Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şengen Vizesi

Phoenixlin

Öne çıkan mesajlar

ben yeşil alamıyorum ehe öğrenciyim. projeyle gideceğimiz için resmi olarak davetiye falan geldi karşı taraftan.
daha önce almıştım ama ohalin ilk günleri olduğu için dışarı salmamışlardı grileri ehehe
şimdi peşinen izinle birlikte pasaport için ayrıca dilekçe verdik bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

niye gri versinler ki devletin gorevlisi degilsin birsey degilsin.o tip animasyonu daha cok hacca giden dianet gorevlisine avrupada gorevlendirdikleri imamlara filan veriyorlar.devlet icinde bile anca ole haci hoca kullaniyor..cikartirsin normal pasaportunu invitasyonu vize basvurusunda eklersin..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Sezon yaklaşıyor ya. Yazın Schengen maceralarınızı. Anasını sattığımın Yunanistan'ından 3., toplamda yanlış hatırlamıyorsam 6. Schengen'ime başvurmama rağmen benim ile benzer profildeki adamlara 6 ay falan verdiğini öğrendim. Normalda Yunanistan kümülatif gidiyordu sürekli oradan alırsan 6 ay-1 yıl-2 yıl vs. Şimdi 6 ay verdiyse 3 ay, 1 yıl verdiyse 6 ay falan downgrade etmeye başlamış.

Gerçi kur felaket durumda, TRL ile maaş alıp özellikle Avrupa'ya gitmek baya sıkıntılı.
Sosyal ağlarda paylaş

herkes kurdan yurtdışı iptal ediyor ben de yurtdışına abanacam.

Bir elimde Şubat 2019'a kadar şengen var, diğer elimde zamanında "lan bizim hanım kesin gidelim diye tutturur, şimdiden hedgeliyim kendimi" diyerek kenara attığım euro tatil fonum var. maliyeti de 3.08, TR'de tatil daha pahalı bana sdfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

yurtdışı planları iptal, çeşme akar bu yıl lel

yavşak turizmciler odası mı nedir ne mutludur şimdi. yurtdışı çıkış harcını 250$ a mı ne çıkaralım demişlerdi geçen sene.

inanılmaz lan. vize alacam diye 10 takla at, üstüne paran değer kaybetsin. mcdonalds menüsü 12 euro olsa 60 tl para yapıyor amk
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

emekli tarz takilip cunda<->midilli veya arabayla kas'a inince o kadar vurmuyor fiyatlar da kisisine bagli.

arkadas grubu tatili, bekar tatili, evli tatili hatta evli-cocuklu tatili bir degil ki.

yunan vizesi de 3 gunde cikiyor, keyif yaptirir adalarda.

memlekette kavsak mi yok Vestel ogretsin nasil vatandas soyulur.. yani soyundurulur anlaminda soyulur.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de başvurmam gerekiyor ama şöyle bir durum var; bi konferansa gidicem italyada ve biryandan orda görevli olarak çalışıp para alacam, adamlar davet mektubu da yazacak. Mesele şu ki ben ankaradayım ve italya ankaradan başvuru almıyor, başka bir ülkeye başvursam bu sefer davet mektubunun anlamı kalmıyor. Ne yapmak lazım, en mantıklısı nedir?

bu arada pasaportumun kullanım süresi de doluyor, ona başvurunca ne kadar sürede yeniliyorlar acaba asdasdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...