Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Kalecinin hangi anda hamle yaptığına göre değişir. Kaleci hamle yaptığı sırada futbolcu daha topu kurtaracak hareketi yapmadıysa topa hamledir sarı (nitekim kaleci futbolcunun böyle çalıp deneyip deneyemeyeceğini bilemez, hamleyi yapması gerekir. Bizim Gary gibi dümdüz vurmayı da seçebilir futbolcu), zaten futbolcu çoktan hamleyi yaptıysa baştan yetişme şansı yoksa kırmızı.

Tabii esasen Serdar Aziz konusundan gelindi kurala.
Sosyal ağlarda paylaş

Su Serdar Aziz'in penaltı yaptıgı pozisyonu tekrar izlerken cıldırmamak mumkun degil. Adam duz depar atsa once yetisicek. 2 kez kosusunu bolup jog atmaya baslıyor. Aynı sekilde denayer de deparını kesiyor yine.

Bunları da gectim Serdar topa vurmak icin durmak yerine dumduz adamın onune gecip dursa adam topa zaten vuramayacak.

Hakkaten moron bu herif. İtalyadan falan sozde teklifler varmıs. Direk itelesinler.
Sosyal ağlarda paylaş

Forvetin sag omzuyla denayerin sag ayagı arasında piero farkı verilmemesini garip buluyorum. Normalde hemen verirler 10cm ile ofsayt 7 cm ile ofsayt degil diye. Asporun dedigine gore piero farkı olcememis. Kısaca ofsayt olmayan pozisyon kesinlikle 10cm'nin altında. Her macta soyledigim seyin aynısını soylecegim. 5-10cm ile olan ofsayt pozisyonlarının degerlendirilmesini ve tartısılmasını komik buluyorum.

Ayrıca muslera da topa uzandıgı icin yine penaltı + sarı kart.
Sosyal ağlarda paylaş

Piero'nun olcemedigi farkı saliselik bir anda kosarken goremedigi icin suclu olunuyorsa hakem suclu evet. VAR gelince hakemlere emin olmadıgınız yerde bayrak kaldırmayın diyecekler rahatlayacagız. Sonrasında VAR bakıp hakemlere soyler.

Muslera'nın top gectikten sonra ayagını uzattıgı iddaası senin kendince yarattıgın bir komiklik olabilir sadece.

Hmm top muslerayı daha gecmemis ve muslera ayagını topa dogru coktan uzatmıs. Penaltı ve sarı kart.

Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Piero'nun olcemedigi farkı saliselik bir anda kosarken goremedigi icin suclu olunuyorsa hakem suclu evet. VAR gelince hakemlere emin olmadıgınız yerde bayrak kaldırmayın diyecekler rahatlayacagız. Sonrasında VAR bakıp hakemlere soyler.

Muslera'nın top gectikten sonra ayagını uzattıgı iddaası senin kendince yarattıgın bir komiklik olabilir sadece.

Hmm top muslerayı daha gecmemis ve muslera ayagını topa dogru coktan uzatmıs. Penaltı ve sarı kart.

Ne ezik bir adam şu pozisyonda hakemi savunur ya

Gsye gol verilmeşeydi 15 mesaj atmıştın hakem hakkında

Azıcık yüzlü olun
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

madcow said:

Ne ezik bir adam şu pozisyonda hakemi savunur ya

Gsye gol verilmeşeydi 15 mesaj atmıştın hakem hakkında

Azıcık yüzlü olun

Daha bu hafta icinde bizim ofsayttan yedigimiz golle ilgili yorumum bu gol yuzunden finale cıkamadık.
madcow said:

3-5cm ile ofsayt olsa ne olur olmasa ne olur. su bos muhabbet bitse tum televizyonlarda yorumcularda keske

fenerbahcenin golu ile ilgili olan tartısma ile ilgili olan yorumum
madcow said:

3-5 santimle cizgiyi gecmis gecmemis tartısmasını bos buluyorum ya. bu kadar ince bir kararda hakem ne gorduyse o tamamdır.

taaa 2 sene onceden bir yorumum
madcow said:

Bu arada yine 10cmler 15cmler falan konusuluyor ofsayt icin. Oyle ofsayt mı degil mi diye kavga edilecek bir durum degil. Hele de bir de uzak olan taraftaki kanattan geliyor hucum. Ben piero muhabbetine cok guvenmiyorum Erman 'nerde isterlerse orda cıkartıyorlar' dediginden beri ama onemli olan o degil. Ofsayt olup olmadıgını cozmek icin 122 farklı acıdan 1 tane anı yakalamaya calısıyorsak tartısılmaması bile lazım bunun.

Her zaman aynı seyi soyledim bugune kadar da hic bir zaman da farklı bir dusuncem olmadı 10 15 cmlik ofsaytlarla ilgili. Eger goruntuyu dondurup 5 farklı acıdan bakıp bilgisayarla cizilen cizgiye bakarak bir pozisyonu belki anlıyorsak yan hakem nabzı 120 atarken ve kosarken tek bir kere bakabilecegi pozisyona ne yapsın.

applev0dka said:

Adam topu çektikten sonra uzaniyor muslera. Net kirmizi. Yan hakem ligin kaderiyle oynadi
muslera top kendisini gecmeden once net bir sekilde topa dogru uzanmıs. Topa dogru hamlenin tanımının ne oldugunu sandıgını bilmiyorum ama topa dogru hamle bu oluyor. Top var topa dogru hamle yapıyorsun. Cok basit.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi gecen sene iddiamiz yok diye hakemler baya katlediyordu kimse ses etmedi. Bu sene de herhalde 3 buyukler arasinda lehine karar verilen en son takimiz. Sacma sapan kirmizilar penaltilar ofsayttan yenen goller. O yuzden 5cm ile verilen hatali ofsayta aglamayi gecelim. Mac iki takima da döndü ama atamadilar. Sonra gs atti bitti. Haftaya kazan arena da sampiyon ol.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

said:
Evet haklısın bu hakem GS yaramıyor 5 maç, 1 yenilgi 2 beraberlik 2 galibiyet (zar zor)
bjk 2 maç 2 galibiyet
Hayırdır sen neyin peşindesin bilader

Evvet o maçları yan hakemle kaybetti gerçekten cok guzel mantık twk basina mi düşündün yardım aldin mi ??

Ama bak ne dicem. Bu maci bu hakem sayesinde kazandi.. 🤔
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...