Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

Stringray said:

o peruk değil stat koltuğuydu

hiç fb stadyumuna gittin mi bilmiyorum ama koltuklarımız sarı değil laciverttir ve plastik değil metaldir. yani eğer o koltuk olsaydı şu anda 1 ölü 1 yaralı ilan edilirdi

dat "biz öldürmek istesek yaralı kurtulmazdınız aslaanımmm" altmesajı.

yarın akşam otele gelme.
Sosyal ağlarda paylaş

Koltuk değil, anahtarlıkmış gelen galiba takibini yapıyormuş polis. 3-4 yaralı varmış o arbedede, içeride çıkan olaylarda da teknik ekipten bir kişi daha yaralanmış.

Şu bir ŞL maçı olsa hükmen mağlup + min bir sene organizayondan men gelirdi. maks 5 maç alır fener, para cezası bir de o kadar. dahası çıkmaz bu ülkede.

şunları yapmak için mantıklı sebep zaten yok da, mantıksız bile sebep yoktu gün itibariyle.

türk taraftar topluluğu genel olarak bayağı gerizekalı ama fenerbahçe'nin tribüncü tayfası sanırım aralarındaki en gerizekalı olanı. ne kadar sebebe dayanmayan olay varsa ülkede %70'inin falan altından çıkıyorlar. aziz'in yıllardır dikip, benimsettiği o aşağılık yapı yapısının dışa vurumu resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

mokoko said:

Stringray said:

o peruk değil stat koltuğuydu

hiç fb stadyumuna gittin mi bilmiyorum ama koltuklarımız sarı değil laciverttir ve plastik değil metaldir. yani eğer o koltuk olsaydı şu anda 1 ölü 1 yaralı ilan edilirdi

dat "biz öldürmek istesek yaralı kurtulmazdınız aslaanımmm" altmesajı.

yarın akşam otele gelme.

oo futbol bolumune troll seferine mi geldin. hayirli isler.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

olm yarık falan var diyorlar ben fotoğrafta bakıyorum bakıyorum 5 zımba telinden başka bişi göremiyorum adamın kafasında :D hastanelik olmak falan biraz tiyatro gibi geliyor da hayırlısı.

zimba hastaneye kadar tutsun diye degil mi zaten djavdjahs
Sosyal ağlarda paylaş

hayır yani yok bayıldı ay yok vah vah hastanelere kaldırıldı olayından bahsediyorumy.

bi de şeyi diyorum o zımbanın tuttuğu bi yarık falan göremedim fotoğraflarda yani. bir de şenor yerden kalktığında 20 kere elini kafasına götürüp götürüp durdu, en ufak kan gözükmedi. nasıl yarıkmış o öle la.

görüntüler yetersizdir muhtemelen vardır işin aslı da, insan yine de işkilleniyor, tr futbol camiası sağlam numara yapar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...