Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Zep said:

ne varki videoda 30 tane dallama birbirini pataklamaya çalışıyor

kimin adına utanıcaz ülke adına mı?

onu hergün yapıyoeuz zaten.

Gerçekten fanatiklesince insanlıktan cikiyorsunuz ya..

Fener aciklama yapmis.. tam bu kafadaki taraftara yonelik iste tencere kapak

ben iki takımın da taraftarı değilim

bu olaylarda şaşılacak bir şey yok onu anlatmaya çalşıyorum , aynı şekilde isviçre milli takımını patakladık koridorlarda sağlıkçı falan dayak yemiş çok mu
Sosyal ağlarda paylaş

abi numaraya kimsenin tenezzül edeceğini sanmıyorum. Daha önce ne şartlarda maçlar oynandı hepsi tamamlandı, bu federasyonun bu sene bu tribün olaylarına ve kafa yarmalarına ceza vermemesi yüzünden artarak devam ediyor.

Şu maçtan ceza çıkmasın ilk bjk-fener maçında volkanı unutun mesela. koltuk değil tribünü atarlar.

Gs maçında da hakemin kafayı yardılar hepsine şaka gibi bloklama cezası verildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah

https://www.takvim.com.tr/guncel/2018/04/19/meral-aksenerden-provokatif-tweet

Meral Akşener'den provokatif tweet
Kadıköy'de oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi büyük bir provokasyon yüzünden tatil edildi. Dış mihrakların maşası haline gelmiş Meral Akşener de provokasyonu onaylar nitelikte skandal bir tweet attı!
.

Sosyal ağlarda paylaş

nsf sard.

sunda da attim birsey stapliyorsan ortada yarik olur..

nsf sard..

cevresi bildigin kanli olur cevresinden kan sizar pihtilari gorursun..

ki kafan sacli deri en cok damarin oldugu yerlerden biridir..en ufak cizilse yarilsa bile sakir sakir kanar..hatta cocuklarda filan deli kafa yarilir sakir sakir kaniyordur anneler ayilir bayilir cocuk hicbirsey olmamis gibi dondurmasini yaliyordur..hani pekmezi akti dedikleri bu iste..

nsf sard..

bu harbi o kafaysa..adamin diger kafa derisi daha kizarmis..ortada kesik hatti yok..staplerin battigi yerde bile kan pihti bilmem ne yok..lan batticon bile yok batticon..once bayagi bir temizlemen lazim orayi..
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

nsf sard.

sunda da attim birsey stapliyorsan ortada yarik olur..

nsf sard..

cevresi bildigin kanli olur cevresinden kan sizar pihtilari gorursun..

ki kafan sacli deri en cok damarin oldugu yerlerden biridir..en ufak cizilse yarilsa bile sakir sakir kanar..hatta cocuklarda filan deli kafa yarilir sakir sakir kaniyordur anneler ayilir bayilir cocuk hicbirsey olmamis gibi dondurmasini yaliyordur..hani pekmezi akti dedikleri bu iste..

nsf sard..

bu harbi o kafaysa..adamin diger kafa derisi daha kizarmis..ortada kesik hatti yok..staplerin battigi yerde bile kan pihti bilmem ne yok..lan batticon bile yok batticon..once bayagi bir temizlemen lazim orayi..

bak mesela iki tane koymuşlar şu şekilde. bu aynı kafa. o 10-15 dikişlik kafa tamamen twitterda tiyatrocuların koyduğu bişi. ha ama ben hala yarık falan görmüyorum adamın kafada :D veya kan.. baticon sürmüşler ama bak

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...