Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Su gs kadrosuna bakiyorum aldigi parayi en cok hak eden adam yasin. Daha Fazlasini hak etmiyor normalde (1m€ aliyor) ama o hak etmiyor da serdar,tolga,calik,xelcuk ne hak ediyor abi.Hadi xelcuk eski kontrat. Feda diyorsun sakat,takoz yerlilere parayi basiyosun yedek kaleci cenk bile yattigi yerden dunyalari verdin sonra takimda duzen kurmaya calisiyosun. Cok isyan etti ama valla yasin iyi oynamis bu zamana kadar cat pat.

Baskan iyi niyetli diyip duruyorlar cildiriyorum. Ozhan canaydin'in low tier'i resmen.

Insallah adnan ozturk fln. gelir su takimin basina veya benim birinci onceligim gelecek,gencler, borclarin kapanmasi demeye gotu yiyen bir baskan.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

gs seneye 16k'yı da kaybedecek, bayağı haziran'da son lig maçı sonrası çarşamba günü uefa ön elemesi oynayacak galiba sdfsd

bjk mangala + lens + gignac alabilirse ancak şl çeyrek ya da uefa final oynayabilir, o da zor görünüyor bu sene

Kiralik Mangala + forvet
Tr liginde kimse tutamaz bjk'yi. Gobege bak abi pepe,mangala
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

escape said:

ben pek komik bir şey bulamıyorum şu mevzuda ya.
ben sizin yerinizde olsam üzülürdüm ülke puan kaybetti diye.

https://forum.paticik.com/read.php?29,7848357,7851869#msg-7851869

https://forum.paticik.com/read.php?29,7848357,7851931#msg-7851931

Su arkada kalmasin ya. Liseli iyi crit yemis:)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim en çok merak ettiğim galatasaray taraftarı neden yönetim istifa diyor ? Dursun Özbek ne yapsın daha ? Adama Tudor takımın başına gelsin baskısını yapan Gs taraftarı adam getirdi bir halt olmadı. E tudor a şans tanınsın dendi ok dedi Özbek. Tudor hangi oyuncuyu istedi ise getirdi takıma. E daha ne yapsın bu adam çıkıp topa mı vursun sahada nedir beklenti yani ?
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

applev0dka said:

escape said:

ben pek komik bir şey bulamıyorum şu mevzuda ya.
ben sizin yerinizde olsam üzülürdüm ülke puan kaybetti diye.

https://forum.paticik.com/read.php?29,7848357,7851869#msg-7851869

https://forum.paticik.com/read.php?29,7848357,7851931#msg-7851931

Su arkada kalmasin ya. Liseli iyi crit yemis:)

++ rep valla, olm nasıl aklında tutuyorsun böyle şeyleri hayret ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence tudor iyi saf bi abiye benziyo, ben ana bacı gitmeden önce bi kere kendi kurup hazırladığı takımla görme taraftarıyım hala.

Alternatif olarak ortada bir şey yok zaten, yönetim vizyonsuz. Taraftar da hem sabırsız hem de pek vizyonlu değil açıkcası. Mal gibi gene Lucescu'yu getircekler de nolcak? Adam en fazla bir sene td olarak takılır öteki sene "ben sportif direktör olayım minnoş oğlum td olsun" der kendi çıkarına çalışır haklı olarak.

Başka birini de getirseler o da bu sefer "ben bu kadroyu kurmadım bilmemne" der yada saçma sapan harcama yaptırır en az 1 sene gider. İlla 1 sene gidiyor bari bu bir senenin en azından yarısını Tudor değerlendirsin, ötekiler Ocak'tan sonra da gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tudor kötü ama. normalde direkt td harcayıp kendini kurtarmak tam bir türk takımı başkanı işi ama bazen cidden paketlemek gerekiyor. tudor geldiğinde 5 puan fark vardı geçen sene. geldiğinden beri de takım top oynamadı.

riekerink de kuklaydı ama riekerink'i gönderip ondan daha kötüsünü getireceksen riekerink'le sezonu bitirecektin. 3 ay sonra takımın anasını ağlatıp gideceğine erkenden gönder gitsin.

ha kadro da kötü. şuan gs kadrosu abuk subuk bi hal aldı. net 2 kanat 1 ortasaha bir stoper lazım banko 11'e girmesi gereken. bekleri saymıyorum bile. sol bek şart. de jong'un küstürülmesi falan aşırı saçma. ben diyim size donk oynar bu sene.

galatasaray 2 senedir gönderdiği hiçbir topçunun yerini dolduramadı. hani burak'tan kurtulduk diyorsun eren geliyor falan. beterin beteri geldi hep.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar basari hikayesi:

https://image.ibb.co/ig3775/hasostersund.jpg

su an liglerinde besinciler. 2011'den beri ayni td. futbol direktorleri var.

said:
In January 2014 the club announced that they had signed a half-billion kronor deal with the government of Libya to develop and educate Libyan football players. Under the terms of the deal, Östersunds FK will train 250 young men from Libya every year, excepting the first year in which they will receive 60 students. Those players will be taught English and computer skills in addition to sports theory and football training. The deal is expected to raise Östersund FKs yearly profits by over 50%
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

aktiftablet said:

En büyük rezillik yenilgiyi hazmedemeyip son 15 dakika her ikili mücadelede rakipi tekmelemek. Daha takıma dün takılan belhanda bile yaptı bunu, daha gelir gelmez nası bi sportmenlik kültürü(!) veriliyor bu kulüpte?

qes lan bizim qurazma da tekmeliyor milleti. abubakar da yaptı. ben de senin ayakkabına basmıştım bir kere yemeğe giderken. hazmedememiştim

onlar yenilince değil yenerken yaptılar sen hep hazımsızsın ama, dandik soda yerine maden suyu içsen...
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi tudor kötü ama. normalde direkt td harcayıp kendini kurtarmak tam bir türk takımı başkanı işi ama bazen cidden paketlemek gerekiyor. tudor geldiğinde 5 puan fark vardı geçen sene. geldiğinden beri de takım top oynamadı.

riekerink de kuklaydı ama riekerink'i gönderip ondan daha kötüsünü getireceksen riekerink'le sezonu bitirecektin. 3 ay sonra takımın anasını ağlatıp gideceğine erkenden gönder gitsin.

ha kadro da kötü. şuan gs kadrosu abuk subuk bi hal aldı. net 2 kanat 1 ortasaha bir stoper lazım banko 11'e girmesi gereken. bekleri saymıyorum bile. sol bek şart. de jong'un küstürülmesi falan aşırı saçma. ben diyim size donk oynar bu sene.

galatasaray 2 senedir gönderdiği hiçbir topçunun yerini dolduramadı. hani burak'tan kurtulduk diyorsun eren geliyor falan. beterin beteri geldi hep.

Hep Pep Guardiola etkisi bu işte, herkes kendi Guardiolası için gençlere yöneldi. Milan da altyapıdan Leonardo'yu getirdi takımın başına, sonra duvara tosladı mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

escape said:

vaperon said:

Bu kadar sene üzülünce öğrenilmiş çaresizliğe dönüyor olay. Merak etmeyin. Beşiktaş toparlar yine ortalığı.

wat? hiç mi utanmıyorsun şunu söylerken. yazık lan.
yıllardır galatasaray toparlıyordu, uefa şampiyonu olup süper kupayı alınca 1.direkt olarak gitmeye başladı. size fazla mı geldi bu lüks? ne çabuk unuttunuz maziyi yine.

Kupanın bu sene celbi geliyor. Yapma...

AHAHAHAHAHAHAHA kişnedim iş yerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...