Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şengen Vizesi

Phoenixlin

Öne çıkan mesajlar

Pordakal said:

Ooo tamamdir. Not aliyorum hepsini.

Bide turk telekom veya Vodafone orda problem cikarir mi. Gerci pek konusma yapmam. Internet yeter onuda wifi ile hallederiz galiba.

ben Türk Telekom kullanıyorum, 1 gb data aldım yurtdışı için. arada datayı açtım, hiç sorun yaşamadım.

navigasyonu kullandık hep. bu arada kalacaksanız floransada Michelangelo tepesinde günbatımı izle.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

BonePART said:

italya dünyada gittiğim turizm için dunyanın en boktan noktası olabilir
resmen turistten yabancıdan bu kadar tiksinmiş bir halk ve tüccar nufusu belki bir turkiyede vardır
20 den fazla ulkeye gittim bi daha gitmem dediğim tek ulke italya acık ara

avrupa da beğendiğin ülkeler neydi?

bir de ben şimdi oturma izni aldım almanyadan, sağa sola giderken bu oturma iznini göstermem yeterli değil mi?

Abi burda yanlış bilgilendirmiş Esh, oturma izninle Eu ülkelerine giremezsin. Sadece Almanyaya tekrar girebilmeni sağlar.

Pardon Esh zaten TR girişi için demiş.
Sen Eu gezmesi için diyorsan dediğim geçerli ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

aquila said:

vodafoneda pasaport diye bisey var, gunluk 15 liraya mevcut pakedini kullaniyosun.

şu çok güzel bir şey. geniş geniş 10gb internet + 120939981290898 dakika konuşma epey iş görüyor.

şuna 15 vereceğine gittiğin yerden hat alabilirsin günübirlik gitmiyorsan. keza ben öyle yapıyorum gittiğim yerden hat alıyorum daha uyguna geliyor diğer türlü soygun.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

senko said:

BonePART said:

italya dünyada gittiğim turizm için dunyanın en boktan noktası olabilir
resmen turistten yabancıdan bu kadar tiksinmiş bir halk ve tüccar nufusu belki bir turkiyede vardır
20 den fazla ulkeye gittim bi daha gitmem dediğim tek ulke italya acık ara

avrupa da beğendiğin ülkeler neydi?

bir de ben şimdi oturma izni aldım almanyadan, sağa sola giderken bu oturma iznini göstermem yeterli değil mi?

Abi burda yanlış bilgilendirmiş Esh, oturma izninle Eu ülkelerine giremezsin. Sadece Almanyaya tekrar girebilmeni sağlar.

Pardon Esh zaten TR girişi için demiş.
Sen Eu gezmesi için diyorsan dediğim geçerli ama.

Hmm yani prag'a veya strasburg'a gitmek istesem mesela, tekrardan vize mi almam lazım schengen vizesi? ilgili ülkelerden
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

aquila said:

vodafoneda pasaport diye bisey var, gunluk 15 liraya mevcut pakedini kullaniyosun.

şu çok güzel bir şey. geniş geniş 10gb internet + 120939981290898 dakika konuşma epey iş görüyor.

bu olay artık 15 lira değil 35 lira civarı bir şey günlük haberiniz olsun. birde buna geçirdiniz tarifenizi diyelim. telefonunuz çaldı ve açtınız. anında giriyor 35 lira (yada ücreti neyse) ayrıca atıyorum telefonunuz akşam 23'te çaldı açtınız çat girdi 35 lira. sonra 00.00'da resetleniyor. yani tarifeye geçtiğinizden itibaren 24 saat değil bu olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

hayir degil, oturma izniyle -ozel bir durum yoksa, egitim, calisma icin olanlarla- schengen'de istedigin gibi gezebilirsin.

sallamis arkadas.

Valla oturum kartin var mi bilmiyorum ama arkasinda does not allow you to move freely in EEA yazar.
Ulkeden ulkeye değişmekle birlikte, çoğu ulke ayrica Schengen ister.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Lancelion said:

hayir degil, oturma izniyle -ozel bir durum yoksa, egitim, calisma icin olanlarla- schengen'de istedigin gibi gezebilirsin.

sallamis arkadas.

Valla oturum kartin var mi bilmiyorum ama arkasinda does not allow you to move freely in EEA yazar.
Ulkeden ulkeye değişmekle birlikte, çoğu ulke ayrica Schengen ister.

Ben de oturum kartiyla geziyorum schengende, kontrol de edildigi oldu. Oyle birsey varsa bile kimse sallamiyor. Hatta du bakiym oyle birsey yaziyor mu.

baktim yazmiyormus abi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...