Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

o pas olayının internete düşeceği belliydi. ben maçı izlerken cinnet geldi sdfs.

ha başka biri olsa o pası atmamasında art niyet aramam. ama selçuk takımda burak varken taaa bizim kaleden burak'a uzun pas denemesi yapıyordu. her 30 pastan belki 1 tanesi gol oluyordu ya da olmuyordu. gomis'e atmaması kötü niyetinden. baya baya kinlenmiş prenses.
Sosyal ağlarda paylaş

Kasit var demek cok sacmaymis suna. Gomis gol aticak , selcuk asist yapmak istemiycek. Su olabilir , pas atarken abzurt bir yere gidicek diye korkup risksiz ben en garanti geri oyniyim demistir ki bu da selcuk'un bittigini gosterir.

Belhanda'yi hic begenmedim abi , gozler sneijder ariyor. Sneijder olsa ortada nasil beslerdi takimi...
Sosyal ağlarda paylaş

sneijder, nice'de kötü başladı yalnız. ondan da geçti artık. belhanda, golde rodrigues'i iyi kaçırdı. bunları daha fazla yapması lazım tabi, temmuz'dan beri uyum sağlayamadı. verilen paraya bakınca en kötü transfer diyebiliriz, daha ucuza sosa'yı alsak coşardık mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Abi Selçuk'un o hareketi hainlik resmen ya. İzlerken ben de şok olmuştum.

dün gezinirken bi spor programında doberman söle dedi; tudorun takımda kalması şıneyderin, sabrinin falan gitmesindeki baş rol selcuk inan dedi. yönetimde ciddi lobisi varmıs, tudorda onu oyuna alarak .. ödüyo

girer girmez zaten musleradan kaptanlık bandınımı ne almıs, burda benim borum öter tarzı diyollaaaa
varsa öle işler direk yönetimin el atması lazım, az kalsın bize geliodu bu adam sdfgsdfg
Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/ultrAslan/status/907325262324531200

yönetimin maşası sucukçular bile tepki verdiğine göre, selçuk bitmiştir herhalde artık. daha 2 hafta önce tribüne çağırmışlardı dsdfgh
https://www.youtube.com/watch?v=Gzes75nU3yY

Xelçuk said:

"Bunlardan önemlisi de vardır. Adamlık vardır. Ben her zaman adam oldum, adam gibi durdum."

şu "adamlık" tan ne çekiyoruz be abi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de bu jenerasyonun Adil Rami, Ribery gibi yancıları var. Zaten bu adamların olayları yüzünden Kuzey Afrika kökenli Fransızların milli takıma girmesi de zorlaştı. Fransa altyaş gruplarında oynayan Cezayirli, Faslı futbolcular artık A milli takımda kendi ülkesine yöneliyor 2010'ların ortasından beri. Şu an havuzda sadece Fekir var mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Kg var olur mu gençler?

Olur dimi ?

geçen hafta oranlar açıklandığından beri kg var diyorum ben, aldım da zaten tottenham ve leipzig ms'nin yanına asdfads

Kasımpaşa, Özdeş hoca ile bayağı atak oynuyor. Bence GS kazanır ama 2-1 3-1 falan tarzı kazanır. Kasımpaşa her şekilde 90 dakika bir gol bulur gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...