Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

benjani said:

gereksiz dram yarattı beşiktaş, delikanlı gibi oynayacaklardı.şu maç tatil oluyorsa bizim trabzon'da sahaya bile çıkmamamız lazımdı.cidden komik, bir şey olduğu yok maç tatil edildi.

https://twitter.com/akif_uzg/status/987033209287397378

Dram

https://twitter.com/fotomac/status/987052927536812032?s=19
Sosyal ağlarda paylaş

kaynak beşiktaş forumları ama oturup sallamamışlardır diye düşünüyorum;

MADDE 19 – GÜVENLİK NEDENİYLE MÜSABAKALARIN TAMAMLANAMAMASI
(1)
Müsabaka hakemi;
a) Müsabakanın, kulübün futbolcusu, yöneticisi, teknik adamları ile diğer kişilerin ayrı ayrı veya birlikte hakeme veya rakip takım futbolcu ve mensuplarına fiili eylemde bulunmaları, kavgaya veya saha olaylarına sebebiyet vermeleri ve bu eylemleri dolayısıyla müsabakanın oynanamaması veya müsabakaya devam edilmesi olanağının kalmaması,
b) Seyircilerin, stadyum düzen veya disiplini ya da müsabakanın olağan akışı içinde oynanmasına veya güvenliğinin sağlanmasına ilişkin kuralları bireysel veya toplu bir biçimde ihlal etmeleri sonucunda müsabakanın oynanması veya müsabakaya devam edilmesi olanağının kalmaması,
hallerinde müsabakayı tatil ettiğini ilan eder.
(2) Ayrıca, müsabaka hakemi kulüp yöneticilerinin, kendilerine yeşil zemin içinde veya dışında sportmenliğe aykırı harekette, kişilik haklarına saldırıda, hakarette, tehditte bulunmaları, tükürmeleri veya benzeri eylemlerde bulunmaları halinde müsabakayı tatil ettiğini ilan edebilir.

(3) Bu hallerde TFF Yönetim Kurulu, ihlali gerçekleştiren takımlardan birinin veya her ikisinin hükmen yenik sayılmasına karar verebilir. Ayrıca disiplin kurulları eylemlerin ağırlığına göre galibiyet halinde verilen puan kadar puan tenziline karar verebilirler.
(4) Müsabaka eleme usulüne göre düzenlenmişse, TFF Yönetim Kurulu, hükmen mağlubiyet kararıyla beraber takımın o sezon için bu müsabakalardan ihracına karar verir. Bu durumda disiplin kurulu, eylemin ağırlığına göre ilgili takımın ertesi sezon aynı mahiyetteki müsabakalardan ihracına karar verebilir. Play-Off sisteminde oynanan müsabakalarda ertesi sezon aynı mahiyetteki müsabakalardan ihraç kararı verilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:

Şenol türk futbol tarihinde azizden sonraki en büyük ortam gercidir

Her maç sonu çık salla salla

Sonra kafana madde gelince ağla

Usta tiyatrocu

olum normalleştirmeyin şu olayları, kanım donuyor valla okudukça. insan lan o illa ölmesi falan mı lazım anlamanız için? sebep en fazla ne olabilir ki adamın başına bunun gelmesinde?

tamam burada veya dışarıda birbirimizi kızdırıyoruz eğleniyoruz falan da futbol lan bu en nihayetinde anaaa deli misiniz anlamadım ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:

Şenol türk futbol tarihinde azizden sonraki en büyük ortam gercidir

Her maç sonu çık salla salla

Sonra kafana madde gelince ağla

Usta tiyatrocu

abi boyle adamlarin forumda ne isi var inanilir gibi degil

mini etek giymeseymis o da insanlarini neden barindiriyoruz bu forumda

gecmis olsun senol'a da , her derbide, hatta derbiyi gec gs-basak macinda emre korner kullanirken bile para/su yagiyor, sansa isabet etmiyor. bu sefer tutturdular iste, gecmis olsun.

oldurmeye tesebbusten iceri atsalar uc dort sefer keske.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

µh said:

zimba hastaneye kadar tutsun diye degil mi zaten djavdjahs

degil..o zimbalari zimba cozucusuz sokmeye calissan 3 kati kadar yer yaralarsin..kolay daha sihhi ..gerginlige daha cok dayaniyor..

o zimba ne kadar kaliyor abi? ben hastanede uygun ortamda dikilene kadar tutsun diye zimbalaniyor saniyordum bugune kadar xd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...