keza daha mantıklı. yaşlı elemana sana çok çok net şeyler vaat etmiyorsa o kadar para bağlamak saçmalık.

Kusura bakmayın ama o zaman da Carole, Linnes vs gibi adamlar geliyor aynı Günto çıkıp bu kalibrede adamların ne işi var GS'de diyiveriyor. Medya bu konuda tam ikiyüzlü yvşak tabiri caizse.
Sosyal ağlarda paylaş

medyanın iki yüzlü olduğuna ben de katılıyorum ama işte yine de az da olsa takılacak adamlardan güntekin. %80 doğru konuşur, mantıklı konuşur. geri kalanlara da eh dersin. çok adam var böyle genelde çok doğru, arada bir büyük sıçan.

zaman zaman taraftarlıkları sıçtırtıyor, zaman zaman bilgi eksikliğine rağmen konuşmaları vs...

herkes %100 haklı değil sonuçta yapacak bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

DarKRideR said:

yani teoride doğru çünkü 3 adam olayı çünkü belhanda son 3-4 yıldır psikolojik olarak tamamen bitik. hani istikrar yok, bi çıkıyor esiyor bi oturuyor 10 maç falan yok.

bu kadar istikrarsız bir adama riske girip, harcama limitin varken 8 bağlayacağına atıyorum garry gibi 3-4 adama 8'i bölüştürüp, bir tanesinin tutmasını, 1 tanesinin de parasını çıkarmasını beklesen her şekilde kar edersin. ha tabii para var diye random saçmayacaksın vs...

hani illa büyük parçalar halinde para harcayacağım dersen de orta avrupada falan çok net adamlar bulabiliyorsun ya da risk alıp biraz iskandinavya'ya falan çıkabilirsin vs...

son dönemlerde mesela portekiz'in ve fransa'nın orta sıra takımlarından çok iyi adamlar çıkıyor ucuza kapatabiliyorsun.

hatta monchi'nin mesela önceliği hep fransa ligidir bu yüzden. hem avrupadaki her ligde fiziken adapte olma sorunu yaşamazlar hem de mental olarak iyi eğitim almışlardır; her konuda adaptasyonda sıkıntı yaşamazsınız tarzı bir şey demişti.

misal sevilla'ya kirçovyak ( bunu bakmadan yazana dürüm )'ı fransa'dan 4'e kapatmışlardı. kolodziejak mı ne o da keza fransadan 4-5 bandında gelmişlerdi. mariano'yu yine fransadan 3 milyona aldılar, geçen sene ligin en iyilerindendi.

bulursun yani. güntekin o konuda kısmen haklı.

ha belhanda'ya 8 bağlayacağına 21-22 yaşındaki yine istikrarsız versiyonunu bulup ondan beklentiye girmekte keza daha mantıklı. yaşlı elemana sana çok çok net şeyler vaat etmiyorsa o kadar para bağlamak saçmalık.

Kusura bakmayın ama o zaman da Carole, Linnes vs gibi adamlar geliyor aynı Günto çıkıp bu kalibrede adamların ne işi var GS'de diyiveriyor. Medya bu konuda tam ikiyüzlü yvşak tabiri caizse.

Valla o medyanın yavşaklığı değil sizin yönetimin esekligi sorry. 8 milyona biz 2 senelik transfer kapatıyoruz ondan demiştir Güntekin ki haklı bence de. Sneijder gitti mi? Hayır min 5 m avro yıllığı var mı? Evet. Takımda o kadar eksik yer varken bence de o pozisyona 8 milyon verip yıllık 3 milyona oynayan adam almak saçmalık.

Sneijder gitmedi, ki bence büyük ihtimal gitmeyecek, o zaman ne yapacaksın? Üst üste bindirip oynatırsın artık 8 milyon euro yıllığa
Sosyal ağlarda paylaş

dursun geldiginden beri takimin ihtiyaci olan bolgeyle alakali adam alinmiyor zaten. hangi menajerle ne kadar para cukkalariz kafasinda yapiliyor tum transferler. medyada dolasan tum isimler de menajerlerin reklami acik secik.

sirkete ofis alirken neresi daha mantikli lojistik acidan mantikli olur yerine hangi emlakciyla yasadisi para bindirimi yapip anonim sirketin parasini hortumlar, vergiden keseriz kafasi. kucuk esnaf iste dursun ve kayinbiraderleri.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

dursun geldiginden beri takimin ihtiyaci olan bolgeyle alakali adam alinmiyor zaten. hangi menajerle ne kadar para cukkalariz kafasinda yapiliyor tum transferler. medyada dolasan tum isimler de menajerlerin reklami acik secik.

sirkete ofis alirken neresi daha mantikli lojistik acidan mantikli olur yerine hangi emlakciyla yasadisi para bindirimi yapip anonim sirketin parasini hortumlar, vergiden keseriz kafasi. kucuk esnaf iste dursun ve kayinbiraderleri.

Açıkçası kendi düşüncem Dursun'nun cukkalamakla zerre alakası olmadığı. Yani GS'de cukka olmuyor değil, hatta kralı oluyor ama Dursun'un hiiiiç umrunda olmadığına inanıyorum.

Dursun Riva-Florya'yı satar, Göcek benzeri bir yerde kendine yer kapar, GS üzerinden cukkalayacağı parayı, başkanlığı bittikten sonra yeni otel/tatil köyleriyle günlük olarak basar.
Sosyal ağlarda paylaş

Maicon açıklanır bi iki güne.

Clichy bitti aslında ama sure istiyor klasik başka teklifleri değerlendirmek, menajer parası filan.

Asamoah için somut bi bilgim yok sosyal medyada haberler var ama sanmıyorum.

Imbula olacak gibi talipleri fazla su an popüler bi hedef ama bizden iyi teklif yok.

Yazarım devamını
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...