Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Kumpassa kumpas bize ne ya? 1453 Kartalları'da kumpastı her şeyi ile göstere göstere, kanıtlarına kadar. Yine de bizi çökerttiler orada, bize girdi hepsi.

İsterse 10 kişilik grup başlatmış olsun? Bütün tribün katıldı, maçı oynanmaz hale getiren bi grup değil, taraftar topluluğuydu. Bitti.

Ha ben de RTE'den sonra hükmen galibiyet vs. beklemiyorum, o kadar adalet yok bu ülkede. Bakalım...

Keşke bizim o dönem Feto patlak verseydi, biz de fetocular derdik direkt hükümet haklısınız kesin feto diye sakoya yatsaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

Reis analizi kasmış hep korner direklerinde oldu diye, ya zaten futbolcunun tribüne en çok yaklaştığı bölge her zaman korner noktaları. Çakmak atılmayan derbi mi var sdjfsdjf

Erken seçim kararının ardından olması manidar, bu tip eylemleri Türk halkı hep beraber sindirecek ve bunlara müsamaha gös-teeeeer-meyecektir diyerek bağlaması lazımdı
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

devam gibi bir şey olmaz.

bizimkiler sahaya çıkmaz, takımı sahaya çıkaran başkan sahaya çıkamaz

cumhurbaşkanım
cumhurbaşkanım
cumhurbaşkanım
cumhurbaşkanımcumhurbaşkanımcumhurbaşkanım
cumhurbaşkanım
cumhurbaşkanımcumhurbaşkanımcumhurbaşkanımcumhurbaşkanımcumhurbaşkanım
diye diye çıkartır fiko sen ne sanıyorsun
sonra biz efendiliğimizi yaptık diye övünürüz :D
Sosyal ağlarda paylaş

emsali varken zaten çıkıp hükmenden başka şey verirlerse işte o zaman harbi rezillik olur da verecekler.

kumpas olayını dün gece aziz boşuna atmadı, müthiş refleks verdi bana kalırsa. kurt işte biliyor işleri ksadfhsd

normalde şu konuyu aziz bile 3 temmuza falan bağlamazdı, özelikle yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...