Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

abi tudor ile veya değil gs'liler şunun farkında değil, sneijder bu takımdan gitmeliydi. yani şöyle diyeyim.

sneijder bu takımdan gitmeli mi? kesinlikle evet

sneijder bu takımda hiç oynamamış olsaydı bu takıma gelmeli miydi? kesinlikle evet. hatta belhanda yerine.

ama işte sneijder'e çok büyük tavizler verildi. adam teknik direktör getirdi ya ötesi var mı, siirt köy hizmetlerinde oynar gibi.

e dolayısıyla bu ona hem yerli futbolculara karşı hem de teknik direktörlere karşı acaip bir upper hand verdi. sadrazam gibi takılıyordu takımda. ne kadar antrenman yapıyor olursa olsun, takıma geç katılıyordu falan kafasına göre.

şu anda gs'de de fenerbahçe'de de eksik olan şey kimya, ve gs'de bunun üstüne otorite-disiplin eksikliği.

dolayısıyla sneijder'in gidişi normal şartlarda şu durumda gs'nin faydasına, ama işte tudor'u yine yerler. yine otorite sağlanamaz ve bu hamle de bir halta yaramaz muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi su birebir atismalariniz gereksiz ya. Vale'nin ne tip yazacagi belli zaten. Hani sen boyle dedin diye adam uslubunu degistirmiyor ki. 2 gun sonra yine 20 puan fark atariz diyecek.
Gelin futbol konusalim sffds.

Katiliyorum calimero'ya. Sneijder'in gidisi normal/saglikli kluplerde bu islerden bagimsiz olurdu da tarifsiz bir sekilde boktan yonetildiginden dolayi klup o bile hata oluyor.

Cidden uzuluyorum ya. Sonra diyorum ki ulan kaybettigimiz enerjiye zamana bak. Hani politika da oyle ama buna biraz daha baglisin. Birileri kafasina gore mal mal isler yapiyor sen gereksiz yere tartisiyorsun.
Bunun uzerinden feci bir ekonomi donuyor. Birileri essek yukuyle para kazaniyor/keyif yapiyor.
Rasyonel hic bi aciklamasi yok yani bakinca su taraftarlik olayinin. Hani sporu sevmek farkli birsey taraftarlik cok apayri birsey.
Ama kimlik ve toplum olma olayi iste.

Bir sirket yonetici atar o adam icine eder, disardan bakinca oturup vakit harcamazsin bu ise. Simdi aynisi futbol ve senin icin degerli birsey olunca hayatinin ciddi bir bolumunu buna ayiriyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Desin onu da alıntılarız sezon sonu :)

Sadece futbol icin degil bir cok sey icin is böyle artik.
Parayi basip aidiyet satin aliyorsun.
Kimi futbol takimi fani, kimi sanatçı, kimi oyun kimi oyuncu. Onunla ilgili belirli bir mesai harciyorsun. Karsiliginda aldigin fayda da sevinc oluyor iste.

Olay ne kadar derine girdiğin. Ne kadar para zaman emek harcayıp kendini bitirdiğin.

Kendi acimdan bakarsam Besiktas sayesinde cok guzel arkadaşlar edindim. Cok guzel vakitler gecirdim. Ama hayatimi da bu sebepten aksatmadim yani.

Burda twitterda falan oturup ustune konuşmak da o sirada yapcak daha iyi bir is olmadığından.
Suan şehirler arasi bir yolculukta olmasam evde Cs oynuyor olsam dönüp yazmam yani.

Gs dun yenilirken disarda iciyor olsam sirf skoru gorunce foruma girip zaaa yazmaya ugtasmam.

Bence bunu basarmak gerek. Dengeyi kurmak onemli. Hani yenilince üzülürsün, benim ağladığım da oldu ama ertesi gun biswy yokmuş gibi hayatima devam ettim. Okula ise gidemeyen uzuntuden saga sola saran tipler oluyor.

Oyle olmadikca para/zaman harcamakta sıkıntı yok ya.

Sektor seni icine cekmeye kurulu ama. Forma al haber izle sitelere tıkla. Sistemin her yerine para aktar istiyorlar. Senbrn çeviriyoruz bu isi. Biz ustune konuşmasak kimse para harcamaz biter gider.
Futbolun pahali olmasi cok konusuldugundan/ cok konuşulması cok pahali oldugundan. Oyunu sevmek cogu zaman geride kaliyor

Oyle iste yollar karanlik yerlesim yok cok sıkıcı gece :/
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

valequenta said:

Sinooooo

Wesley pasaa

Yönetim büyük bir hatadan döndü. Taraftarın etkisi büyük. Çok sevindim. Bazilari da fantastik hayallere girmişti ya ahahah çok komik ulan sneijder kim bizim takım ne diye sormaz mı insan?

Selam

Iyi forumlar

Toroftorun otkosu cok boyok...

Sinaydor kapı dışarı sdfafs

zaaa. son cümlesinde kimden bahsetmiş onu bilmiyorum da bizim takımda oynayamaz mesela..
Sosyal ağlarda paylaş

Profesyonel futbolcumuz Wesley Sneijder ile sözleşmemiz karşılıklı olarak sona erdirilmiştir. Futbolcu 2017-2018 sezonunda garanti ücreti olan 4.500.000 Euro'dan feragat etmiştir.
Ayrıca futbolcu önümüzdeki 3 yıl süre içerisinde Türkiye'de başka bir futbol kulübüne transfer olması durumunda şirketimize 20.000.000 Euro tazminat ödeyecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

oha...
Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/akinanli/status/885934024190984192
https://twitter.com/mephobia8/status/885935451080675328

muslera da mutsuzmuş. gitsin kendini kurtarsın abi. rezaleti şöyle görebiliyorsunuz. selçuk denen tümör ayıklanmadan daha maçları izlemem herhalde.

https://i.imgur.com/LcuN18K.jpg

yazıklar olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Profesyonel futbolcumuz Wesley Sneijder ile sözleşmemiz karşılıklı olarak sona erdirilmiştir. Futbolcu 2017-2018 sezonunda garanti ücreti olan 4.500.000 Euro'dan feragat etmiştir.
Ayrıca futbolcu önümüzdeki 3 yıl süre içerisinde Türkiye'de başka bir futbol kulübüne transfer olması durumunda şirketimize 20.000.000 Euro tazminat ödeyecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

oha...

Eşşeklik bu artık.

Bu arada olay ne kadar ciddi bilmiyorum da, bi maçta yenen gollere bakıyorum, bi de eldeki bilgiye göre faturanın Muslera'ya kesilmesine bakıyorum, o gollerle kaleci hatası arasında bağ kurmaya çalışıp sonunda 33 senedir takip ettiğim tkaımıma küfrederek çıkabiliyorum ancak işin içinden.
Sosyal ağlarda paylaş

o olay baya komedi. sanırım sneijder TR'i kafasında sildi. yoksa o şerh FIFA'dan döner direk. futbolcunun sadece 1 senesine karışabiliniyor o şekilde benim bildiğim.

taraftar ayaklanmışken ultraslan denen sucuk ekmekçiler 15 temmuz twitleri döşesin.

feghouli de yatmış sanırım. 5m bonservis üstüne 3m imza parası istemiş asdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

Sneijder gidebilir ama böyle ve bu ortamda değil. Her futbolcu her takımdan ayrılabilir ama önce onun yerini doldurursun ardından da medeni bir şekilde ayrılırsınız.

Orta sahaya hala '1' transfer bile gelmemiş, takım hala Xelcuq, Tolga ve Donk'tan medet umarken sen Sneijder'i kavga ederek yollayamazsın.

Senin takımın hala tel tel dökülüyor. Avrupada ilk maçını yapan takım seni rezil ederek 2-0 yenmiş. Bir de basında adamı karalamak için Sneijder ligin ilk 6'sına hariç tabela yapamamış, küçük maçların adamı ya diye yazanlara demezler mi Östersunds (doğru mu yazdım??.) maçında sahada Şino olsa kazanacaktık veya geçen sene Şino olmasa bu takım o 'zayıf takımları' bile yenemeyerek ligde ilk 10'a bile giremeyecekti?
Sosyal ağlarda paylaş

ibne basına bakma abi çoğu ya gs'nin kötülüğü istiyor ya da yönetim yardakçısı. selçuk'u maestro olarak görenlerle dolu. aynı basın niçin sneijder gitti diye yardıracak ligte puan kayıpları başlayınca.

belhanda'yı 10 numara oynatıcaksak sıçtık. zaten bu kadar adamı değiştirdiğimiz toplama kadro ile fener'in patladığı sezonlardaki gibi olacağız, ne yönetim ne td güven vermezken.

http://tr.beinsports.com/haber/sneijder-bein-sportsa-konustu-iste-gitmeden-son-sozleri

adam üzgün her halinden belli. tudor egoisti yüzünden gitmiş. lige alışmış tecrübeli hücumda önder olan oyuncuyu oyun planıma uymuyor bahanesiyle gönderemezsin alternatifin yokken, oyun planını ona göre kuracaksın. yönetimin bu adama bu kadar kredi vermesi inanılmaz, rus ruleti oynuyorlar resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...